Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvybės draudimas, indėliai ir pan.

QUOTE(arana81 @ 2009 03 20, 09:05)
Jeigu draudimo suma viršija draudimo vertę apdraudus tą patį objektą pagal kelias draudimo sutartis su skirtingais draudikais (dvigubas draudimas), tokiu atveju draudimo išmoka, kurią turi mokėti kiekvienas draudikas, sumažinama proporcingai draudimo sumos sumažinimui pagal atitinkamą draudimo sutartį.
Čia pagal šiuo metu galiojantį Civilinį kodeksą, kurio vis dar niekas nepakeitė smile.gif


Šitoj temoj diskutuojama, rodos, apie gyvybės draudimą 4u.gif
Todėl negali būti nė kalbos apie draudimo vertę (juk nei sveikata, nei gyvybė nėra įkainojama?) ir draudiminio įvykio atveju abi bendrovės turėtų išmokėti pilnas priklausančias draudimo išmokas.
Atsakyti
mes su vyru apsidraude,kaupiamuoju gyvybes draudimu,ir po 10metu,jau galesim atsiimti nebloga sumele. lygiai tiek,kiek per menesi mokam,padauginus is 10m. ne cento nenusukus smile.gif
Atsakyti
Flinstoun'ai - čia jūs paminėjote kažkokį man negirdėtą dalyką - "lygiai tiek". Jei ne paslaptis...koks draudimas neima investavimo mokesčio, investuoja 100/100, ir išmoka viską, neimant administravimo, investavimo mokesčių, ir be jokių pelnų/nuotolių unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglienė @ 2009 03 21, 18:08)
Flinstoun'ai - čia jūs paminėjote kažkokį man negirdėtą dalyką - "lygiai tiek". Jei ne paslaptis...koks draudimas neima investavimo mokesčio, investuoja 100/100, ir išmoka viską, neimant administravimo, investavimo mokesčių, ir be jokių pelnų/nuotolių  unsure.gif



Galiu atsakyti.

Tie ponai yra apsidraudę klasikiniu kaupiamuoju gyvybės draudimu.
Kokia sumą inešėte kaupimui, dar plius 3% garantuotų atgausite laikotarpio pabaigojebent pas mus, nežinau kaip kitur.
Šiaip ar taip sveikinu.

Taip ir turetumete elgtis pirma apsidrausti klaisikiniu kaupiamuoju, o tik paskui jei turite dar atliekamų pinigeliu, drauskitės investiciniu draudimu. Jame yra tie administraciniai mokesčiai, investavimo mokesčiai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EJZ: 21 kovo 2009 - 17:32
Kiek suprantu - klasikinis gyvybės draudimas toks, kai sukaupiama suma ir kartu yra apdraudžiama gyvybė bei papildomi įmanomi draudiminai įvykiai... Tik nesuprantu, kad būtent 'klasikinis' apibrėžimas atpalaiduoja nuo administravimo mokesčių...
Tai gal galima plačiau apie 'jūsų' draudimą. pagvildensim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglienė @ 2009 03 21, 18:42)
Kiek suprantu - klasikinis gyvybės draudimas toks, kai sukaupiama suma ir kartu yra apdraudžiama gyvybė bei papildomi įmanomi draudiminai įvykiai... Tik nesuprantu, kad būtent 'klasikinis' apibrėžimas atpalaiduoja nuo administravimo mokesčių...
Tai gal galima plačiau apie 'jūsų' draudimą. pagvildensim  smile.gif


Pagvildenkim,

Administravimo mokestis 10 euru.
Tai kaupiamojo draudimo administravimo mokestis.
Neįrodinėju, bet manau, kad tai mažiausi admin. mokesčiai.

O jei pridėsime kitus draudimus, tokius kaip rizikinį ar garantiją atleidžiančią nuo įmokų, jei dėl nelaimingo atsitikimo draudėjas tampa nedarbingu. Administracinis mokestis nedidėja.

Kitaip tariant visiškai suprantama, investiciniuose mokesčiai visuomet bus didesni, nors kažkodėl tai mokėdamas didelius adminstracinius mokesčius vistiek pats draudėjas yra atsakingas už investavimo rizikas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EJZ: 21 kovo 2009 - 18:08
QUOTE(EJZ @ 2009 03 21, 19:07)
Administravimo mokestis 10 euru.
I Tai kaupiamojo draudimo administravimo mokestis.
II Kitaip tariant visiškai suprantama, investiciniuose mokesčiai visuomet bus didesni, nors kažkodėl tai mokėdamas didelius adminstracinius mokesčius vistiek pats draudėjas yra atsakingas už investavimo rizikas.

I Sakot 10 eurų, voila. Gi Flinstoun teigė: "lygiai tiek,kiek per menesi mokam,padauginus is 10m. ne cento nenusukus".
II Būtent, kai investuoja kiekvienas pagal savo galvą ir supratimą. O 'jūsų' atveju - gaunasi kaip obligacijų išpirkimas - fiksuotas pelningumas ir visiška paslaptis ir jokio investavimo įtakojimo. Kur įmonė sumąsto, ten investuoja. Klientui paliekama teisė tikėti, kad sulauks 10 m įmonės išgyvenimo laikotarpio ir oblogacijos bus išpirktos. Nulinis skaidrumas.
Atsakyti
QUOTE(Spyglienė @ 2009 03 21, 19:22)
I Sakot 10 eurų, voila. Gi Flinstoun teigė: "lygiai tiek,kiek per menesi mokam,padauginus is 10m. ne cento nenusukus".
II Būtent, kai  investuoja kiekvienas pagal savo galvą ir supratimą. O 'jūsų' atveju - gaunasi kaip obligacijų išpirkimas - fiksuotas pelningumas ir visiška paslaptis ir jokio investavimo įtakojimo. Kur įmonė sumąsto, ten investuoja. Klientui paliekama teisė tikėti, kad sulauks 10 m įmonės išgyvenimo laikotarpio ir oblogacijos bus išpirktos. Nulinis skaidrumas.


Mano galva geriau užtikrinti 3% procentu, plius gyvybes apsauga, nei rizikiniai investavimai, ir amzina baime ar atgausiu savo pinigelius ar ne.

Nemanau, kad kur rastu,ete 10 euru i metus administraciniu mokesciu. lotuliukas.gif

O kodel paslaptis investuojama i euroobligacijas.

Nieko nereikia tiketis, tai klasikinis kaupiamasis gyvybes draudimas, tikrai saugu ir patikima, nes su siais pinigeliais niekas nezaidzia.

Ir jei jau protaujame tai protaukime.
[quote=Spyglienė,2009 03 21, 19:22]I Sakot 10 eurų, voila. Gi Flinstoun teigė: "lygiai tiek,kiek per menesi mokam,padauginus is 10m. ne cento nenusukus".

Atgausite ne tik kad tiek kiek per menesi mokate bet ir daugiau. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EJZ: 21 kovo 2009 - 23:14
Žinote ką smile.gif
Flinstoun'ai kolkas nepasakė, kur būtent padėti jos pinigėliai. Ji nepatvirtino, kad gaus kokio nors pelno. Jei lygiai tiek, kiek jos įmokos per 10 m - tuos žodžius suprasčiau taip, kad ji kredituoja kažkokią įmonę savo noru, be jokio pelno, nu ir komisinių nieks nenurašo. Tiesiog laikinai pasinaudoja vos ne kaip seifu, lygiai padeda, lygiai atgauna; išlošia tik įstatymo leidžiama susigrąžinti dalim. O kas prastūmė šį įstatymą, visiems aišku. smile.gif
Antra, jei jau įnirtingai reprezentuojate savo įmonę, pasakysiu. Man nuo to nėra ramiau, kad investuojate į euroobligacijas. Rizikos laipsnis jose irgi įvairus. Euroobligacijos - tai tiek vyriausybių, tiek įmonių išleistos obligacijos. Man būtų daug suprantamiau ir skaidriau, jei leistumėt rinktis investavimo kryptį į euroobligacijų krepšelį (kaip tik su investavimo krypčių pasirinkimu yra liūdna) ir pasiimtumėt standartinį (t.y. atitinkantį rinkoje nusistovėjusį) komisinių įkainį . O gal įvardintumėt, koks euroobligacijų pelningumas per 2007-2008 m?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spyglienė: 22 kovo 2009 - 11:45
QUOTE(Spyglienė @ 2009 03 22, 11:43)
1. žodžius suprasčiau taip, kad ji kredituoja kažkokią įmonę savo noru, be jokio pelno, nu ir komisinių nieks nenurašo. Tiesiog laikinai pasinaudoja vos ne kaip seifu, lygiai padeda, lygiai atgauna;

2. Antra, jei jau įnirtingai reprezentuojate savo įmonę, pasakysiu. Man nuo to nėra ramiau, kad  investuojate į euroobligacijas. Rizikos laipsnis jose irgi įvairus. Euroobligacijos - tai tiek vyriausybių, tiek įmonių išleistos obligacijos. Man būtų daug suprantamiau ir skaidriau, jei leistumėt rinktis investavimo kryptį į euroobligacijų krepšelį (kaip tik su investavimo krypčių pasirinkimu yra liūdna) ir pasiimtumėt standartinį (t.y. atitinkantį rinkoje nusistovėjusį) komisinių įkainį .


1. Pasinaudoja kaip seifu, tačiau mirties atveju išmokama sutarta draudimo suma, o tokios garantijos, manau, yra nė kiek ne prastesnės nei palūkanos. Tradicinis draudimas tuo ir skiriasi nuo investicinio, kad žmogui apsidraudžiant svarbu tik pasirinkti "teisingą" (t.y. patikimą) draudimo kompaniją ir daugiau jam nereikia sukti galvos nei dėl investavimo krypties, nei dar dėl ko nors.

2. O va jei atsiranda pasirinkimo laisvė renkantis investicijas, tai turi ir prisiimti ir tokio pasirinkimo riziką. Tradiciniame draudime tu nežinai, kur investuojami tavo pinigai ir tau tai neturėtų rūpėti tol, kol kompanija yra moki, nes obligacijų emitentų bankroto atveju vis tiek pati draudimo kompanija prisiima riziką ir sutartus pinigėlius išmoka iš savo kišenės. Beje, pagal įstatymus yra aiškiai nurodoma, kad minimum 85% turi būti investuoti į saugius vertybinius popierius. Todėl tradicinio kaupiamojo draudimo kompanijos ir negali parodyti ir garantuoti tokių "milžiniškų" investicinių pelnų kaip investiciniame draudime, tačiau ar dar ne visi pasimokė iš pastarojo meto įvykių, kai sukaupti pinigai investiciniame draudime nuvertėjo 3 kartus?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kodel: 22 kovo 2009 - 13:06
Siaubas, šita tema pavirto agentų, brokerių ir t.t. buveine smile.gif
Atsakyti
Man būtų daug suprantamiau ir skaidriau, jei leistumėt rinktis investavimo kryptį į euroobligacijų krepšelį (kaip tik su investavimo krypčių pasirinkimu yra liūdna) ir pasiimtumėt standartinį (t.y. atitinkantį rinkoje nusistovėjusį) komisinių įkainį . O gal įvardintumėt, koks euroobligacijų pelningumas per 2007-2008 m?
[/quote]


Džiaugiuosi už Jus, kad sugebate investuoti ir sėdėti prie kompo tai darant.
Rizikuojate, bet Jūsų toks noras ir tikslas.
Bet tūkstančiai to negali ir galų gale nemoka.

Atsakyti