Įkraunama...
Įkraunama...

Ar visoms mažiukus padėjo ant pilvo?

Man iš karto padėjo dukrytę ant krūtinės, jausmas buvo nepasakomas bigsmile.gif tik negalėjau jos veiduko matyti, tai vyras pafilmavo ir parodė man (nes pats bijojo dar imti biggrin.gif )
Atsakyti
Man is karto padejo, tokia slaputele, raudonute wub.gif wub.gif wub.gif , dar virksteles nenukirpus
Atsakyti
Man irgi padejo,bet po to kai nukirpo virkstele.
Atsakyti
eh,man ir padėjo kai nukirpo virkštelę wub.gif .. nuostabi akimirka wub.gif
Atsakyti
Man irgi iškarto padėjo, bet man tik įdomu buvo - toks šlapias, raudonas, kažkaip nebuvo man tos euforijos apie kurią kitos rašo blush2.gif
Atsakyti
Man irgi iškart padėjo, dar virkštelės nenukirpę, o paskui davė tėčiui ją nukirpt. Neapsakomas jausmas kai kudikėlis toks šiltas tau ant krūties, net verkiau iš laimės, paskui ją paėmė pasvert, įvertint, ir tada davė man maitint krūtimi, taip pragulėjau su ja dar gerą valandą gimdykloj.
Atsakyti
Tik ką gimusį kūdikėlį man padėjo prie širdies, toks mažiukas gumulėlis tyliai verkdavo, verkiau ir aš, verkė ir tėtis, tobula akimirka, laimingiausias mano gyvenime įvykis... iki šiol, vien tik prisiminus, malonūs šiurpuliukai eina per kūną rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif . O man dukrytę tik gimusią virš manęs iškėlė, parodė ir išnešė verysad.gif Nes gimė pridusus,visa pamėlynavus,vargšelė doh.gif .
Atsakyti
o man ne verysad.gif tiesa pasakius tikrai issigandau, kad kazkas ne taip. maciau kaip mazyle prause, matavo, svere ir t.t..... o tik tada prinese prie manes smile.gif buvo nuostabu wub.gif
Atsakyti
Ir man padejo. Geras jausmas. Vaikas iskart nustojo verkes.
Atsakyti
Man ir is karto padejo ant krutines, tiesiog thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif jausmas, neprilygstamas thumbup.gif
Atsakyti
O VIRKSTELES JUSU VAIKUCIAMS KAS KIRPO?????MUSU MAZYLEI,TAI TEVELIS wub.gif
Atsakyti