Įkraunama...
Įkraunama...

Buto fotoalbumai 2

QUOTE(Alaja @ 2006 11 05, 17:47)
Man labai krito i akis tos pintos dezes virtuveje ant virtuvinio,tai man jos nezsiziuri,nes jos country stiliui labiau ir tamsi spalva  schmoll.gif ,geriau sviesi.


Tai tos pintos dezes irgi "liekana" nuo ankstesniu laiku - kadangi laikiau visus daiktus tokioje metalineje-stiklineje lentynoje, tai buvau ju prisipirkus kad toji tvarkingiau atrodytu, ir derinau tuomet prie melyno kampo to paties kuris svetaineje ir dabar stovi.
Atsakyti
jolita.martyna, man tavo virtuvė labai patiko thumbup.gif .Tokia durelių apdaila smagiau atrido, nei lygi, negyva plokštė.Ir spalva lux.
Atsakyti
Nu aciu uz pagyrimus notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
Jolita.martyna - ypač vonia graži thumbup.gif su kailyje gulinčiu angelėliu ........ wub.gif wub.gif Super thumbup.gif
Atsakyti
tas leliukas kaip is paveiksliuko lotuliukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2006 11 05, 11:52)
Sveiki, kol kas idedu tik virtuves ir vonios nuotraukas,  svetaines foto idesiu po poros dienu.

user posted image
user posted image
user posted imageuser posted image

Man labai grazu, nes tai yra apie ka pati galvoju. Zaviuosi siuolaikisku + senoviniu stiliumi namuose. Sakysite netinka, ti stai jums puikus pavizdys jolita.martyna namuciai, su nekantrumu lauksiu daugiau foto is tavo jaukiu namuciu.
Atsakyti
OI,mamytes labai aciu uz pagyrimus notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif kaip smagu,kai kazkas ivertina.Is tikruju labai stengiausi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2006 11 06, 17:28)
Jolita.martyna - ypač vonia graži  thumbup.gif  su kailyje gulinčiu angelėliu ........  wub.gif  wub.gif  Super  thumbup.gif



drinks_cheers.gif man irgi labiausiai patiko mazylis ir vonia wub.gif
Atsakyti
jolita. martyna gražu thumbup.gif
Atsakyti
vonia ir mažylis nuostabūs smile.gif namai atrodo šviesūs ir jaukūs, tikrai labai gražu 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, na vat pagaliau ir svetaines foto. 4u.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
jolita.martyna nu liux vaizdelis 4u.gif kaip kokiam dvarely 4u.gif Skoninga, grazu viskas tarpusavy dera 4u.gif
na apie ta grozi kriauklej tai is vis tyliu wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif na ir dickis zvelgiantis meiliom akytem ax.gif tik va musu mamasu akys vis i mazus kleckucius krypsta rolleyes.gif noriu kleckuciooooo ir kad namai jau irengti butu irgi noriu blush2.gif
Atsakyti