Įkraunama...
Įkraunama...

Northway medicinos centras

QUOTE(Nele @ 2006 12 15, 15:22)
nestuke.gif , pasakykit, kaip daznai jums ginekologe skiria vizitus, nes maniske tai kas 1.5-2 men. Kazkaip retokai  g.gif


man maždaug kas pusantro mėn. pirmoj nėštumo pusėj, dabar maždaug kas mėnesį. Galvojau, kad į nėštumo pabaigą dažniau skirs, bet ne. schmoll.gif
Atsakyti
Man kas 5-6 savaites. Bet sakė jei dėl ko nors pasidaro neramu, tai ateiti ir anksčiau.
Atsakyti
Kas dėl vizitų dažnumo, tai iki trečio trimestro paprastai vizitai būna kas kas 4 sav., jei nėra jokių problemų. Trečią trimestrą - kas dvi-tris savaites, o paskutinį mėnesį berods kas savaitę.
Kažkas anksčiau klausė dėl kainų, aš kažkur jau rašiau, bet pakartosiu čia savo patyrimą. Lankausi privačioje klinikoje, kuri vykdo nėščiųjų apskaitą (t.y. išrašinėja biuletenius, siuntimus ir pan.; sako, tokių nėra daug Vilniuje) ir sumokėjau už visą nėštumo priežiūrą fiksuotą 1200 mokestį. Apsilankymų skaičiaus jie neriboja ir neskaičiuoja, į kainą įeina visi reikiami kraujo, šlapimo tyrimai, echo ir pan. Be to, lankausi pas gydytoją, kuri dirba ir gimdymo namuose bei ten priiminėja gimdymus. Man regis, patogiau lankytis pas tą, pas ką ir gimdyti ketini. Kol kas mane toks reikalas tenkina, ir kiek čia skaitinėju, kaina yra visai prieinama.
Atsakyti
Pumpurėli,

O gal gali i AZ parasyti, kur taip yra už fiksuotą fee?
Nes aš pati irgi į Northway ruošiaus eiti, bet jei yra geriau, gal pabandyt reik.
Atsakyti
QUOTE(Audrey @ 2006 12 28, 21:58)
Pumpurėli,

O gal gali i AZ parasyti, kur taip yra už fiksuotą fee?
Nes aš pati irgi į Northway ruošiaus eiti, bet jei yra geriau, gal pabandyt reik.


Mano manymu, čia ne paslaptis g.gif
Kiek žinau, tokia tvarka taikoma Baltupių ginekologijos klinikoje, ten dirba gyd. A.Meškaitė. Gal ir dar kur kitur panašiai yra, bet tikrai nedaug tokių vietų.
Atsakyti
Nemanau, kad čia didelė paslaptis smile.gif Taip, aš lankausi Baltupių klinikoje. Bet tai tikrai ne vienintelė vieta Vilniuje su tokia kaina. Kažkas kažkur Supermamoj minėjo Maxmedą (ar pan.), kur kaina irgi tokia pati, be to, aš ketinau lankytis pas kitą gydytoją, kuri dirba Antakalnyje, tai ji minėjo, kad jei pas ją eiti privačiai, tai susidarytų maždaug tiek pat.
Sėkmės renkantis smile.gif Beje, man atrodo, patogiausia rinktis pagal gydytoją, pas kurią nori lankytis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2006 12 29, 15:17)
Nemanau, kad čia didelė paslaptis smile.gif Taip, aš lankausi Baltupių klinikoje. Bet tai tikrai ne vienintelė vieta Vilniuje su tokia kaina. Kažkas kažkur Supermamoj minėjo Maxmedą (ar pan.), kur kaina irgi tokia pati, be to, aš ketinau lankytis pas kitą gydytoją, kuri dirba Antakalnyje, tai ji minėjo, kad jei pas ją eiti privačiai, tai susidarytų maždaug tiek pat.
Sėkmės renkantis smile.gif Beje, man atrodo, patogiausia rinktis pagal gydytoją, pas kurią nori lankytis smile.gif


Na taip, klinikos pavadinimas ne paslaptis, pamaniau gal pavardės paslaptis smile.gif
Bėda ta, kad dar nenusprenžiau pas kokią ginę eiti. Tai galvoju, gal geroj vietoj ir geri daktarai dirba. gal pasirodys keista, bet aš pvz. žiūriu į laispnį dar: jei dr. prie pavardės, tada galvoju didesnis profesionalas mirksiukas.gif O jūs kokiais kriterijais? Pagal rekomendacijas?
Atsakyti
Na, jei jau vaikščiojai pas gydytoją iki nėštumo, ir ji priima gimdymus, tai, manau, nėra ko eiti pas kitą gydytoją. O aš rinkausi paprastai - lankiausi pas gydytoją, kuri akušerija neužsiima (beje, ji yra dr., ir aš taip pat tai įvertinau smile.gif ), tai ji man parekomendavo kitą gydytoją. Be to, mano pagrindinis reikalavimas buvo, kad tai būtų ne lankymasis poliklinikoje, todėl daug privačių variantų ir neliko smile.gif
Tiesa, girdėjau, kad nėra taip labai blogai ir poliklinikoje, t.y. jau kai vaikštai pas gydytoją, tariesi su ja, gal ir eilėse nereikia sėdėti (nežinau, neturiu patirties), bet privačiai vaikštant, man atrodo, viskas visvien paprasčiau...
Atsakyti
Mergaitės, sorry, bet ši tema skirta Northway centrui, būkite geros, nemaišykite. Nes kitiems aktualu būtent apie šią kliniką, o Jūs čia visokius savo pamąstymus rašote. 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi lankausi Northway centre, tik ne Vilniuje, o Kretingoje. esu labai patenkinta ten dirbančia ginekologe, jau pirmą kartą nuėjus mane informavo kaip geriau viską daryti, kad jų centre mažiau pinigėlių reikėtų mokėti už paslaugas. Beje pas mus apžiūra pas ginekologę(ą) 40 lt, tepinėlio tyrimas 20 lt, o kiti visi tyrimai ten prisiregistravus nemokami, kadangi viską apmoka ligoniu kasos.
Atsakyti
QUOTE(Baffie @ 2007 01 11, 13:10)
Aš irgi lankausi Northway centre, tik ne Vilniuje, o Kretingoje. esu labai patenkinta ten dirbančia ginekologe, jau pirmą kartą nuėjus mane informavo kaip geriau viską daryti, kad jų centre mažiau pinigėlių reikėtų mokėti už paslaugas. Beje pas mus apžiūra pas ginekologę(ą) 40 lt, tepinėlio tyrimas 20 lt, o kiti visi tyrimai ten prisiregistravus nemokami, kadangi viską apmoka ligoniu kasos.

Sveika 4u.gif Tai tu ten pastoviai ir lankaisi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Baffie @ 2007 01 11, 13:10)
Aš irgi lankausi Northway centre, tik ne Vilniuje, o Kretingoje. esu labai patenkinta ten dirbančia ginekologe, jau pirmą kartą nuėjus mane informavo kaip geriau viską daryti, kad jų centre mažiau pinigėlių reikėtų mokėti už paslaugas. Beje pas mus apžiūra pas ginekologę(ą) 40 lt, tepinėlio tyrimas 20 lt, o kiti visi tyrimai ten prisiregistravus nemokami, kadangi viską apmoka ligoniu kasos.


Jooo, kaip skiriasi kainos nuo vilnietiškų... lotuliukas.gif
Atsakyti