Įkraunama...
Įkraunama...

Fisher-Price žaislai

Gerb.mamytes, paklausiu trumpai ir aiskiai, kur ir kaip galima isigyti Fisher firmos zaislu?Vilniuje butent.O gal uzsisakinejat juos inetu???Arteja sventes, todel pats metas pagalvoti jau apie tai.Norisi ka nors nupirkti geresnio, ir zinoma kad naudingas butu.Visi tie lenkiski ar kiniski tai hm.....
Atsakyti
QUOTE(Mamukas69 @ 2006 11 06, 10:44)
Gerb.mamytes, paklausiu trumpai ir aiskiai, kur ir kaip galima isigyti Fisher firmos zaislu?Vilniuje butent.O gal uzsisakinejat juos inetu???Arteja sventes, todel pats metas pagalvoti jau apie tai.Norisi ka nors nupirkti geresnio, ir zinoma kad naudingas butu.Visi tie lenkiski ar kiniski tai hm.....


galima ir parduotuvese pirkti, bet jei norit ivairesniu zaisliuku ir mazesne kaina, pasieskokit internete, kas veza ir parduoda naujus zaisliukus. skelbiu.lt verta pasizvalgyti smile.gif vat as gailiuosi, kad nezinojau, kai dar vaikas buvo maziukas, jog yra taip parduodamu zaislu, tikrai nepirkciau parduotuvej uz didesne kaina, ypac kai brangesniu zaislu pasirinkimas ten mazokas schmoll.gif
Atsakyti
Fisher-Price superiniai žaislai thumbup.gif
mano bachūriukas pagrinde su jais tik ir žaidžia... įdomūs, rūškūs, intelektualūs ir šiaip... thumbup.gif Kainuoja nemažai, bet užtat ilgai "galioja"... clap.gif
Aš ati kažkaip nemegėja pirkt internetu, pardavkėse susirandu ir perku. dar niekad nenusivyliau. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S.N.A.S: 10 lapkričio 2006 - 19:31
Super zaislai thumbup.gif Ir suaugusiems idomus! 4u.gif Bet visus mes gave dovanu.Tik zinant uz kiek juos galima nupirkti uzsieny,Lietuvoj man nekiltu ranka pirkt uz tokias kainas. schmoll.gif
Atsakyti
Na taip, bet kai neturi nieko is uzsienio verysad.gif verysad.gif Tada manau nupirkciau viena kita, bet gera ir kokybiska, man irgi patinka fisherio zaislai. deja, negaliu daznai palepinti savo mazylio jais, bet jam idomiau kitokie zaislai!!! bigsmile.gif pavyzdziui, kompiuterio klaviatura!!!
Atsakyti
O idomu kur tuos zaislus gamina?Gal kas zinot?
Atsakyti
QUOTE(jurgeliuke @ 2006 11 11, 10:48)
O idomu kur tuos zaislus gamina?Gal kas zinot?

Ta prasme gamina . Firma amerikieciu o gamina fabrikuose kurie yrra kinijoje rumunijoje bulgarijoje . Uz kokybe atsako juk amerikieciai .
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif žaisliukai
Vilniuje dar jų galima rasti pasaže ps Juozapą,Pašilaičiuose,kelis kartus ten pirkau,kainos normalios, tik kad ailiukų dežučių neturi parduodami tiesiai iš ekspozicijos.bet kokybė tikrai nenusivyliau viskas veikia smile.gif
Atsakyti
Pas mano dukra puse zaisliuku sios firmos ir karusele virs lovytes ir siaip supynes,tikrai gera firma thumbup.gif Tik aisku brangi,bet cia pas mus uzsideda parduotuvese tokias kainas g.gif
Atsakyti
Geri ir kokybiski zaislai thumbup.gif Realei jie nera tokie brangus cia musu parduotuves antkainius nezinia kokius uzkelia doh.gif
Atsakyti

Aš irgi už šiuos žaisliukus:spalvingi, lavinantys,nelūžtantys. Daug jų turim. smile.gif
Atsakyti
Super žaislai thumbup.gif . Aš ir neseniai tik atradau Čiukučiuką. Pasaže Pas Juozapą. Ten būna šių žaisliukų palyginus neblogom kainom.Sakė, kad dabar bus nauja siunta, tai eisiu piniginės tuštinti doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gielux: 29 lapkričio 2006 - 21:16