Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vyrai dovanoja dovanas, prisimena šventes?

Visada gaunu labai geras dovanas,per visas sventes smile.gif ir be ju manasis moka mane palepinti,gal nelabai daznai,bet labai prabangias. Net per sunaus gimima padovanojo didziausia dovana. wub.gif Kuri visada primins,kad tai pirmagimio proga wub.gif O ir siaip ir rubu pats nuperka,kai pamato kas man tiktu visada atvelka biggrin.gif O ir man malonu,nes skonis pas mus vienodas thumbup.gif Niekada nepamirsta palepinti tikrai brangiomis dovanomis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(valerija90 @ 2009 12 23, 17:54)
Visada gaunu labai geras dovanas,per visas sventes smile.gif ir be ju manasis moka mane palepinti,gal nelabai daznai,bet labai prabangias. Net per sunaus gimima padovanojo didziausia dovana. wub.gif Kuri visada primins,kad tai pirmagimio proga wub.gif O ir siaip ir rubu pats nuperka,kai pamato kas man tiktu visada atvelka biggrin.gif O ir man malonu,nes skonis pas mus vienodas thumbup.gif Niekada nepamirsta palepinti tikrai brangiomis dovanomis blush2.gif



manasis lepina irgi, ir net sugeba apatini trikotaza nupirkti su zaisliukais iš aistros ;DDD
Atsakyti
mano dovanas ir geles dovanoja keleta kartu per metus, per pagrindines sventes verysad.gif
Atsakyti
Sventes tai prisimena (as dazniau pamirstu... blush2.gif ), geliu gaunu, bet kad gauciau puokste TIKRAI graziu geliu reikia patapti nestuke.gif

lotuliukas.gif o del dovanu - pvz. Kaledom pati issirenku, susimoku, susipakuoju, uzsirasau atviruka, paskui pinigu dvigubai nulupu (siuo metu nedirbu, savu finansu ner) biggrin.gif . Taip geriau, nes visiskai nepataiko, net jei pasakau ko tiksliai noriu visuomet liepiu cekuti pasilikt nes dazniausiai reik keist. O kad koki drabuzi nupirktu tai is vis utopija. Na bet apart to MB nesiskundziu wub.gif
Atsakyti
Mano žmogus išties perka geras, praktiškas, dažnai ir brangias dovanas, pvz. esu gavus įrankių virtuvei, foto, skirta profesionalams, GPS'a ir t.t. tačiau beveik negaunų gėlių, nesu gevus nė vienos "išties moteriškos" dovanėlės, niekada nesistengia ir įpakuot gražiau, o nesant progai, išvis nėra ko nė svajot smile.gif Dar pradžioje draugystės pastangų būdavo didesnių, o kuo toliau tuo labiau praktiškėja smile.gif Bet... reikia vertinti ir tai, kad žmogus stengiasi, parodo dėmesį, ir jo supratimu, įgyvendina tai, apie ką svajoji, nors ne visada ir pataiko "tiesiai į dešimtuką" smile.gif Manau, daugeliui vyrų reikia tiesiog užuominom rodyt ko nori, garsiai svajot, vos ne pirštu baksnot į mielus daiktus/pramogas... Mes gi iš veneros, o vyrai iš marso smile.gif
Na, kita vertus, taip ir įdomiau, man, ko gero, nė nepatiktų iš ankto žinoti, ką gausiu dovanų, - mėgstu nustebti smile.gif
Atsakyti
Šventes prisimena, o dovanos labai įvairios. Išmokiau jį rašyt atvirutes, nes man patinka gauti ne tik dovaną ar gėles, bet ir keletą mielų žodelių...
Atsakyti
ech..... vienas is skaudziausiu temu..... mano vyras visai nemoka pirkti dovanu tiksliau atrodo, kad tingi ir visai neidomu.... pavyzdziui sios kaledos buvo pirmos kaip susituoke .... bet dovaneles vis dar laukiu..... gal vasara gausiu.?... ax.gif o as jam dovanojau, maciau nejauku pasidare jam , bet tuo ir baiges... o kai vaikstome po parduotuves jis leidzia pirkti ka noriu... o kartais taip noris gauti nors atviruka ,o ne leidima pirkti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuikiene Puikiene: 22 sausio 2010 - 03:19
Man tai brangusis sako, kad dovanoja savo meile kiekviena diena dry.gif biggrin.gif bet siaip dovanu gaunu tik per didziasias sventes: kaledas, gimtedieni. Geles per vestuviu metines ir mamos diena. Moters diena jam nesvente, nes tipo as jo per vyru diena irgi nesveikinu. Geliu be progos nedovanoja, yra nustebines kai oro uoste pasitiko su gelem...Dovanas dovanoja tik tas, kurias pirstuku parodau, kad nupirktu. Ir dazniausiai jos buna per anksti arba per velai ir tik du kartus esu gavus dovana ta diena kai buvo proga. Nu kaip sakant romantizmo virsune doh.gif
Atsakyti
O as savo ismokiau tai daryti. Laukiau, laukiau, po to pavargau ir nusprendziau pati imtis iniciatyva i savo rankas. Pirkdama jam mazmozius, tai mazulyti kremini krepsiuka prie kavos, ji iteikdama pranesiau mat dovanu jam atnesiau, tai jo megstama detektyva, ar zurnala. Ir jis man pradejo dovanoti mazmozius, uz tat jus nezinot kaip as moku tuo dziaugtis, tad jam pastoviai kyla noras man dovanoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 26 sausio 2010 - 16:34
QUOTE(ISPANE @ 2006 10 31, 13:59)
Esame susituoke 3 metai, jis rodos supratingas, geras vyras bei draugas,bet kartais elgiasi kaip stuobrys  verysad.gif Per gimtadieni nesulaukiau net menkiausios dovaneles( nesupraskit neteisingai tikrai nesu išlepus ar materialistė) tačiau kaip smagu būtų gauti bent šokoladą kaip nors originaliai įpakuota ar ne? Visad bandau kalbėtis ir aiškintis kodėl jis taip elgiasi ,bet nemalonu gauti gėlių tik tada kai pati apie tai užsimenu  g.gif
              ką dovanoja jūsų brangieji?  kaip elgiates nesulaukusios sveikinimų?

NA, neteko dar turėti tokios situacijos, kad pamirštų gimtadienį, o kitų švenčių, tokių kaip "Valantinkė", vestuvių metinės, vardadieniai net nešvenčiam. Jei jau pasitaiko proga, tai nebent šiaip "pasišampaninam" ir tiek. Nepatinka man sureikšminti šventes.Esu giliai įsitikinusi, kad mylėti, gerbti ir rūpintis žmogumi reikia kasdien, o ne tik per šventes. O pamaloninti galima bet kada, kad ir darbo dieną parnešt gėlių, ar paruošt vakarienę...Manau... ax.gif
Atsakyti
Ir dar, visada pries sventes pradedu taip lengvai uzsiminti, kad greitai bus, reika ka suorganizuoti... Ir palieku. Jis netupas pradeda sukti galva ko as cia sukrutau, atsimena, tad dovanas visada gaunu. Broliui visada atviru tekstu pranesu, kad greit jo laukia sukaktuves, kad nepamirstu savo zmonai dovanu, geliu nupirkti doh.gif O ji matyt galvoja koks jis jautru ir gerai, man negaila. As uz tai kad nevaidinti nuskriaustu, o kurti paciom savo gyvenima, o nepaleisti pavejui, kaip bus taip bus. Nevelnio.
Atsakyti
Maniskis tai niekada nepamirsta svarbiu progu ir be progu gaunu geliu ir dovaneliu smile.gif pradzioj draugystes nuolat kartojau kad noriu suolio su parasiutu su gimtadieniu, bet tais metais neturejome pakankamai $, bet jis to nepamirso ir po metu gavau dovanu suoli smile.gif (kai pati jau buvau pamirsusi kad norejau) thumbup.gif
Atsakyti