Įkraunama...
Įkraunama...

Ar visoms mažiukus padėjo ant pilvo?

jausmas tikrai nuostabus,ir po to artumas tarp abieju islieka. Kaip sakoma mirsiu nepamirsiu. Pirma vaika tik gimusi parode ir isnese ,o du kitus dejo ant pilvo ir laike kol siuvo nes buvau plysus.
Atsakyti
Gimdžiau prieš dvi savaites smile.gif , gimdymas buvo gana greitas, kai vyras nukirpo virkštelę, mažutį iš karto padėjo man ant pilvo thumbup.gif , tai buvo jausmas super...visi skausmai iškarto dingo ir tikrai tai nepamirštama 4u.gif , dėl to verta gimdyti dar ir dar biggrin.gif
Atsakyti
Gimdziau beveik pries metus, bet viska pamenu taip, lyg tai butu buve vakar.... Man po gimdymo iskart padejo mazyle ant krutines.
Atsakyti
Dukrytes man neuzdejo nes ja vos atgaivine skubejo isnest i inkubatoriu tik spejo gydytoja pasakyt, kad supazindinkit mama su vaiku tai tik tada ir suzinojau kad tusiu mergyte, o suneli uzdejo ir gal kokia pora minuciu palaike tikras stebuklas jis verke nerealiai, o kai tik padejo man ant pilvo rimo rimo ir uzmigo, o poto ir vel ateme ir i inkubatoriu.
Atsakyti
Man uzdejo ka tik gimus dukryte wub.gif
Atsakyti
o man uzdejo maziuka jau siek tiek apvalyta, ne tik nukirpus virkstele. ir leido pasidziaugti labai trumpai verysad.gif , nes smarkiai kraujavau ir skubejo tvarkyti
Atsakyti
Oman maziuka po ant krutines padejo dar bunant masinoje. Vziuodama i ligonine nespejau ir pagimdziau masinoje. Pirma svaika si rgime nepraejus nei 2val po vandenu nutekejimo. Nakty pabudau pas nykstukus i rjauciu kad parsidejo
Atsakyti
Man nedejo, nes buvo taikyta pilna narkoze verysad.gif
Atsakyti
Uždėjo ant krūtinės iš karto po gimdymo wub.gif
Atsakyti
Uždėjo ir jausmas buvo nuostabus,nes su pirmu to nepatyriau...
Atsakyti
Man dejo,jausmas nuostabus. 4u.gif
Atsakyti
Turbūt niekada neužmiršiu tos akimirkos, kai man uždėjo tokį šiltutėlį mažuliuką, kurio akytės žvelgė tiesiai į mane. Šalia stovintas tetukas net apsiverkė pamatęs šį vaizdelį.
Atsakyti