Įkraunama...
Įkraunama...

Masažas, klasikinis viso kūno, nugaros ir pan.

QUOTE (Smurka @ 2004 09 09, 12:27)
Tai varyk i turkiska pirti fabuose,

gal adresą žinai?
Atsakyti
L.Giros 15
Atsakyti
Parasiau a/z smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 09 09, 12:38)
L.Giros 15

rasai, kad ne tik nugaros masaza padarys...smile.gif
tai ka gi ten dar daro? ir kokiomis kainomis??
Atsakyti
Sveikos mamytes - mergytes, biggrin.gif

gal kas apturejot koki seansa kita pas masazista? g.gif Pasidalinkit patirtim. Net nezinau kur kreiptis, ir as, ir mano busimas vyrelis norim masaziuka pasidaryti, o tai sedimas darbas, nugaros skausmai ir t.t. Reikia kad kazkas paminkytu! rolleyes.gif

Pasiulykit prasau vieteliu... tongue.gif
Atsakyti
Vakar buvau kirpykloj Chemijos g.9, tai ten mačiau yra ir masažo kabinetas, permečiau kainas, tai lyg nebrangiai pasirodė wink.gif
Atsakyti
Siulyciau nueiti i buvusia "Laumuze:, o dabar "Aimuze"(Senamiestyje, Naugardo gatve). Ten dirba labai faina kosmetologe Aima. thumbup.gif Ji yra pabaigusi tarptautine Inmaster masazo mokykla ir jos masazai tikrai fantastiski.O kainos labai vidutines. clap.gif
Atsakyti
QUOTE (peledziuke @ 2004 10 20, 10:12)
Siulyciau nueiti i buvusia "Laumuze:, o dabar "Aimuze"(Senamiestyje, Naugardo gatve). Ten dirba labai faina kosmetologe Aima. thumbup.gif Ji yra pabaigusi tarptautine Inmaster masazo mokykla ir jos masazai tikrai fantastiski.O kainos labai vidutines. clap.gif

Aciu labai labai, pasiskambinsiu ten. O kiek kainuoja?? biggrin.gif
Atsakyti
Reiketu pasiskambinti, kadangi ji daro ivairias nuolaidas, jei daraisi kazka daugiau ir pan. biggrin.gif
Atsakyti
tai ka, niekas geru masazuotoju negali rekomenduoti? Mane tai domintu Kaune smile.gif Kokiuose centruose gerai daro, kokios kainos ir t.t.
Atsakyti
Vilniuje atradau tokia vietele- Pusyno kelias (Jeruzalej).Ten tokia sanatorija ir daro superini masaza, pilinga, paskui istepa medum, sauna ir t.t. Proceduros kaina kiek zinau 48 lt.
Ir ten dar daug visokiausiu maloniu dalykeliu yra, galima internete paziureti.
Atsakyti
o tai gal internetini adresa zinai? rolleyes.gif
ir dar laukiu atsiliepimu apie kauno masazus? smile.gif
Atsakyti