Įkraunama...
Įkraunama...

Masažas, klasikinis viso kūno, nugaros ir pan.

QUOTE(Vaka @ 2007 01 15, 17:14)
šį trečiadienį eisiu, tai galėsiu parašyti įspūdžius  smile.gif


Labai laukiu ispudziu, Vaka bigsmile.gif Kaip ten?? Kokia procedura dare??
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2007 01 18, 13:04)
Labai laukiu ispudziu, Vaka  bigsmile.gif  Kaip ten?? Kokia procedura dare??


Na patiko tai nerealiai didis.gif thumbup.gif . Pirmadienį dar eisiu tongue.gif
Gaila tik, kad sausio mėn. daugiau vietų laisvų nėrą verysad.gif
Atsakyti
O man pasiseke labi ax.gif per pazistamu nugirdau apie masaziste (kuri laika turejau stuburo iskrypima), kuri masaza atlieka ir atvaziuoja i namus ....is pradziu maniau, kad kazkaip keistai cia..kad ne masazo kabinete ir t.t.t .... Bet pabandziau, tikrai nenusivyliau...Moteriske is isvaizdos labai simpatiska, nepasakytum, kad super jegos turi...Bet kai pradejo masazuot...nu nerealiai...Is pradziu net siek tiek skaudejo, bet po masazo toks palengvejimas buvo....nerealiai thumbup.gif niu super...kiek zinau ir maziukams dare masazus ir vyresnio amziaus zmonems (pensininkams), jei neklystu ir anticeliulitinius ar dar kazkokius, na slaunims ir pilvukui daro... jei kam idomu galesiu duot jos kontaktus .... zodziu super... sauni moteriske thumbup.gif
Atsakyti

kadangi žadėjau papasakoti, kaip man seksis masažuotis Studijoj Nr.1 (čia VĮ "Bytautė" masažo salionas Vilniuje), tai papasakosiu:)
žodžiu, buvau klasikinį, ne medaus vistik masažą darytis:), tai žinokite laaaabai patiko.
masažistė puiki, stiprios rankos:) - visa aplinka sukurė jaukumą ir atsipalaidavimą - ypač malioniai nuteikiantis eterinio aliejau kvapas... ax.gif

ai, bet ką čia aš, manau, kad tos, kurios masažuojatės, žinote masažo poveikį ir kaip gera po masažo.
Reiks nueit pakartot blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Zivilyte @ 2007 01 19, 17:41)
kadangi žadėjau papasakoti, kaip man seksis masažuotis Studijoj Nr.1 (čia VĮ "Bytautė" masažo salionas Vilniuje), tai papasakosiu:)
žodžiu, buvau klasikinį, ne medaus vistik masažą darytis:), tai žinokite laaaabai patiko.
masažistė puiki, stiprios rankos:) - visa aplinka sukurė jaukumą ir atsipalaidavimą - ypač malioniai nuteikiantis eterinio aliejau kvapas... ax.gif

ai, bet ką čia aš, manau, kad tos, kurios masažuojatės, žinote masažo poveikį ir kaip gera po masažo.
Reiks nueit pakartot  blush2.gif


Na faina kad patiko. O kiek ten kainuoja masazas? Ir kiek laiko daro?
Atsakyti
gal kas zinote kur kaipedoj gerai ir nebrangiai daro masaza blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilyte @ 2007 01 19, 16:41)
kadangi žadėjau papasakoti, kaip man seksis masažuotis Studijoj Nr.1 (čia VĮ "Bytautė" masažo salionas Vilniuje), tai papasakosiu:)
žodžiu, buvau klasikinį, ne medaus vistik masažą darytis:), tai žinokite laaaabai patiko.
masažistė puiki, stiprios rankos:) - visa aplinka sukurė jaukumą ir atsipalaidavimą - ypač malioniai nuteikiantis eterinio aliejau kvapas... ax.gif

ai, bet ką čia aš, manau, kad tos, kurios masažuojatės, žinote masažo poveikį ir kaip gera po masažo.
Reiks nueit pakartot  blush2.gif


As prieš savaite irgi buvau Studijoje Nr. 1, išbandžiau medaus masažą...
pirmas įspūdis labai malonus, žvakes dega, viskas išaromaterapinta, bet pats masažas tai ganetinai skausmingas blink.gif
ypač kojų ir sėdmenų, bet efektas atpirko visas kančias, dar kokių porą valandų išmasažuotos vietos tvinksėjo, o po to pasijutau kaip po geros treniruotes sporto klube, plius oda kaip kūdikio pasidare ax.gif
Apsisprendžiau gimtadieniui visa kursa pasidovanot smile.gif
Atsakyti
[quote=alias,2006 12 13, 23:02]
[QUOTE]
Visoms, kurios iesko masazo Vilniuje

Grozio salone krokuvos g. dirba labai gera masaziste. Kainos nuo 10 iki 60Lt. Priklauso kokio masazo reikia.Studentus ir pensininkus masazuoja uz puse kainos. (Viso kuno masazas; 2val. 30Lt!!!) Turejau jos mobilu, bet pameciau...Tad rasau salono tel. Jos vardas Diana.

Krokuvos g. 8A
Tel. (5) 2756382

Gal kuri cia lankesi? kaip ten? is tikruju, ta gatve daznai vaziuoju, tik niekad nepastebejau to grozio salono blush2.gif ar jis tebedirba? labai reiketu masazo, nes iki svenciu nebezinau ar dar tempsiu, visai baterijos isseko jau verysad.gif ir labai noriu profesionalaus masazo smile.gif gal kuri dar gera masazuotuoja rekomenduot(vilniuje). is anksto aciu 4u.gif smile.gif
[/quote]
Ta pati Diana ir "Idzumi" dirba Sporto g.
Atsakyti
QUOTE(Monada @ 2006 12 28, 20:02)
Jeigu ten dirba taip pat kaip Aronijoj, tai man dave vienkartines kelnaites  biggrin.gif  Nupilingavo, nusimaudziau, itryne sokoladu, suvyniojo, paliko 30min, grizo, nusimaudziau, paminke, itryne  kremu ir paleido smile.gif Taip 2 val ir prabego...  wub.gif

gal gali pasakyti kiek šis malonumas kainavo?
Atsakyti
QUOTE(nadruvos @ 2007 01 22, 15:21)
As prieš savaite irgi buvau Studijoje Nr. 1, išbandžiau medaus masažą...
pirmas įspūdis labai malonus, žvakes dega, viskas išaromaterapinta, bet pats masažas tai ganetinai skausmingas  blink.gif
ypač kojų ir sėdmenų, bet efektas atpirko visas kančias, dar kokių porą valandų išmasažuotos vietos tvinksėjo, o po to pasijutau kaip po geros treniruotes sporto klube, plius oda kaip kūdikio pasidare  ax.gif 
Apsisprendžiau gimtadieniui visa kursa pasidovanot smile.gif




bet efektas pasiekiamas nestiprumu o gilumu ir profesionalumu. negerai jeigu tvinksi tam tikros kūno vietos, tai tik parodo kad masažas atliekamas stipriai ir tiek.
Yra daug geru masažo salonų kuriuose tikrai daug geriau daromas masažas.
Aš esu pati masažistė, man masažas tai visa kūno ir dvasios terapija. Nesižavėjau niekada klasikiniu masažu, nes ten p[aliečiamas tik fizinis žmogaus kūnas o kur jo psichinė būklė.? Visa tai aš praėjau.....
Tikiu kad kiekvienas renkasi pagal save.....
Atsakyti
Gal kuri darosi masaza Hermyje? nuejau pasiskaitineti bet nekas ir parasyta g.gif kur dar galeciau kaune apsilankyti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustina @ 2007 01 31, 10:56)
Gal kuri darosi masaza Hermyje? nuejau pasiskaitineti bet nekas ir parasyta  g.gif  kur dar galeciau kaune apsilankyti?  blush2.gif


Hermyje tikrai daro, as eisiu, kai baigsiu maitinti, man pati masaziste taip patare. Pasiskambink. Dar zinau viena nerealia masaziste, bet ji daro pas save namie, domeikavoj. O dar viena daro irgi gerai, su medum, ta anticeliulitini
Atsakyti