Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vyrai dovanoja dovanas, prisimena šventes?

sventes tai prisimena, bet duovanos butent per sventes nevisada dovanuoja, megsta be progos ir dvyguba. biggrin.gif O ir geles dovanuoja ir per sventes ir siaip - situo tai tikrai esu islepinta
Atsakyti
dovanas gaunu tik per sventes verysad.gif bet ispardziu pasakau ko reikia nes pats retai kada sugalvoja nes jis nezino ko man reikia schmoll.gif o man visada visko reikia doh.gif
Atsakyti
dovanas dovanuoja per švenčias, kartais be priežasties atneša gėles, bet tai būna retai g.gif
Atsakyti
Dovanas gaunu per sventes, geles kai susipykstam blush2.gif
Atsakyti
Matyt as labiausiai nuskriausta sad.gif
Maniskis isvis toks... Mmmm kaip cia pavadinus... Na kai buna progra, tai padovanoja dovana, geliu... Bet jau seniai geliu nedovanojo, nors seniau ir be progos dovanodavo.
Pas mus rytoj bus 1,5 metu kaip esam kartu. Ta proga nupirkau bilietus i spektakli, vakar nuejom, nes i ta, kuri norejau, tik vakar buvo. Bet esu tikra, kad is jo negausiu nieko... verysad.gif

O kai susipykstam, tai buna toks uzsispyres, lyg visada as del visko kalta, taigi geliu vel nesulaukiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo konfetee: 22 lapkričio 2009 - 17:27
kai susipykstam jis tarsi biski greti ateina pasilyzinti, as nekreipiu demesio-tai tada jau jis susisuka visas,,ir po geros valandos as jau turiu lyzintis, tarsi as kalta buc buvusi:))))))))tai irgi tokio situacijoj jokiu geliu,,

o jis atsimena musu pazinties data--ir kas menesi pasveikina su ta diena:)))))))))))))
Atsakyti
Skųstis būtų negražu.. bet norėčiau daugiau .. 4u.gif unsure.gif kaip ir kiekviena moteriškoji būtybė thumbup.gif ax.gif mano brangusis atsimena mūsų draugystės pradžios dieną, tai per ją, karts nuo karto gaunu gėlių, ar kokį mielą daiktelį.. žinoma ir per valentino dieną, kalėdas, gimtadienį ar vėlykas .. o šiaip, be progos dar nieko nesu gavusi unsure.gif schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
mano gimtadieni pastoviai pamirsta. Pirma pykdavau, o dabar nekreipiu demesio, nors aisku nemalonu ax.gif Bet tiek to. Is kelioniu parveza, kvepalus. yra padovanojes laikrodu, platu audiniu kailio salika i darba naujuju metu isvakarese geliu (atnese pasiuntinys su kostiumu), bet siaip dovanoja vazonines geles, sako, kad daugiau laikytu biggrin.gif
Atsakyti
prisimena ir dovanoja dovanas smile.gif
Atsakyti
wub.gif MB nepamirsta svenciu, nes biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif visada, kaip ir as isivedes priminimus pries gimtadienius lotuliukas.gif , sukaktuves lotuliukas.gif ar siaip pries koki party 4u.gif !!!!
O gelyciu tai ir taip nuperka ir be progos, nes zino, kad as labai jas megstu thumbup.gif .
Atsakyti
uzjauciu autore... 4u.gif pasakykit jam tiesiai sviesiai gal..gal jam atrodo nereiksmngos tos dovanos, niekai, svarbu meile ir pan, bet zinodamas, kad JUMS tai svarbu, kita kart gal prisimins.
labai supykciau, jei pamirstu mano gimtadieni. Nieko tokio, jei pazistami, draugai kartais pamirsta, bet jei artimiausias zmogus pamirsta, tai jau nezinau, neturiu komentaru.
Atsakyti
na mano vyras nei be progos nei per gimtadieni nei per valetina nieko nedovanoja verysad.gif verysad.gif
Atsakyti