Įkraunama...
Įkraunama...

Mano vaikas neturi ką veikti?

Na mūsiškis irgi būna ramus kai gauna puodus, samčius. Nesenai ''atradome'' džiovykle - labai smagiai tarška kai daužo kokiu samčiu. Taippat patinka žaisti su senu vaizdo grotuvu, nes ten pasirodo labai daug ko galima prikišti lotuliukas.gif
Atsakyti
galima kokius tik nori zaislus pirkti, kiek tik norit kartu keisti, bet niekad taip vaiko nesudomina, kaip kito vaiko ar vaiku draugija. ar pastebejot, kad kokio susiejimo metu susitinka du ar keli vaikai, tada jie tarsi isnyksta, gali net ir daug zaislu netureti, vis tiek randa ka veikti. isvada: vaikams reikia broliuko ar sesutes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2008 07 23, 22:14)
Reikia kart nuo karto zaislus perrinkti, tuos, kuriais nebezaidzia, sudeti i deze ir paslepti keliems menesiams, paskui po viena istraukti, tai vaikui vel smagu prisiminti sena gera zaisla smile.gif

drinks_cheers.gif as vienus zaislus pakeiciu paskui po keliu savaiciu ar menesio pakeiciu visus su kuriais zaide sudedu i deze ir kur i skladuka o is ten istraukiu kitus ir vel jie jiems kaip auksiniai kiek laimes kiek veiksmo thumbup.gif
Atsakyti
Reikia su vaiku kartu žaisti, parodyti kaip žaidžiama, įsivaizduojama, kad nelaužoma. Dauguma vaikų žaidžia labai grubiai, net nesinori tokių į svečius kviestis. Visad ką nors sulaužo, o mamos neskuba atlyginti nuostolių, galvoja, kad čia tokia norma. O man taip gaila tų žaisliukų..... schmoll.gif
Atsakyti
Vaikam sidomu suagusiuju daiktai cool.gif
Atsakyti

praejo jau daug laiko kaip, Rimulinka, susitvarkei ar ne?
Atsakyti
mama turi sudomint vaika ,o ne apkraut zaislais ir palikt schmoll.gif
Atsakyti
Rudeni geriausia iseitis - kastonu maisas. isbandykit, net nemaniau, kad jie taip vaikui patiks. thumbup.gif
Atsakyti
as irgi visus nebezaidziamus zaisliukus sudedu i deze ir akavoju, kaip po kokio menesio istraukiu - vaikam jis atrodo kaip naujas wink.gif
Atsakyti
neblogu keletos patarimu cia radau. Dekui visoms mamoms, kas pasidalino
Atsakyti
Mūsų mažė ne tik hyperaktyvi, bet ir super gudri. Slėpti žaislų neapsimoka, nes arba randa, arba nepamiršta sad.gif Buities rakandai, technika ir kt. daiktai, kuriuos tik saugu duoti, jai ištyrinėti. Tokio žaislo, kuris domintų ilgiau nei 15-20 min, dar neradome, ir jau turbūt neieškosime...

Žaidžiame kartu, kalbamės, einame pasivaikščioti, su kitais vaikais bendraujame - tai padeda labiausiai, bet darbus tenka dirbti naktimis, kai mažė miega...
Atsakyti
Oi kokia pažįstama situacija blush2.gif Nepadėjo jokie slėpimai. Nors žaislų pusė kambario - sako "nėra ką veikti", "tu man nieko naujo nenuperki" - o aš jam "o kai nuperku kiek tu laiko žaidi? 20 min.?" Nes iš tiesų taip ir būna... Esu pastebėjusi kad ilgiausiai žaidžia su tais žaislais kuriuos nusiperka pats iš savų pinigų. Nors jam labiausiai patinka tai, kad nupirkau tikrus įrankius (atsuktuvai, replės, ruletė, plaktukas) ir duodi ardyti kokį seną daiktą (pvz. radiją, o ten varžtai užrūdiję, bet užtai kiek noro ir krapštymosi juos atsukti tongue.gif )
Atsakyti