Įkraunama...
Įkraunama...

SUTEIKIME JIEMS ŠEIMĄ IR NAMŲ ŠILUMĄ

Nu vat kodel kritikuoja ?
Atsakyti
QUOTE(carvel @ 2007 01 19, 22:00)
Nu vat kodel kritikuoja ?

Na as jau minejau, kad vaikuti pasiimant tik sventems, parodoma kas yra seima ir santykiai tarp seimos nariu (meile, rupestis ir kt.), suteikiama viltis (ypac mazesniems), kad gabut, jei jie bus geri mazuosius pasiliks augti sioje seimoje. Vaikuciai tada labai stengiasi itikti seimai, kurioje sveciuojasi. Ir baigiasi sventes... surinktos tasytes ir jie isvaziuoja atgal i vaiku namus... ir vel suduzo viltis tureti seima, bergzdzios pastangos pritapti prie seimos. Visa tai gali baigtis depresijom ir karu pries visa pasauli... , nes vaikai buna iskaudinti...kam but geru visiems, jei ir vel busiu iskaudintas?
Atsakyti
QUOTE(ramintas @ 2007 01 21, 00:56)
Na as jau minejau, kad vaikuti pasiimant tik sventems, parodoma kas yra seima ir santykiai tarp seimos nariu (meile, rupestis ir kt.), suteikiama viltis (ypac mazesniems), kad gabut, jei jie bus geri mazuosius pasiliks augti sioje seimoje. Vaikuciai tada labai stengiasi itikti seimai, kurioje sveciuojasi. Ir baigiasi sventes... surinktos tasytes ir jie isvaziuoja atgal i vaiku namus... ir vel suduzo viltis tureti seima, bergzdzios pastangos pritapti prie seimos. Visa tai gali baigtis depresijom ir karu pries visa pasauli... , nes vaikai buna iskaudinti...kam but geru visiems, jei ir vel busiu iskaudintas?

verysad.gif ,bet kartais prie sito prisideda ir musu valdininkai...dabar esu panasioje situacijoje,su nerimu laukiu finalo,nes situacija si karta priklauso tik nuo aukstesniu instanciju zmogiskumo,vienas zodis turi nulemti vieno tokio vaiko tolimesni gyvenima.
Atsakyti


Aš nesutikčiau su tokia nuomonę . Aišku nesiginčinu visokių yra vaikų . Manau geriau kažką dėl to mažo vaikelio padaryti negu sėdėti sudėjus rankas . Ankščiau ar vėliau jis /ji išeis į mūsų visuomenė . Jai mes nežiūrėsim į juos iš aukšto ir iš gaileščio tuo bus visiems geriau . Esu ne kartą ta tema šnekėjus su vaikais ir jie man yra pasakoje,kad jie važiuoja švenčių sutikt pas giminaičius pas visai nepažįstamus žmones . Ir jie tikrai džiaugiasi ir brangina ta galimybę . Kas trukdo vėliau palaikyti ryšį su tuo vaiku? tam kartais tik noro reikia o reikia tiek ne daug .
Atsakyti
QUOTE(Happymother @ 2007 01 21, 02:07)
. Kas trukdo vėliau palaikyti ryšį su tuo vaiku? tam kartais tik noro reikia o reikia tiek ne daug .

Ne visada musu norai sutampa su nieko nenorinciais girdeti valdininku norais...
Atsakyti
Na as nieko pries gi, kai palaikomas rysys su vaiku, ir pasiimama atostogoms, sventems... bet jeigu tai tik vienakartine akcija...tada jau, mano manymu, nera gerai
Atsakyti
man labai gaila tu vaikuciu verysad.gif jie tokie visi grazus wub.gif
Atsakyti
Aš manau, kad reikalingos, labai reikalingos akcijos, priminimai. Aš pati po eilinės išsipildymo akcijos parsivežiau dvi mergytes, nors norėjau vienos. dabar džiaugiuosi dviem dukrytėm. ax.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti kaip su kūdykių įvaikinimu Klaipėdoje. Ar laukti kol pasiūlys vaiką ar eiti į Kūdikių namus.
Ir aplamai kiek realų įvaikinti vaikeli iki metuku .
Atsakyti
QUOTE(ZAIKA2 @ 2007 10 05, 21:59)
Norėjau paklausti kaip su kūdykių įvaikinimu Klaipėdoje. Ar laukti kol pasiūlys vaiką ar eiti į Kūdikių namus. 
Ir aplamai kiek realų įvaikinti vaikeli iki metuku .

Ivaikinti kudiki labai realu. Mes uzpildem dokumentus rugpjuti, pirmas pasiulymas iki metu buvo spalio pabaigoje antras (2,5 menesio mergyte) lapkricio gale. 3-4 menesiai cia daug ar mazai mirksiukas.gif ? Zinau, kad viena mergina lauke trumpiau, o pasiseke ir isivaikino menesio laiko kudikeli. Kaip pasiseka.
Atsakyti
Supe super. Turėjau abejonių, kiti jas gilino bet kai pakalbėjau suvyru tai jaučiuosi viduje apsisprendusi ir žinote keista norisi tą vaikelį turėti kuo greičiau.
4u.gif
Papildyta:
dar klausimuką turiu del kursu įvaikinimo ar jie vyksta darbo valandom ar po darbo ir kas kiek dienų.
Atsakyti
QUOTE(ramintas @ 2007 10 06, 22:34)
Ivaikinti kudiki labai realu. Mes uzpildem dokumentus rugpjuti, pirmas pasiulymas iki metu buvo spalio pabaigoje antras (2,5 menesio mergyte) lapkricio gale. 3-4 menesiai cia daug ar mazai  mirksiukas.gif ? Zinau, kad viena mergina lauke trumpiau, o pasiseke ir isivaikino menesio laiko kudikeli. Kaip pasiseka.

Jaunesnio vaiko kaip 3 mėnesių įvaikinti negalima. g.gif Galima tik laikiną globą nustatyti. rolleyes.gif Įvaikinti leidžiama vaikus nuo 3 mėnesių rolleyes.gif Bet koks skirtumas- svarbu, kad kūdikis jau faktiškai jūsų...Bandyti visada verta. Ir nebūtinai reikia ieškoti Klaipėdoje: visoje Lietuvoje pilna vaikų namų doh.gif
Papildyta:
QUOTE(ZAIKA2 @ 2007 10 07, 18:27)
Supe super. Turėjau abejonių, kiti jas gilino bet kai pakalbėjau suvyru tai  jaučiuosi viduje apsisprendusi ir žinote keista norisi tą vaikelį turėti kuo greičiau.
4u.gif
Papildyta:
dar klausimuką turiu del kursu įvaikinimo ar jie vyksta darbo valandom ar po darbo ir kas kiek dienų.

šaunuolė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , nesileisk gąsdinama doh.gif , neabejok- dar vienas vaikutis ras mylinčią šeimą wub.gif . Nepamiršk parašyti, kai tai įvyks thumbup.gif
Atsakyti