Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužiai/batai: padirbti ar originalūs?

cia ne i tema,
Vokietijoje jaunimas laksto su falsivais dirzais,D&G,Moschino,auskarais-pigiau atrodyti ir nebegali.
Man tai garbe neleidzia falsivkes nesioti,geriau jau nieko,nei pigi falsivke
Atsakyti
QUOTE(aschenputtel @ 2006 11 01, 13:18)
cia ne i tema,
Vokietijoje jaunimas laksto su falsivais dirzais,D&G,Moschino,auskarais-pigiau atrodyti ir nebegali.
Man tai garbe neleidzia falsivkes nesioti,geriau jau nieko,nei pigi falsivke



Jau kazkada rashiau, kad Anglijoj taro jaunimo ir dar kazkur buvo uzejus mada, neshioti padielkas LV ir kitu zymiu brandu tashes, kaip protesta priesh aukshtas kainas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2006 11 01, 11:42)
Jau kazkada rashiau, kad Anglijoj taro jaunimo ir dar kazkur buvo uzejus mada, neshioti padielkas LV ir kitu zymiu brandu tashes, kaip protesta priesh aukshtas kainas smile.gif


Su paddielkinem Anglijoj daugiausia vaiksto juodziai ir "chav" stiliaus mergeles. Ypac ziaurios tos baltosios rankines su spalvotais logotipais.
Atsakyti
gera tema...
Atsakyti
gerai padarytas fuflas ir kainuoja apie 400 simtus, o orginali apie 1000 pati ieskojau ir pirkau gera fufla 100 euru bet man nesvarbu lotuliukas.gif man patiko tase, o ne zenkliukas thumbup.gif
Atsakyti
Na pvz,Levis firmos dzinsuose,turi kodas,kuris yra uzrasytas kelniu viduje,tai tas pats kodas turi buti ir ant sagos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2006 11 24, 13:50)
Na pvz,Levis firmos dzinsuose,turi kodas,kuris yra uzrasytas kelniu viduje,tai tas pats kodas turi buti ir ant sagos thumbup.gif


Tokias sagas ir kodus padirbti juoku darbas
Atsakyti
QUOTE(svete @ 2006 11 24, 21:50)
Tokias sagas ir kodus padirbti juoku darbas

Siandiena klaipedoje konfiskavo didziule siunta "Diesel" kolekcijos. Kazkam labai skauda... taip kad turguje jau nebus "Diesel" daikciuku. o gal nauju pargabens..... :
Atsakyti
QUOTE(ras @ 2006 11 24, 21:37)
Siandiena klaipedoje konfiskavo didziule siunta "Diesel" kolekcijos. Kazkam labai skauda... taip kad turguje jau nebus "Diesel" daikciuku. o gal nauju pargabens..... :

kodel manai,kad turguj nebus? ,manai parduotuves viskas originalu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2006 11 24, 22:39)
kodel manai,kad turguj nebus? ,manai parduotuves viskas originalu? g.gif

Gal ir yra kur nors kokiu "neteisingu" daiktu parduotuves. Bet didziosios tokios kaip Aprangos tinklo tikrai parduoda tik originalus. Siandiena prekiauti padirbtomis prekemis labai rizikinga, todel manau, kad isaus tas rytas, kad ju bus kuo maziau. Noreciau, kad taip butu. Manau, kad buti apgautas dar niekas niekada netrosko!
Atsakyti
QUOTE(ras @ 2006 11 24, 21:45)
Gal ir yra kur nors kokiu "neteisingu" daiktu parduotuves. Bet didziosios tokios kaip Aprangos tinklo tikrai parduoda tik originalus. Siandiena prekiauti padirbtomis prekemis labai rizikinga, todel manau, kad isaus tas rytas, kad ju bus kuo maziau. Noreciau, kad taip butu. Manau, kad buti apgautas dar niekas niekada netrosko!



na kalbant netik apie dzinsus,apie betka aplamai.vieno nesuprantu,jei firmu puslapiai siulo tamtikras prekes savo internetiniuose puslapiuose,o kainos buna daug didesnes nei lietuvoje,tai viena mintis arba lietuvoje padielka,arba prastesnes sudeties preke..o tas tolygu man padielkai irgi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2006 11 24, 22:51)
na kalbant netik apie dzinsus,apie betka aplamai.vieno nesuprantu,jei firmu puslapiai siulo tamtikras prekes savo internetiniuose puslapiuose,o kainos buna daug didesnes nei lietuvoje,tai viena mintis arba lietuvoje padielka,arba prastesnes sudeties preke..o tas tolygu man padielkai irgi unsure.gif

Mes ilga laika gaudavome preke zymiai pigiau, negu Europa. Lietuvai taikomos subsidijos. juk tas pats Snikersas kokioj Prancuzijoj kainuoja tiek pat kiek lLetuvoje tik ten Eurais. Taip, kad negalima tvirtinti, kad musu parduotuveje paltas butinai neteisingas, nes pigesnis negu Europoje. O falsifikatus gamina puikiai kinai. Jie gamina garsiu mados namu medziagas. Man atrodo, kad nuo s.m. jiems nebesus leidziama isvezti is salies kazkokiu geros kokybes audiniu. Is naturaliu pluostu. Taip kad prisidirbo. Kilo skandalas, ir Europa pareiske didziules pretenzijas. Na kad taip neatsitiktu su kitom prekem. Zadama taip pat pritaikyti ir avalynei. Tai ta salis isvis uzsilenks.
Atsakyti