Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage Boutique ir kiti komisai Vilniuje

sveikutes,
pasidalinkit prasau,kas zinot, kur tas naujasis Vintage Boutique??? ax.gif adresas bigsmile.gif
Atsakyti
Arklių g. 3 berods. Žodžiu, Arklių g. - ji neilga, rasi. mirksiukas.gif
Atsakyti
Po to prasau ispudzius parasyti, o gal kas buve jau galit papasakoti? ar verta?kaip kainos? mirksiukas.gif
Atsakyti
As kiek girdejau tai yra deveti, bet vis dar tinkami nesioti, dizaineriu ir visokie kitokie originalus bei stilingi rubai. Tik man idomu kas ten per kainos? Ir pasirinkimas? O kaip su dydziais? g.gif
Atsakyti
Esu macius laidele apie sia parduotuvyte... Tai tokia grazia maikute parode, taip uzsimaniau... bet kazkaip ir nenulekiau iki jos verysad.gif Jei kas buvo, pasidalinkit ispudziais!
Atsakyti
QUOTE(Awdrute @ 2006 11 05, 17:36)
Nejaugi nera vilnieciu buvusiu toje parduotuveje? Atsiliepkite  biggrin.gif



Man atrodo, kad prieblanda ten lankosi rolleyes.gif reiketu jos paklausti bigsmile.gif
Atsakyti
Nelabai suprantu, kokia prasmė dalintis įspūdžiais apie parduotuvę - juk tai taip individualu. Man labai patiko viskas: labai gražus interjeras, puikus aptarnavimas, o va nusivedžiau draugę, tai ta išlėkė susirauskusi, kad jai prekes brukte bruka...

Jei domina drabužiai, tai yra visokių moteriškų rūbų, batų, rankinės kelios, keli akiniai, yra gražių, bet labai brangių papuošalų, kurtų kažkokios LT dizainerės. O rūbeliai žinomų firmų. Na, gal ir dėvėti, bet visi atrodo kaip nauji - išvalyti, sutvarkyti. Kainos kaip už dizainerių manau labai geros, lyginant su įprastom LT - aukštokos. Pvz, buvo superinis D&G paltukas už juokingus 600 lt arba tragiška (sorry čia man) fendi rankinė už 900. Pasirinkimas natūralu, kad labai nedidelis - juk tai boutique. Reikia vaikščioti, žiūrėti, gal kada kas ir atsiras tavo dydžio. biggrin.gif

Va tokie įspūdžiai. mirksiukas.gif
Atsakyti
tai ten zymiu dizaineriu isparduotuve, gaunasi taip?
as galvojau, kad ten kokia pigi, originaliu dalyku parda, bet kad tokios kainos tai eina svilpt..... bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(out of @ 2006 11 05, 17:56)
tai ten zymiu dizaineriu isparduotuve, gaunasi taip?
as galvojau, kad ten kokia pigi, originaliu dalyku parda, bet kad tokios kainos tai eina svilpt..... bigsmile.gif  biggrin.gif


Ne išparduotuvė, o komisas ten. biggrin.gif
Atsakyti


6dieni ryte budama pas anyta maciau mados reido kartojima ir kaip tik rode apie shita parduotuve, tai man labai uzkliuvo, kad jos prasho, kad atneshti rubai butu tvarkingi, ishvalyti ir pan.Nzn ar jos ten moka pinigus zmonems uz atneshtus rubus, bet ishsivalyti/ishsiskalbti ruba galetu ir pacios, nes dabar vos ne taip gaunasi, kad joms reikia pasirupinti tik tuo, kaip pakabinti daikta ir prideti prie jo savo parduotuves etikete.
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2006 11 05, 19:17)
6dieni ryte budama pas anyta maciau mados reido kartojima ir kaip tik rode apie shita parduotuve, tai man labai uzkliuvo, kad jos prasho, kad atneshti rubai butu tvarkingi, ishvalyti ir pan.Nzn ar jos ten moka pinigus zmonems uz atneshtus rubus, bet ishsivalyti/ishsiskalbti ruba galetu ir pacios, nes dabar vos ne taip gaunasi, kad joms reikia pasirupinti tik tuo, kaip pakabinti daikta ir prideti prie jo savo parduotuves etikete.


Aš tai supratau, kad parduotuvė veikia kaip komisas: žmogus gauna už savo atneštą daiktą pinigėlių, o parduotuvė gauna procentus už pardavimą. Jei ten iš tiesų komisas, tada nekeisti ir minėti kainų skirtumai - komise pats žmogus nustato, kiek nori gauti už daiktą, o pardavėjas gali tik patarti.
Dėl rūbų išvalymo, jei mano spėjimas apie komisą teisingas, tai daiktus parduoti nešantis žmogus pats turi būti suinteresuotas, kad daiktas būtų parduotas, o tvarkingo daikto "rinkos kaina" didesnė. biggrin.gif Jei parduotuvė tuos daiktus iš žmonių gautų dykai - tada jai ir būtų privalu juos išvalyti ar pan., o jei ji tarpininkauja, tai pats daikto savininkas turi nešti tvarkingą daiktą, antraip parduotuvė gali nepriimti, nes priėmus netvarkingą niekas nepirks.
Na, bent jau tokiu principu veikė tarybinių laikų komisai. biggrin.gif Spėju, kad čia kažkas panašaus. biggrin.gif
Atsakyti

ai nzn nzn, ash tai tikejausi visai kitokio tipo parduotuves ir kitokio tipo rubeliu nei ta ka pamaciau per telika.Deveti vardiniai skudurai, uz palyginus nedidele kaina.Ir ish vis sukabinti visi beveik juodi rubai, ishtrauke melyna kostiumeli ir jau ten ju parduotuves pasididziavimas ir del to, kad Lt dizainerio ir del spalvos smile.gif
Atsakyti