Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vyrai dovanoja dovanas, prisimena šventes?

QUOTE(Teresa @ 2006 11 09, 15:33)
O man gelių nedovanoja. Sako, kad tai pinigų švaistimas.  verysad.gif
Bet iš kitos puses jis man visada padeda finansiškai, rupinasi manimi.
Na kam tos gėlės.  g.gif

Mano supratimu vyras ir privalo padeti finansiskai, jei tu augini vaika, nors ir neaugintum- dazniausiai vyrai daugiau uzdirba nei moterys, ir be to, kaip MB sako: VYRAI YRA NE MOTERYS, JIEMS APSIRENGT DAUG MAZIAU REIKIA. Cia tas kilo nuo to, kai as matavaus rubus, nes reikejo kazkur iseit ir bambejau, kad tas prie to netinka, tas prie to. Beje, vyras ruosesi padangas masinai pirkt brangias- atseit masinai ratai, kaip moteriai batai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tigrik @ 2006 11 09, 17:58)
Beje, vyras ruosesi padangas masinai pirkt brangias- atseit masinai ratai, kaip moteriai batai thumbup.gif

user posted image
Bet tikrai
Atsakyti
mane vyras dažnai (~ kartą per mėnesį) stebina gėlėmis, o dovanas ar kokias smulkmenas dovanoja tik ypatingom progom. kai bandau papriekaištaut, kodėl manęs šiaip kokiom dovanėlėm, staigmenom nedžiugina, atšauna, kad dovanoja man "savo meilę ir švelnumą" bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gege @ 2006 11 10, 00:30)
...dovanoja man "savo meilę ir švelnumą"...  bigsmile.gif

Kaip gražu.
user posted image
Atsakyti
o mano vyrelis dazniausiai sugalvoja kazka originalaus ir romantisko blush2.gif
niekada nepamirsta jokiu svenciu thumbup.gif o ir siaip, is idejos gaunu tai gelyciu, tai kvepaliuku, tai siaip kokiu mielu smulkmenyciu blush2.gif thumbup.gif
kartais as kiauliuku pasijuntu, kad jam nieko be progos nedovanoju doh.gif blush2.gif
oi, nors viena karta buvo... is savo dovanu cekio nupirkau ir jam... mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniskis juokiasis, kad jis pats yra pati didziausia mano gyvenimo dovana biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mano sugyventinis ir prie uzhmirshtuku priklauso... Shiemet teko primint, kad jo tevui 60 doh.gif Na bet musu svarbias datas jis prisimena, mat savo ymoneje yvede jas kaip kodus blink.gif Parduotuviu panishkai nemegsta lankyti. Tad kaledu dovanu pirkima jis tempia iki paskutines dienos. Ir yvedem tradicija, kad pasisakom ko noretumem ir +buna mazhyte kokia slapta smulkmenele. Geliu, saldainiu gaunu dazhnai. Na bet tai is jo darbo bigsmile.gif Na bent jau zhino mano megstamiausius. Megsta dovanoti SPA malonumus wub.gif O shiaip vistiek jauchiuosi lepinama. Vasary pazhadejo gyvenimo atostogas wub.gif
Atsakyti
Maniskis geles dovanoja retai, na, ypatingom progom: mamos diena, per gimtadieni, daugiau neprisimenu... o is daiktu yra padovanojes striuke, silkini chalateli, marga frotini vonios chalata, moherini megztuka, sidabro grandinele, kvepalus, rankinuka... Galiu pasakyti, kad visi dovanoti daiktai atitiko mano ismiera ir skoni... blush2.gif O dabar mano gimtadienis ant nosies, tai jau susitarem is anksto, kad vaziuosim pirkti man kailinuku, zinoma, as issirinksiu, o jis uzmokes. thumbup.gif Tai ir mastau dabar, kokius cia issirinkus. g.gif Galiu pasakyti, kad mano vyras turi nebloga skoni ir gali neblogai man patarti, kos drabuzis man tinka, koks ne. Tik jis labiau praktiskas, nesulauksi is jo kokiu romantiniu dovanu, nebent as pati ji pakvieciu kur pasilepinti i pirti, baseina, masazus ar ikalbu vaziuoti i kokia kelione. Taigi, seimoj yra siuo klausimu pusiausvyra ir gerai.
Atsakyti
Prieš savaitę gavau gėlių dėl to, kad tą dieną man ištraukė dantį. Jaučiausi tokia pamaloninta.
Atsakyti
QUOTE(jugp @ 2006 11 15, 19:32)
Prieš savaitę gavau gėlių dėl to, kad tą dieną man ištraukė dantį. Jaučiausi tokia pamaloninta.

Kaip smagu bigsmile.gif
Atsakyti
pas mus tokiu problemų nėr, jei yra šventė viens kitam visad įteikiam dovanėles, o ir kažkaip be progos vyras kartais atneša gėlių, martinio wub.gif
Atsakyti
Na is tikro tai nedziugina daznai manes vyras dovanelemis... ir geliu is jo esu gavusi gal 2-3 kartus per tiek kiek esame pazistami... bet as per daug i galva neimu, nes ir as pati kartais pamirstu jam dovana isrinkti.
Aisku, nesakau, kad tu dovanu is viso nera... jos buna... 1-2 kartus i metus, bet visuomet netiketos ir nelauktos ir man taip zymiai geriau patinka smile.gif juk staigmena gauti koki niekuti kai jau buni prarades visas viltis lotuliukas.gif
Atsakyti