Įkraunama...
Įkraunama...

Mano vaikas neturi ką veikti?

QUOTE(NamDa @ 2010 08 13, 16:01)
Mūsų mažė ne tik hyperaktyvi, bet ir super gudri. Slėpti žaislų neapsimoka, nes arba randa, arba nepamiršta sad.gif Buities rakandai, technika ir kt. daiktai, kuriuos tik saugu duoti, jai ištyrinėti. Tokio žaislo, kuris domintų ilgiau nei 15-20 min, dar neradome, ir jau turbūt neieškosime...

Žaidžiame kartu, kalbamės, einame pasivaikščioti, su kitais vaikais bendraujame - tai padeda labiausiai, bet darbus tenka dirbti naktimis, kai mažė miega...

Kad labai geras vaikas, jei 20 minučių koncentruoja dėmesį tokio amžiaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Perkune @ 2010 11 04, 13:17)
Oi kokia pažįstama situacija  blush2.gif Nepadėjo jokie slėpimai. Nors žaislų pusė kambario - sako "nėra ką veikti", "tu man nieko naujo nenuperki" - o aš jam "o kai nuperku kiek tu laiko žaidi? 20 min.?" Nes iš tiesų taip ir būna... Esu pastebėjusi kad ilgiausiai žaidžia su tais žaislais kuriuos nusiperka pats iš savų pinigų. Nors jam labiausiai patinka tai, kad nupirkau tikrus įrankius (atsuktuvai, replės, ruletė, plaktukas) ir duodi ardyti kokį seną daiktą (pvz. radiją, o ten varžtai užrūdiję, bet užtai kiek noro ir krapštymosi juos atsukti  tongue.gif )



Pasiskaičiau tėmelę:
mamytės, o kiek laiko jus pačios skiriat savo vaikams?
nejau manot, kad naujas žaislas kompnesuos vaiko bendravimą? su jumis?
paimkit pieštukų, popieriaus ir kantriai atsisėskit su savo atžala papiešt:) arba su kamuoliu į lauką:-pamatysite, kaip atsiras, ką veikti?
Papildyta:
QUOTE(Angelvita @ 2009 03 02, 18:51)
Reikia su vaiku kartu žaisti, parodyti kaip žaidžiama, įsivaizduojama, kad nelaužoma. Dauguma vaikų žaidžia labai grubiai, net nesinori tokių į svečius kviestis. Visad ką nors sulaužo, o mamos neskuba atlyginti nuostolių, galvoja, kad čia tokia norma. O man taip gaila tų žaisliukų..... schmoll.gif


vava:::
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Perkune @ 2010 11 04, 12:17)
Oi kokia pažįstama situacija  blush2.gif Nepadėjo jokie slėpimai. Nors žaislų pusė kambario - sako "nėra ką veikti", "tu man nieko naujo nenuperki" - o aš jam "o kai nuperku kiek tu laiko žaidi? 20 min.?" Nes iš tiesų taip ir būna... Esu pastebėjusi kad ilgiausiai žaidžia su tais žaislais kuriuos nusiperka pats iš savų pinigų. Nors jam labiausiai patinka tai, kad nupirkau tikrus įrankius (atsuktuvai, replės, ruletė, plaktukas) ir duodi ardyti kokį seną daiktą (pvz. radiją, o ten varžtai užrūdiję, bet užtai kiek noro ir krapštymosi juos atsukti  tongue.gif )


O nemėginote patys pasigaminti žaidimą arba žaislą. Tuomet būna dviguba nauda- kūrybos procesas ir žaidimas smile.gif Mes dar turime knygelę, kur įvairių žaidimų idėjos, tai labai puikus laisvalaikio praleidimo būdas. Žinoma, kartais reikia ir tėvelių pagalbos smile.gif
Atsakyti
Maniškiams dabar įdomiausi žaidimai- tai atsuktuvai. doh.gif jau spinteles durelė n kartų tasuktos , o man tik prisukt reikia thumbup.gif
Atsakyti
Mamoms, kurioms pritrūksta fantazijos lotuliukas.gif
http://www.kjs.lt/in...t...9&Itemid=25
Atsakyti
Maniškei irgi žaisliukai neegzistuoja, jai puodų reikia, šaukštų, mamos kompiuterio, tikros (ne žaislinės) piniginės, veikiančio (ne išjungto) mobilaus:)
Atsakyti
sveikutės,

nelabai skaičiau ankstensių postų, tik psisakysiu į temą.....

kadamgi lankau šiuo metu vaikų auklėjimo kursus, tai davė tokį pavyzdį, jog vaikas dažnai neturi ką veikti vein dėlt o, ad turi per daug žaislų.... jam jau viskas nusibdę, jis nesugeba atsirinkti iš daugybės..... todėl yra siūloma palikti tik kelsi žaislus, kuriuos nori pats vaikas, kitus pakavoti... ir vis kas kažkiek laiko kaitalioti tuos paslėptus žaislus, su žaidžiamais... vaikas turės galimybę daug ką atrasti iš naujo su nauju susidomėjimu....

o vakarais bent jau mes su mergaitėmis usžiimame bendra veikla- piešiam, gaminam atvirukus, ar kokius nros šventinius darbelius...... manau vaikui riekia ir bendros veiklso su mama ar tėte per dieną bent gerą valandą.... ne tik dėl to, kad kažką kurti, bet ir dėl to, kad kurti vaiko paistikėjimą, meilę prisirišimą prie tėvų....
Atsakyti
QUOTE(Rimulinka @ 2006 11 03, 18:13)
Mano vaikas nežaidžia su žaislais turi ju daug,bet prie ju net nesiliecia.mano vaikas yra hiper aktyvus  visur jo daug  doh.gif  duodasi kaip tik gali ,sakau tuoj sienom prades lipti,nieko nemato nieko negirdi ,savo kambarį taip sujaukia .kad nera kur kojos pastatyti,neklauso nieko ,visai nebežinau ką daryti ,nemoku as aukleti visai, tetis nepadeda  o pati nežinau kaip tai reikia daryti.žaisla kaip nuperkam nauja ,jis pažaidžia porą valandu ir tuom baigiasi.poto prasideda ardimai.Nežinau kokiu jam žaislu reikia ,kad neatsibostu ,ir kaip jam išaiskinti ,kad negalima žaislu ardyti.Padekite jei galite


vaikai kuriems nusibosta zaislai, daznokai buna itin imlus kitiems dalykams, apie kuriuos teveliai ne nenori susimastyti. vaikas taip traukia demesi parodydamas jog nori buti didelis ir suauges kaip jus, jam zaislai tik momentine iskrova po to jis prie ju gali ne neprieiti o ilgainiui prie ju zaisti grudamas jis tycia ima lauzyti tuos zaislus, kad ju atsikratytu. Tokio vaiko energija reikia stengtis pakreipti kitur - labai teisingai kiti komentatoriai nurode tai ir piesimas kartu, ir pasigaminimas kazkokiu zaislu ar 'irankiu' kartu, taciau reikia taip duoti suprasti jog Jus vaiku tikite ir skatinti is sono leidziant jam paciam kazka daryti nebutinai sedint ir ko ne viska uz ji darant (kad tik nesusiteptu ar neisterliotu stalo) tuo tarpu kai jis pats paziuri irgi iki kolei atsibosta. Tevai daznai bijo to zodzio nes jis skamba isnaudojamai, nepatikimai, taciau vaikui reikia duoti DARBO, kad jis imtusi namu atsakomybes kaip ir kiekvienas atsakingas seimos narys. Dauguma Jusu purkstausit, jog vaikui taip gadinama vaikyste ar panasiai, bet kai kurios sritys ji itin gali sudominti ir priversti susikoncentruoti. Zinoma, is pradziu gali tekti paraginti ar pamanipuliuoti, taciau tai tikrai veikia - vaiko mastymas keiciasi nes jis prades jaustis naudingas seimoje. Buityje daug visokiu darbu, patikekite ka nors savo atzaloms ir galite nustebti. Mus tevai tokiu principu auklejo ir jiems esu labai dekinga - dirzo gavau gal viena karta kai rimtai prisidirbau, o siaip buvau guvi ir greitai prisigalvodavau visokiu nesamoniu taciau butent atsakomybes pasidalijimu buvau suvaldyta ir augdama daznai prisimindavau tam tikras pamokas. Zinoma visi atvejai individualus, bet tam tikra strategija pasiteisina wink.gif Taciau DAUG zodis dazniau lemia neigiama itaka - jei del zaislu, rubu tai vaikas tiesiog nieko nevertina ir nebrangina, nes nupirks nauju. Net ir per didelis demesys gali gadinti vaikuti - truksti pasitikejimo savimi arba jo tureti per daug. Taip, krastutinumu daugoka ir tai sudetinga, taciau Jus taip pat buvote mazi ir pamenate 'taktikas' manipuliuoti kad gautumete to ar ano - nieko naujo, tai tik dalis savotisko zaidimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimulinka @ 2006 11 05, 12:52)

Mano vaikis ėjo į darželį puse metu, savaite budavo darželi, o dvi savaites sirgo,bet kaip pasigavo plaučiu uždegima sakiau viskas jokiu darželių,mečiau darbą ir nuo to laiko namie sedžiu man vaiko sveikata brangesnė už viską, kas geriau prižiurės jei ne mama thumbup.gif ir daugiau nesergam ,nu buna kartais, kad pakosėją pasloguoją, bet rimtesniu ligu jokiu mirksiukas.gif As iš vis prieš darželius esu ,darželiai reikalingi tik tiems kas dirbą,kas karjieros siekią ir t.t  rolleyes.gif

o tai ką darysit, kai vaikui reiks eiti į mokyklą? juk ten irgi daug kosinčių, čiaudinčių bus. aš pati nedirbu dėl tam tikrų aplinkybių, bet sūnų tvarkingai nuo 2metų vedu į darželį kasdien taip, kaip tai daro dirbantys tėvai. jis pareina laimingesnis, daug įspūdžių turi. išmoko žaisti su vaikais, dalintis žaislais ir pan. o namie būtų tik su manim, be jokių vaikų. manau nebūtų toks savarankiškas, nemokėtų žaisti su kitais vaikais. aš už darželius
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2013 12 02, 15:15)
o tai ką darysit, kai vaikui reiks eiti į mokyklą? juk ten irgi daug kosinčių, čiaudinčių bus. aš pati nedirbu dėl tam tikrų aplinkybių, bet sūnų tvarkingai nuo 2metų vedu į darželį kasdien taip, kaip tai daro dirbantys tėvai. jis  pareina laimingesnis, daug įspūdžių turi. išmoko žaisti su vaikais, dalintis žaislais ir pan. o namie būtų tik su manim, be jokių vaikų. manau nebūtų toks savarankiškas, nemokėtų žaisti su kitais vaikais. aš už darželius


Mokyklą paprastai pradeda lankyt jau būdami 6, o kai kurie ir 7m, tai per tą laiką tikrai susdaro imunitetas. Vaiką galima sėkmingai grūdinti ir nevedant į daržely.

O išmokt žaist su vaikais galima ir ne daržely, įvairūs užsėėmimai vaikams. Turėčiau galimybę nedirbt, tai mano dukros darželio būtų galėjusios ir nelankys, bet, deja, tos galimybės neturėjau.
Atsakyti
QUOTE(lacham @ 2011 05 29, 11:12)
Pasiskaièiau tëmelæ:
mamytës, o kiek laiko jus paèios skiriat savo vaikams?
nejau manot, kad naujas þaislas kompnesuos vaiko bendravimà? su jumis?
paimkit pieðtukø, popieriaus ir kantriai atsisëskit su savo atþala papieðt:) arba su kamuoliu á laukà:-pamatysite, kaip atsiras, kà veikti?
Papildyta:
vava:::
4u.gif

maniskiui dabar toks amzius, kad tik su juo reikia zaisti, laukiu kada vienas prades, bet kazkaip nenusimato, jei nusuki galva, tai saukia mama paziurek, mama nu ateik smile.gif
Atsakyti
Kai nusibosta žaisliukai, juos kuriam laikui paslepiu, po poros mėnesių jie kaip nauji vaikui atrodo. be to, kartais smagu pažaisti su "netikėtais" žaislais, pavyzdžiui, vonioje smagu plukdyti kaštonus, statyti bokštus iš medinių lentelių, verti ant siūlo makaronų triūbeles ir pan. linksma. pabandykit !
Atsakyti