Įkraunama...
Įkraunama...

Masažas, klasikinis viso kūno, nugaros ir pan.

QUOTE(Bloom @ 2008 05 08, 07:16)
lauzymai man irgi kazkaip baisu, vdrug praslys ir trekst  doh.gif
man yra teke tokio masazo ragauti kai dar visai vaikas buvau.. vyras toks stambus dare.. na tubut toliau nebepasakosiu, pacios isisvaizduojate  blink.gif



oi, kaip baisiai skamba blink.gif O kam išvis toks masažas reikalingas? Nuo kažkokios konkrečios problemos?

O man šiandien jau raumenukai jaučiasi po vakarykščio masažiuko. Vyras sako - 'tu pagalvok, kiek už tų masažų kainą galėtum į sporto klubą vaikščioti' lotuliukas.gif Gal jis ir teisus, bet argi palyginsi malonumą wub.gif Be to, kaip sakė Susidomėjusi, masažas kaip tik tokiai tinginei kaip man biggrin.gif Daryt nieko nereik, o formos dailėja.. Aišku, iki to dailumo dar toli, bet pradžia jau yra. Be to, kažkodėl ir energijos daugiau atsiranda. Jau net kyla tolima mintis iš tikrųjų ir pačiai truputį pasportuoti biggrin.gif
Atsakyti
[quote=saintlina,2008 05 08, 07:40]


O man šiandien jau raumenukai jaučiasi po vakarykščio masažiuko. Vyras sako - 'tu pagalvok, kiek už tų masažų kainą galėtum į sporto klubą vaikščioti' lotuliukas.gif Gal jis ir teisus, bet argi palyginsi malonumą wub.gif Be to, kaip sakė Susidomėjusi, masažas kaip tik tokiai tinginei kaip man biggrin.gif Daryt nieko nereik, o formos dailėja..

Savo formoms priekaištų neturiu, antsvorio nerasta, bet masažuojuosi pastoviai... Tik kol radau sau tinkančią masažuotoją, gerokai teko paieškoti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 08 gegužės 2008 - 08:19
MB teta masazuotoja, tai porakart i metus palepina kokiu "kursu" blush2.gif Man visad nugaros masazu pripaiso, tipo pas mane nuo darbo kompiuteriu (ypac nuo peles sake doh.gif ) kazkoks tai ten raumuo isitempes, tai atlankau 10 seansu trumpu po 20 minuciu nugaros masazui, ten ir tampo ir masazuoja. Ir visada per 10-a seansa pabaigoj pasodina ant kedes, atlenkia pecius ir kazkaip atsiranda keistas pojutis, lyg mano abu raktikauliai butu buve syristi vienas su kitu, ir juos katik atriso biggrin.gif Negaliu nusakyt to jausmo, bet taip patogu, lengva nugarai pasidaro rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 05 08, 08:18)
Savo formoms priekaištų neturiu, antsvorio nerasta, bet masažuojuosi pastoviai... Tik kol radau sau tinkančią masažuotoją, gerokai teko paieškoti...


o kaip suprast, kuri ir yra ta tinkanti? Gal kvailas klausimas, bet aš aplamai pirmąkart dabar masažo kabinete lankausi, neturiu su kuo lyginti..
Atsakyti
Tai va, reikia pas keleta nueit, kad suprastum. Tikrai turi ne tik daryti toki masaza, kuris tau tinka ir patinka, bet ir kaip zmogus turi patikt, kad leistum jam prie taves liestis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2008 05 08, 15:44)
Tai va, reikia pas keleta nueit, kad suprastum. Tikrai turi ne tik daryti toki masaza, kuris tau tinka ir patinka, bet ir kaip zmogus turi patikt, kad leistum jam prie taves liestis  smile.gif


Taip. Aš, kadangi pati esu masažuotoja, esu labai išranki. Man turi ir žmogus tikti, ir jo daromas masažas, ir nuoširdus darbas, ir kvalifikacija.
Atsakyti
sveikos 4u.gif kas galite pasakyti- ar eidamos masažo nešatės savo rankšluosčius, chalatus ir tapkutes? čia einant į SPA masažo darytis. nes padovanojau užsakydama brangiam žmogui masažą, tai jis dabar pasakė, kad neis nes bijo ir nežino ką ten neštis reikia. aš tai manau, kad ten viską turėtų duoti, jei rimta įstaiga. be to, o kaip su nusirengimu? mauna triusikėlius ar nea lotuliukas.gif ar kokius vienkartinius duoda? lotuliukas.gif
čia tokie pokvailiai klausimai, bet reikia mirtinai sužinoti kaip ten kas ten vyksta. atprintinsiu ir parodysiu jam, kad įsitikintų lotuliukas.gif doh.gif tai parašykit kuri mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saule_rudeni @ 2008 05 08, 19:02)
sveikos 4u.gif  kas galite pasakyti- ar eidamos masažo nešatės savo rankšluosčius, chalatus ir tapkutes? čia einant į SPA masažo darytis. nes padovanojau užsakydama brangiam žmogui masažą, tai jis dabar pasakė, kad neis nes bijo ir nežino ką ten neštis reikia. aš tai manau, kad ten viską turėtų duoti, jei rimta įstaiga. be to, o kaip su nusirengimu? mauna triusikėlius ar nea lotuliukas.gif  ar kokius vienkartinius duoda? lotuliukas.gif 
čia tokie pokvailiai klausimai, bet reikia mirtinai sužinoti kaip ten kas ten vyksta. atprintinsiu ir parodysiu jam, kad įsitikintų lotuliukas.gif  doh.gif  tai parašykit kuri mirksiukas.gif


Niekada nieko nesinešu. schmoll.gif
Atsakyti
aišku mirksiukas.gif taip ir maniau biggrin.gif ačiū good.gif
Atsakyti
vakar vakare pastebėjau, jog išryškėjo nosies kapiliarai. Iš ryto tikrai dar nebuvo. Vyras iškart apkaltino masažą. Bet argi gali dėl to būti kaltas bendras masažas - veido juk neliečia blink.gif ?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2008 05 14, 10:43)
vakar vakare pastebėjau, jog išryškėjo nosies kapiliarai. Iš ryto tikrai dar nebuvo. Vyras iškart apkaltino masažą. Bet argi gali dėl to būti kaltas bendras masažas - veido juk neliečia  blink.gif  ?


Kaip gerai, kai yra ką apkaltinti...
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2008 05 14, 11:43)
vakar vakare pastebėjau, jog išryškėjo nosies kapiliarai. Iš ryto tikrai dar nebuvo. Vyras iškart apkaltino masažą. Bet argi gali dėl to būti kaltas bendras masažas - veido juk neliečia  blink.gif  ?

Nesamone doh.gif , tai aisku, kad ne nuo masazo schmoll.gif
Atsakyti