Įkraunama...
Įkraunama...

košytė 8 men kūdikiui... su šokoladu

QUOTE(Akela @ 2006 11 17, 18:16)
O mes skanaujam Hipp"Labos nakties" manų tyrelę su šokoladu ir nieko  smile.gif Kartą į savaitę,nemanau kad tai blogai,juolab kad tai pritaikyta mūsų kleckams  essen.gif Būtinai reikės pasidairyti tos košės,paragausim ir mes  smile.gif


Niekad nemaciau manu tyreles. Cia kokioj parduotuvei?
Atsakyti
QUOTE(SIEMENS @ 2006 11 19, 14:48)
Niekad nemaciau manu tyreles. Cia kokioj parduotuvei?

"Labos nakties" ir yra manu tyrele
Atsakyti
mes irgi valgom kose su sokolado gabaliukais,bet kazkaip ji pas mane nelabai ja megsta,net keista g.gif
Atsakyti
Ir mes valgom Milupa su šokoladu. Labai skani thumbup.gif . Ir porą kartų per savaitę tikrai nėra nieko blogo.
Atsakyti
Manau, kad tikrai nenormalu, ypac kai dabar kas trecias vakelis gimsta alergiskas maistui.Nors kita vertus mano alergiskas daug kam o va kakavai ir sokoladi - ne!Bet va jame esanciam kiausiniui, tai taip, otos kosytes pieniskos?
Atsakyti
savo vaikiui nė už ką neduosiu, nes ir taip vargsti skaitydama mišinukų, daržovienių etiketes, kad druskos, cukraus ir t.t. nebūtų, rankioji įvairią informaciją, gaudai gandus, konsultuojies su gydytoju dėl maisto, o čia tiesiog po akim su šokoladu doh.gif apsaugot nuo visokio brudo neapsaugosi, bet pačiai jį kišti.... verysad.gif ateis laikas ir šokoladui, bet tikrai nemanau, kad tiek anksti
man ta koše pačiai thumbup.gif sesės 9 mėn. mergytei neapsižiūrėję nupirko, tai pačios ir suvalgėm blush2.gif
Atsakyti
Pastoviai ziuredavau i tas koses,bet pirkti schmoll.gif
Atsakyti
g.gif nemanau,kad šokoladas gerai kūdikiui ax.gif
Atsakyti
Nemaciau as tokios koses blush2.gif
as savo vyrui dar neduociau, gal nuo kokiu metu, juk saldziai prisivalgo ir nuo ivairiu tyreliu ir varskyciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2006 11 09, 00:27)
Ir aš niekada nepagalvočiau, kad galima vaikui iki metų šokoladą ragauti.  ax.gif

Aš palikau tavo nuomonę, jie ir taip prisiragauja visokių ir taip saldžių košyčių schmoll.gif
Atsakyti
Mes gyvenam vokietijoj tai čia įprasta, visokie saldumynai, o vaikai tai lygiai tokie kaip lietuvoj, ne ką prastesni.Mes valgom tyrelę ir košes su šokoladu tik yra ir mėgstamesnių, geriau mažei patinka rūgštesnės nei saldžios.
Atsakyti
klausimas buvo, ar normalu. mano atsakymas - nenormalu.
Atsakyti