Įkraunama...
Įkraunama...

Masažas, klasikinis viso kūno, nugaros ir pan.

o kas cia tokio gera daikta reklamuoti? ne as viena siulau. nedemonstruok cia savo blogos nuotaikos g.gif
schmoll.gif
Atsakyti
[quote=ditax,2007 02 26, 10:25]
ir is viso, nelabai as cia taves supratau. jei yra tokia tema kas gerai atlieka masaza ir kur, tai mes cia visos ir diskutuojam, bei siulom. kodel as negaliu pasidziaugti kad radau gera masaziste. gal tu nueitum tau nepatiktu. as nekisu, tik labai nuosirdziai dziaugiuosi, kad man padejo smile.gif
idomi tu kazkokia.......
Atsakyti
QUOTE(Dove @ 2004 02 12, 14:23)
Noriu vyrui padovanoti profesionalu viso kuno masaza Valentino dienos proga, gal galite patarti kur galiu gauti sia paslauga ir kiek tai kainuoja dabar?


4u.gif
Mergaites,
tos kur gyvenate Vilniuje - zinau Vilniuje vietele, kurioje tapsite priklausomos nuo masazo! biggrin.gif
Yra Sv. Stepono gatveje tokia "Studija Nr.1" ir dirba ten tokia masaziste - atrodo smulkute, be galo maloni, bet koooookios stiprios rankos, kai daro koreguojanti kuno formas masaza su medum ir koookios jos svelnios, kai daro ajurvedini masaza...
Zodziu - gimusi masazuoti...
Ten daro keliu rusiu masazus - pridedu nuoroda, jei susidomesite (nes studijoje prekiaujama ir dovanu cekiais - o juk puokste svenciu per metus buna: gimtadieniai, kovo 8-tosios, Velykos, ir t.t.) :
http://www.gstudija.....php/pageid/355
Mano bendradarbe po ajurvedinio masazo pasake - man ta masaziste visas cakras atidare ir pajutau nirvana smile.gif
Zodziu... O as tai koreguoju kuno formas su medum. Nu, zinokit, padeda. Is tikruju. Dar ten siulo anticeliulitinius ivyniojimus pasidaryti - po gimdymo koju apimtys kiek padideje, tai galvoju, gal susigundyt? Gal kas bande - ivyniojimai su celo geliu?

Atsakyti

Labas, Mala.

Stipriai rekomenduoju masaziste, kuri dirba Vilniuje, "Studijoje Nr.1" (ji ten tik viena masazuoja, kitos masazistes nera) (tiksliai adreso neatsimenu, bet jie turi internetini puslapi: www.gstudija.com)
Jos geros rankos, maloni aplinka, atpalaiduojanti muzika ir zvakes - visa sita gausi taip pat.
Pabandyk viena karta ir tapsi priklausoma nuo masazo smile.gif smile.gif smile.gif

QUOTE(Mala @ 2004 07 28, 16:49)
Labas,
Gal galit parekomenduoti, koki nebloga masazista Vilniuje?
Aciu.


Papildyta:
Yra tokia "Studija Nr.1" Vilniuje. Turi internetini puslapi www.gstudija.com

Ten gausite ir pageidaujama masaza (stipriai rekomenduoju medaus arba ajurvedini) plius atpalaiduojanti muzika, maloni aplinka ir - nereali, gimusi masazuoti masaziste!!!!


QUOTE(karile @ 2004 08 05, 11:08)
aga, man irgi rupi. yra brosiuru visokiu. bet gal internete kur yra?paieskom.

Atsakyti
QUOTE(AGN @ 2007 02 27, 13:09)
Labas, Mala.

Stipriai rekomenduoju masaziste, kuri dirba Vilniuje, "Studijoje Nr.1" (ji ten tik viena masazuoja, kitos masazistes nera) (tiksliai adreso neatsimenu, bet jie turi internetini puslapi: www.gstudija.com) 
Jos geros rankos, maloni aplinka, atpalaiduojanti muzika ir zvakes - visa sita gausi taip pat.
Pabandyk viena karta ir tapsi priklausoma nuo masazo  smile.gif  smile.gif  smile.gif
Papildyta:
Yra tokia "Studija Nr.1" Vilniuje. Turi internetini puslapi www.gstudija.com

Ten gausite ir pageidaujama masaza (stipriai rekomenduoju medaus arba ajurvedini) plius atpalaiduojanti muzika, maloni aplinka ir -  nereali, gimusi masazuoti masaziste!!!!


Sveikos merginos,

įsiterpsiu ir aš čia. Pasirodo ne aš viena iš SM mamyčių masažuojuosi Studijoj NR.1. Man ten masažai - thumbup.gif
masažavausi ne vieną kartą ir labai patiko. Anticeliulitinių nebandžiau, bet klasikinį ir su medum tai liuks žinokit. Aišku čia kiekvienai jūsų rinktis, kas ko norit, bet aš asmeniškai likau labai patenkinta šituo salionu ax.gif .

p.s. nors ir ne į temą prie masažų, bet aš tam salione dariausi pedikiūrą thumbup.gif su bišofitu - kojytės atmirko, pailsėjo, nagiukus sutvarkė - tikra palaima.
(http://www.gstudija.com/index.php/pageid/363 - čia ne reklamai, bet jeigu norėsit pažiūrėti, apie kokią palaimą aš čia rašinėju smile.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif

O aš dabar visai ne į temą... Einant darytis viso kūno masažą ar reikia su maudymosi kostiumėliu būti ar galima ir su apatiniais? ax.gif Nu atsiprašau, kad tundra pasirodau ...Einu darytis ajurvedinio masažo . 4u.gif
Atsakyti
Betuk, aš ajurvedinio masažo nesidariau, bet įsivaizduoju, kad nereikia maudymosi kostiumėlio, tinka su apatiniais.
g.gif nu čia kaip aš įsivaizduoju
Atsakyti
Pasitikslinau - "Studijoj Nr.1" per ajurvedini masaza buni su kelnaitemis smile.gif

QUOTE(Zivilyte @ 2007 02 28, 13:35)
Betuk, aš ajurvedinio masažo nesidariau, bet įsivaizduoju, kad nereikia maudymosi kostiumėlio, tinka su apatiniais.
g.gif nu čia kaip aš įsivaizduoju

Atsakyti
QUOTE(Zivilyte @ 2007 02 28, 13:35)
Betuk, aš ajurvedinio masažo nesidariau, bet įsivaizduoju, kad nereikia maudymosi kostiumėlio, tinka su apatiniais.
g.gif nu čia kaip aš įsivaizduoju

o kaip kiti masazai? visuose buni su kelnaitemis ar kitur nuoga? man labai idomu. as irgi atsiprasau uz tokius klausimus bet niekada masazo man nedare niekas. nu tiesa dare Turkijoje po pirties, bet ten su maudymosi kostimeliu buvau.
Atsakyti
QUOTE(Qwertama @ 2007 03 01, 13:52)
o kaip kiti masazai? visuose buni su kelnaitemis ar kitur nuoga? man labai idomu. as irgi atsiprasau uz tokius klausimus bet niekada masazo man nedare niekas. nu tiesa dare Turkijoje po pirties, bet ten su maudymosi kostimeliu buvau.

siaip kad visa kuna ismasazuoti reikalingas nuogas zmogus,bet kad labai nejaukiai nesijaustu,duoda vienkartines kelnaites,stringus dazniausiai geruose salonuose,bent jau ajurvedos centre taip yra...
Atsakyti
gal kas galetu papasakoti apie masaza karstais akmenimis? kas daresi? koks jausmas? gal kur kaune gera vietele zinot? ax.gif
tik ne femina bona, gal kur kitur.... ax.gif
labai noreciau isbandyti
Atsakyti
QUOTE(masazas @ 2007 03 12, 14:39)
gal kas galetu papasakoti apie masaza karstais akmenimis? kas daresi? koks jausmas? gal kur kaune gera vietele zinot?  ax.gif
tik ne femina bona, gal kur kitur.... ax.gif
labai noreciau isbandyti



Esu badžiusi Vilniuje, SPA centre, jausmas - nerealus first.gif yahoo.gif thumb_yello.gif nei vienas masažas nesukėlė tokių gerų jasumų kaip šis thumbup.gif
Atsakyti