Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vyrai dovanoja dovanas, prisimena šventes?

Maniškis per pirmas mūsų Kalėdas padovanojo Vazą blink.gif ir tokią kad doh.gif doh.gif
Sunku jam su dovanom vėliau stengėsi pinigais dovanoti, bet juk taip neįdomu, vis jam sakydavau kad nesvarbu kokia bus dovana svarbiausia kad pats ją išrinktum ir su meile dovanosi, kad ir saldaunių dėžutė, Vis tiek tai nepadėjo schmoll.gif tada radau kitą būdą jau artėjant kokiai šventei vis primenu jam apie save ir savo busimą dovanėlę blush2.gif pasakau ko noriu biggrin.gif

p.s. jau žinau ka gausiu Kalėdom 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asteriksas: 02 lapkričio 2006 - 12:58
Na, man turbūt labai pasisekė su maniškiu wub.gif Gėles pas mus visada žydi, vienos nuvysta, kitų nuperka. Šiaip, be progos. Kartais be jokios progos parneša kokį šokoladą, minkštą žaisliuką (mes abu juos mėgstam, tai butas, kaip vaikų atrodo biggrin.gif ) Nei gimtadienių, nei metinių niekada nepamiršta, bet apie norus dovanai stengiasi sužinoti iš anksto. Bet prie mano "užsakytos" dovanos visada gaunu ką nors, ko visai nesitikiu, bet gal kada nors minėjau, kad norėčiau. Lygiai taip pat mano tėtis. Prieš kalėdas aplekia visas parduotuves ir išrenka labai šiltų dovanų. Vadinasi, ne visi vyrai tokie..išsiblaškę rolleyes.gif
Atsakyti
Maniškiui tai su fantazija prastai. Todėl jis dažniausiai paklausia ko norėčiau. Džiaugiusi, kad nedovanoja man kokių puodų ar buitinių prietaisų. Visus, buičiai reikalingus rakandus nuperka šiaip, be progos, bet pabrėžia, kad visa tai pirko tam, kad man būtų lengviau. Kai gyveno užsienyje, gimtadieniams, kalėdoms ir kitoms šventėms atsiųsdavo pinigų. Jis nesiima rizikuoti ir neperka man dovanų nepasitaręs su manimi. Gal ir gerai daro g.gif
Atsakyti
su tom dovanom tai tikra tragedija.dar tik kai draugavom tai visad mane nustebindavo gerais kvepalais,aukso dirbiniais....o dabar niekada nieko nedovanoja,nebent paklausia ko noriu.Pasakau ko noriu,nuperka ir iteikia,o buna kad sako vaziuosim ir pati isirinksi.nuvaziuojam bet niekada nieko nenuperkam nes man tuo tarpu pyktis ima kad jis pats to padaryt nesugeba.Taip noretusi gaut dovanele,kad ir smulkmena,bet jo paties sugalvota ir nupirkta verysad.gif
Atsakyti
Esamos ir būsimos Mamos,

SM mamos skyrelyje "Paremkime vaikus" jau paskelbė Kalėdines akcijas. Vieną onkologinams ligoniukams (žiūrėti čia), kitą - remtinoms šeimoms (žiūrėti čia). Vien tik onkologinių ligoniukų būna apie 40 vaikų, remtinose šeimose auga po 2-4 vaikus. Visi jie, kaip ir mes, laukia Kalėdų Senelio.

Gal Jūsų tarpe yra norinčių padėti Kalėdų Seneliui aplankyti šituos vaikus? Gal kas galite prisidėti nedideliu lašeliu, kuris patekęs į mūsų visų sukurtą jūrą, padarys stebuklus? Mamos, nelikite abejingos wub.gif

Pinigėliai renkami į atskiras sąskaitėles. Visoms norinčioms sąskaitėlės bus išsiųstos per a.ž., tik rašydamos a.ž. pasakykite kam norite paaukoti. Arba užsukite į "Paremkime vaikus" skyrelį.

Mamos, juk reikia tiek nedaug, kad Kalėdos būtų stebuklingos group.gif

+333+



Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2006 10 31, 21:05)
O maniškis niekada nepamiršo nei gimtadienio,nei vestuvių metinių,nei mamos ar moters dienos...na visada viską prisimena  thumbup.gif . O aš norėčiau ir be progos ką nors  tongue.gif    blush2.gif



QUOTE(vaiciuke @ 2006 11 02, 15:28)
Na, man turbūt labai pasisekė su maniškiu  wub.gif Gėles pas mus visada žydi, vienos nuvysta, kitų nuperka. Šiaip, be progos. Kartais be jokios progos parneša kokį šokoladą, minkštą žaisliuką (mes abu juos mėgstam, tai butas, kaip vaikų atrodo  biggrin.gif ) Nei gimtadienių, nei metinių niekada nepamiršta, bet apie norus dovanai stengiasi sužinoti iš anksto. Bet prie mano "užsakytos" dovanos visada gaunu ką nors, ko visai nesitikiu, bet gal kada nors minėjau, kad norėčiau. Lygiai taip pat mano tėtis. Prieš kalėdas aplekia visas parduotuves ir išrenka labai šiltų dovanų. Vadinasi, ne visi vyrai tokie..išsiblaškę rolleyes.gif

NU VISKAS,AŠ PIKTA KAIP VELNIAS - EINU NUSIŠAUTI ........ARBA GERIAU MB NUŠAUSIU gun_bandana.gif bash.gif gun_rifle.gif gun_smilie.gif
NIU KAIP GRAŽU PASKAITYTI....ACH....NA BET MAN TAI NELEMTA doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(asteriksas @ 2006 11 02, 14:57)
Maniškis per pirmas mūsų Kalėdas padovanojo Vazą blink.gif  ir tokią kad  doh.gif  doh.gif


lotuliukas.gif
aisku svarbu dovana dovanota su meile ir taip toliau ir panasiai,bet as uzmusciau matyt jei gauciau vaza lotuliukas.gif
as kadangi labai praktiska megstu gauti tai ka noriu,todel visada pasakau arba einam kartu ax.gif
Atsakyti
Na aš saviškiu skųstis negaliu blush2.gif neapipila manęs kadien kuo nors, bet man tai ir nepatiktų schmoll.gif Pasidarytų įprasta, banalu. Daug maloniau, kai ta staigmena pokšteli kaip iš dangaus bigsmile.gif Maniškis pvz prieš gimtadienius visda paklausia, ko norėčiau, bet nuperka vis viena savo lotuliukas.gif Ir pataiko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramzis69 @ 2006 10 31, 19:43)
Baik čia kvatotis,man nejuokinga buvo blink.gif  lotuliukas.gif  Jis žinojo,kad jį labai mėgstu,tai sako,kam čia pinigus ant gėlių mėtyt,jei galiu palepint tavo skrandį  lotuliukas.gif

Cia tai prajuokinai lotuliukas.gif MB prisimena mano gimtadieni, dar Kaledas ir moters diena. O butu visai faina, kad ir taip palepintu, kokia staigmena sugalvotu. Sugalvojau ir jam pasiuliau toki dalyka- i menesi karta tegul pakviecia mane i pasimatyma rolleyes.gif Sakau, kai draugavom, tai pastoviai geles budavo, o dabar i tris menesius, geriausiu atveju, karta.
Atsakyti
Ech manau reik vyrus mokyti ir mokyti mylėti ir lepinti savo žmonas lotuliukas.gif
Atsakyti
Ačiū Dievui, kad dar niekada nepadovanojo jokių maisto produktų ar peilių rinkinio biggrin.gif .
Šiaip dažniausiai dovanoja ką nors iš juvelyrinių dirbinių thumbup.gif . O be progos, tai dažniausiai gėlės būna smile.gif . Nors galėtų ir dažniau ką nors sugalvoti smile.gif
Yra keletą kartų siūlęs, kad pati išsirinkčiau dovaną, bet pasakiau, kad geriau pats tegul išrenka, kad ir kokia ta dovana bebūtų smile.gif
Atsakyti
O man gelių nedovanoja. Sako, kad tai pinigų švaistimas. verysad.gif
Bet iš kitos puses jis man visada padeda finansiškai, rupinasi manimi.
Na kam tos gėlės. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teresa: 09 lapkričio 2006 - 14:35