Įkraunama...
Įkraunama...

"Gyvasis" vanduo

QUOTE(_Kere_ @ 2008 05 03, 20:31)
Mes Kaune uz ji mokejom apie 500lt 4u.gif

MB tas aparatas padare siokia tokia itaka issigydant skrandzio ligas mirksiukas.gif
Gal ir nemaza...



Kaip vadinasi tas aparatas?
Atsakyti
Jeigu turėčiau galimybę, gerčiau tik šaltinio (ne šulinio) vandenį, tai tikrai gyvas vanduo, o į visa kita žiūriu skeptiškai, bet tai tik subjektyvi mano nuomonė. Visi turi teisę rinktis...
Atsakyti
as ir esu girdejus apie "gyva" vandeny, girdejau apie tai kai joga lankiau.tai mums taip sake isipyli bambeli vandens bet ne pilna pripili ir dedi i saldymo kamera, priklausomai nuo butelio dydziO(AS tai dedavau 0.5l)tai per nakti laildavau saldyo kameroj,tada ryte vanduo kuris liko buteliuke nesusales yra "blogas" ir ji reikia nupilti, o ta kuris susalo i leda atitirpinti ir gerti blush2.gif blush2.gif keleta kartu r as geriau po to aptingau ir nustojau.. blush2.gif blush2.gif reiktu ir vel pradet..
Atsakyti
QUOTE(Alantė @ 2007 06 25, 23:40)
O kur galima nusipirkti tokį aparatą?

zinau kur gauti si aparaciuka. ax.gif cia sioks toks aprasymas apie ji... Sidabruotas vanduo - saugus ir pats stipriausias natūralus atiseptikas. Jis slopina daugiau nei 700 rūšių ligas sukeliančių mikroorganizmų, virusų, grybelų ir parazitų veikimą. Tačiau, skirtingai negu cheminiai preparatai, jis neveikia gerosios žarnyno mikrofloros.
Sidabruotas ir tinkamos gerti koncentracijos vanduo, stiprina imunitetą, gerina medžiagų apykaitą, saugo nuo skrandžio ir žarnyno ligų.
Dr. Silver - tai vos 15 cm ilgio ir 4 cm. pločio prietaisas, kurio pagalba galima tiksliai apskaičiuoti jums reikalingą sidabro jonų koncentraciją vandenyje (pridedamos išsamios lentelės). Jo pagalba galimas: vandentiekio ir kitos kilmės vandens nukenksminimas efektyvus antibakterinis ir atstatomasis veikimas sergant gripu, peršalimo ligomis, esant aukštai temperatūrai odos ligų, nudegimų gydymas panaudojimas kosmetologijoje.
Volcano Dr. Silver - tai pirmasis sidabruoto vandens gavimo prietaisas, kuris atlieka vandens magnetinį apdorojimą ir jo stuktūrizaciją. Dėl šios priežasties gaunamas efektas yra maksimalus.
jei domina galite parasyti man i pasta laimasaltupiene@gmail.com
Atsakyti
Nuo rytdienos gersiu tik tirpsmo vandeni. Gal energijos daugiau bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(**Luka** @ 2009 06 28, 15:18)
Nuo rytdienos gersiu tik tirpsmo vandeni. Gal energijos daugiau bus smile.gif

saunuole,tik ziurek neapsileisk ir nepatingek jo uzsisaldyt, turek tokio vandens nuolar po ranka ir vartok kup ilgesni laika..as su vartojus kuri laika...po aptingau kazkaip..dabar nuo vakar dienos ir vel saldau vandeniuka, stengsiuos gert kasdien ir kuo ilgesni laika.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(escape_simute @ 2009 06 28, 19:59)
saunuole,tik ziurek neapsileisk ir nepatingek jo uzsisaldyt, turek tokio vandens nuolar po ranka ir vartok kup ilgesni laika..as su vartojus kuri laika...po aptingau kazkaip..dabar nuo vakar dienos ir vel saldau vandeniuka, stengsiuos gert kasdien ir kuo ilgesni laika.. smile.gif

tai va sunkiausia testi ilgai, pradeti lengva smile.gif Jau sala bambaliukas smile.gif Siaip man nesudetinga tai daryti, nes as geriu tik vandeni (neskaitant arbatos ir kavos ).
Atsakyti
Gal kas geriate įmagnetintą vandenį? Radau prekyboje tokius puodelius g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bazilė @ 2009 07 01, 00:06)
Gal kas geriate įmagnetintą vandenį? Radau prekyboje tokius puodelius g.gif

Jau daugiau nei pusmetį visa šeima geriam įmagnetintą vandenį. Ir tokį puodelį turim, ir dar magnetinę lazdelę - ją patogiau naudoti, nes gali iškart didelį kiekį vandens magnetinti. Tokį vandenį naudojam arbatai, sriuboms, šiaip geriam... Nuo to laiko ir nebevirinam vandens, kaip darydavom anksčiau, nes perskaičiau, jog virinimas sunaikina daug reikalingų medžiagų.
Atsakyti
Sveikos, kažkodėl lietuviuose labai mažai info apie tirpsmo vandenį - nu nebent aš niekaip nesugebėjau rasti 4u.gif . Taigi atradau rusiškuose platybėse ir įdedu nuorodas čia, gal kam ieškančiam pravers (būtų gerai ir angliškame nete paieškot, bet neįsivaidzuoju kaip tas "tirpsmo" angliškai g.gif )
http://paralife.naro...a/10_ivanov.htm
http://www.arabio.ru...talaya_voda.htm

Na o aš pati tirpsmo vandenį darau taip: užšaldau puodą vandens, tada išėmusi palaikau, kad atitirptų nuo kraštelių maždaug po pusę cm ir puodo centre, ten kur toks baltas ledas su karštu vandeniu "išgremžiu" skylę maždaug 6 cm skersmens. likusią "baranką" palieku po truputį tirpti kambario teperatūroje.Tirpsta visą dieną, o aš visą dieną nusipylinėju ir geriu. Tiesa, negeriu labai šalto, palaikau puodelyje, kad sušiltų, nes kitaip gerklę galima susargdinti. Kartais vanduo per vidurį dar nebūna visai užšalęs, tai ir gerai, nupilu jį ir tos duobutės vietoj "išgręžiu" skylę. Na, tikiuos, suprantamai parašiau blink.gif

Tokį "receptą" man persakė mano vyras, jis lankėsi pas vieną tokį masažuotoją sveikuolį, tas žmogus amžiuje, bet realiai atrodo nenusakomo amžiaus, kaip pats sako, jam dabar paauglystė lotuliukas.gif . Visą dieną sunkiai dirbdamas (masažuoja jis labai žiauriais metodais lotuliukas.gif ) jis tegeria šitą vandenuką, kitokio maisto valgo labai mažai, mažai ir miega.

Aš tirpsmo vandenį geriu kažkur tris savaites ir rezultatai neįtikėtini: 1. sumažėjo apetitas (nors pastarosiom dienom kažko labai padidėjo g.gif , bet čia gal visai ne dėl to ax.gif ); 2. po truputį krenta svoris (net ir tam apetitui padidėjus thumbup.gif ); 3. ženkliai mažiau reikia miego; 4. bendra savijauta yra tokia pakili ar kaip čia pasakius, skaidri ir krikštolinė kaip tas vanduo biggrin.gif biggrin.gif

Taigi pabandykit ir pasidalinkit, nes vis dar netikiu, kad čia tas vanduo taip veikia, o gal čia tik sutapimas??? biggrin.gif
Atsakyti
Kiek žinau, tai tirpsmo vanduo "gaminamas" taip:
užšaldomas vanduo šiek tiek, tada tas ledas - paprastai plutelė ir tai kas susidaro indo šonuose - išmetamas, nes tai deuterisi - sunkusis vanduo. Tada šaldomas likęs vanduo beveik iki galo - kas neužšalo išpilama, o tas ledas jau atitirpinamas ir visas sugeriamas. smile.gif
Atsakyti
O man nusibodo tie bambaliai šaldytuve, be to kai reikia atsigerti keliems žmonėms to vandens daug reikia užšaldyti ir po to vėl atitirpyti - terlionė. Domėjausi tokiais dalykais, nes turiu problemą su kraujagyslėm, tai įsigijom tą jonizavimo ir sidabruoto vandens aparatą - (www.burbuliukas.lt) jei kam įdomu ten yra viskas aprašyta. Labai geras dalykas - gyvą vandenį geriam (jį geriausia gerti tik pagamintą, nes kitaip vėl oksiduojasi, o išgerti jo galima žymiai daugiau nei kito vandens, nes jis labai švelnus ir maloniai geriasi. Rūgštinį (arba negyvą vandenį) naudojam išviršiniams dalykams - odai gerai, žaizdos geriau užgyja, net galima purkšti augalus nuo visokių virusų ir bakterijų, galima skalauti gerklę kai peršalat - greit nuima skausmus ir gyja greičiau. O gyvą vandenį dar pasidabruojam - jei būna viduriavimas (apturėjom visi kažkokį virusą, tai be to vandens būtų sunkiai visiems), net vaikučiams galima duoti tokio vandens - jį geriau organizmas pasisavina. Na prirašiau aš čia, bet tik dėl to, kad esam patenkinti juo ir močiutėms dar padovanojom, kad sveikata stipresnė būtų ir kad ilgiau galėtų anūkus pažiūrėt smile.gif
O apie magnetus, tai gal ir ne į temą, bet mes visa šeimyna nešiojam apyrankes - skausmus sumažina ir savijauta pagerėja. Iš savo patirties galiu pasakyt - kam dažnai skauda galvą - būtinai pabandykit (būna jų ir nebrangių), ypač "mūsų dienų" metu..

Beje, gyvasis (šarminis) vanduo turi peroksidų, tad galite naudotis sveikuolių receptais - į vandenį įlašinkite vandenilio peroksido (nuo 1 didinant iki 10 lašų, tris kartus per dieną, po to savaitės pertrauka ir toliau geriat). Poveikis tas pats wink.gif Pradžioj gali pykinti (valosi organizmas) ir krenta svoris, vėliau jausitės normaliai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niki: 17 rugsėjo 2009 - 17:29