Įkraunama...
Įkraunama...

košytė 8 men kūdikiui... su šokoladu

zinoma kad nenormalu ,tik ne nuo tokio amziaus schmoll.gif ,teisingai visos kosytes yra persaldzios ,todel vyrdavau pati ,ir tikrai neprastesnio skonio nei pirktines blush2.gif
Atsakyti
Neduodu ir net negalvoju duoti košyčių su šokoladu. Saldainių, šokolado gydytpjai rekomenduoja prdėti duoti ragauti nuo 3 m.
Atsakyti
QUOTE(andos @ 2007 02 13, 15:27)
Neduodu ir net negalvoju duoti košyčių su šokoladu. Saldainių, šokolado gydytpjai rekomenduoja prdėti duoti  ragauti nuo 3 m.

drinks_cheers.gif nesuprantu kodėl iš vis jas gamina,negi yra perkančių g.gif
Atsakyti
O kas cia tokio blogo, kad vaikas ragauja sokolado?..Jauciu jei papasakociau kiek ir ko mano vaikas valgo, tai buciau cia akmenimis apmetyta doh.gif Ta kosyte sekmingai kapojam net nuo 7 menesiu kai lygiai taip pat per klaida nupirko tetis ir visiskai nieko mirksiukas.gif Sokoladas-tikrai nieko blogo, nebent pastebit, kad vaikui nuo jo alergija, nu tada tik gali isberti, bet juk ir cia ne tragedija tongue.gif Kai pas mus(tpu tpu tpu)nera alergijos niekam, tai ir valgom beveik viska, svarbiausia, kad prieskoniu nebutu mirksiukas.gif
Atsakyti
nustebau , nes neteko matyt su sokoladu, gal tiesiog demesio neatkreipiau , bet nemanau kad cia jau labai blogai reiks ir mums paragaut 4u.gif
Atsakyti
Aš tai kol kas koše su šokoladu, savo vaiko nemaitinsiu, susilaikisiu. Mano nuomone per anksti. 4u.gif
Atsakyti
Mes ragavom smile.gif Patiko. Nematau čia nieko blogo.
Atsakyti
maciau, bet kazkaip nedristu dar pirkti... net nzn kodel, ne todel kad saldi - jos visos saldzios, i kai kurias dar tyreles saldzios dedu (slyvu ar mangu). bet siaip kazkaip.. nu nzn. bandysim, kai baigsim turimas. GAL.
Atsakyti
jau isbandem sita kosyte, labai skaniai dukrele valgo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2007 02 11, 20:56)
zinoma kad nenormalu ,tik ne nuo tokio amziaus  schmoll.gif ,teisingai visos kosytes yra persaldzios ,todel vyrdavau pati ,ir tikrai neprastesnio skonio nei pirktines  blush2.gif

Aha,aš irgi manau kad košės nenormaliai saldžios,perku milupos paprastus avižinius dribsnius ar 7 grūdų košes ir jau pasiskaninam su jogurtu,vaisių tyrelėm.
O su šokoladu schmoll.gif
Atsakyti
As taip pat manau,kad nenormalu kose su sokoladu schmoll.gif
Atsakyti
Juk sokoladas - toks alergenas!!! ir cia vaikams iki metuku? Na ne, tikrai ne... NE.
Atsakyti