Įkraunama...
Įkraunama...

Masažas, klasikinis viso kūno, nugaros ir pan.

Kodel mama gedinosi eiti?
Atsakyti
ar bandėt kas nors liekninamajį (stangrinamąjį) ar pan. masažą? Metu svorį, krenta jis pakankamai greit, bet kažkaip susimasčiau, jog gal reiktų ir masažo prie to paties? g.gif Ar būtų naudos iš tokio masažo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 06 gegužės 2008 - 10:20
QUOTE(saintlina @ 2008 05 06, 10:17)
ar bandėt kas nors liekninamajį (stangrinamąjį) ar pan. masažą? Metu svorį, krenta jis pakankamai greit, bet kažkaip susimasčiau, jog gal reiktų ir masažo prie to paties?  g.gif  Ar būtų naudos iš tokio masažo?


Iš vieno masažo tikrai nebūtų naudos. O jeigu masažuotumeisi pastoviai- būtų naudos.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 05 06, 12:09)
Iš vieno masažo tikrai nebūtų naudos. O jeigu masažuotumeisi pastoviai- būtų naudos.


aš galvojau apie 10 masažo seansų. Bet šiandien buvau pirmajam - man darė bendrą viso kūno masažą. Ir masažistas pasakė, kad kaži ar pastebėsiu norimus rezultatus nuo šitokio masažo, geriau rinktis vakuuminį. O kai skambinau, telefonu man sakė, kad puikiai tiks ir toks masažas kaip priedas prie dietos, tik kad bent 10 dienų kursas būtų g.gif Na, ir pasimečiau, tiesą sakant. Šiaip pats masažas man patiko, bet dabar nesu tikra, ar vis dėlto toliau tęst šitą, ar eit to vakuuminio bandyt. Tiesą pasakius, celiulitas man kol kas visai netrukdo, aš tik noriu bendro apimčių prisitaikymo prie mažėjančių kilogramų.
Atsakyti
Tinka abu masazai siam tikslui. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2008 05 06, 21:21)
Tinka abu masazai siam tikslui. smile.gif


tai gerai, lankysiu toliau šitą, kurį pradėjau - bendrą kūno. Ačiū labai už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2008 05 07, 08:16)
tai gerai, lankysiu toliau šitą, kurį pradėjau - bendrą kūno. Ačiū labai už atsakymą  4u.gif

as irgi manau kad tinka ir tas masazas, vakumas mano nuomone per grubu, tuo labiau jeigu celiulitas tau nemaiso. gero tau masazo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bloom @ 2008 05 07, 09:04)
as irgi manau kad tinka ir tas masazas, vakumas mano nuomone per grubu, tuo labiau jeigu celiulitas tau nemaiso. gero tau masazo  thumbup.gif


ačiū labai 4u.gif
Man jau siandien drabuziai laisvesni atrodo, nors po vieno seanso tikrai negali buti tokio efekto. Tuo labiau, jog man atrodo, kad tai ne kažkoks ypatingas liekninantis masažas, o tiesiog klasikinis. Na, bet aš ir maistą labai riboju, ir druskos, cukraus, riebalų, miltų nebevartoju. Manau, turėtų būt rezultatai. O celiulitu galbūt rūpinsiuos vėliau, kai norimą svorį pasieksiu biggrin.gif
Atsakyti
Taigi masazas vadinamas tinginiu manksta. Guli sau, o rezultatas kaip gerai pasportavus. Tik sportavo masazistas... wink.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2008 05 07, 18:24)
Taigi masazas vadinamas tinginiu manksta. Guli sau, o rezultatas kaip gerai pasportavus. Tik sportavo masazistas... wink.gif


aha lotuliukas.gif Masažistas konkrečiai prisisportuoja. O man šįkart dar labiau patiko, stipresnį masažą darė. Gulėčiau ir gulėčiau..
Atsakyti
O man viena karta dare su lauzymais. Daugiau nenoriu sad.gif(
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2008 05 07, 21:51)
O man viena karta dare su lauzymais. Daugiau nenoriu sad.gif(

lauzymai man irgi kazkaip baisu, vdrug praslys ir trekst doh.gif
man yra teke tokio masazo ragauti kai dar visai vaikas buvau.. vyras toks stambus dare.. na tubut toliau nebepasakosiu, pacios isisvaizduojate blink.gif
Atsakyti