Įkraunama...
Įkraunama...

Namų bendrijos

QUOTE(@KIMIRK@ @ 2014 02 06, 20:04)
ka reiskia,SUSITART KAD NESKAICIUOTU,tai jei pas mane yra langai,kuriu nereikia ir nedes, dar as turiu tartis? jei nesitariu vadinasi moku uz langus kuriu man nereik.o pas mus name jau senai yra kazkoks aparatas kur siluma reguliuojasi,pagal lauko  tempratura.vadinasi puos kaip velykini kiausini,o mokesim tukstancius.

tada konkreciai paklauskit pas pirmininka.jei tik uz apdaila tai kazkaip daugoka smile.gif o ta jis sake kas bus tvarkoma?
Atsakyti
Sveiki,

tema nurimusi, bandau atgaivinti
situacija: bendrijoje pvz. 100 butų , susidarė skola už vandenį, nes iš 100 butų tarkim 5 nemoka realių kubų. kaip jūs stebit/kontroliuojat ar gyventojai sumoka sąžiningai visus mokeščius ?
daromas patikrinimas ? kaip sugaudyti ir sutramdyti nemokius ? help.gif
Atsakyti
sveiki, o ka mums daryti? gyvenam bute, kuris priklauso savivaldybei, name veikia bendrija. Mes gyvename paskutiniame aukste prakiuro stogas diena is dienos ejom pas pirmininka o jis nieko nesieeme galu gale patys savo lesomis pasitaisem prakiurusia vieta. Po keliu menesiu vel prakiuro tik si kart kitam kambary ka mums daryti ir kur kreiptis. padekite....
Atsakyti
QUOTE(vovere16 @ 2015 01 02, 12:19)
sveiki, o ka mums daryti? gyvenam bute, kuris priklauso savivaldybei, name veikia bendrija. Mes gyvename paskutiniame aukste prakiuro stogas diena is dienos ejom pas pirmininka o jis nieko nesieeme galu gale patys savo lesomis pasitaisem prakiurusia vieta. Po keliu menesiu vel prakiuro tik si kart kitam kambary ka mums daryti ir kur kreiptis. padekite....

Šiaip bendrija privalo pataisyti bendromis lėšomis. Jus netaisot, tai sakykim vanduo pradės skverbtis į žemiau esantį butą.. Inicijuokit susirinkimą ir paaiškinkit, kad stogas yra bendras. Taip pat kreipkitės ir į savivaldybę, jei jau jai priklauso butas g.gif
Atsakyti
QUOTE(-Ieva- @ 2015 01 02, 12:49)
Šiaip bendrija privalo pataisyti bendromis lėšomis. Jus netaisot, tai sakykim vanduo pradės skverbtis į žemiau esantį butą.. Inicijuokit susirinkimą ir paaiškinkit, kad stogas yra bendras. Taip pat kreipkitės ir į savivaldybę, jei jau jai priklauso butas g.gif


o visiems vienodai, nes jiems matai nebega. o kad man bega tai jiems neidomu, buvo kalba kad renkam pinigus ir taisom, bet jie piktybiskai neduoda ir viskas. I savivaldybe kreipemes liepe kreiptis i bendrija, jie niekuo padet negali. Ir visur atsimusam kaip i siena, jau kiba reikes spauda kokia kviestis, nes vieni pas kitus siuntineja ir viskas...
Atsakyti
QUOTE(vovere16 @ 2015 01 02, 17:07)
o visiems vienodai, nes jiems matai nebega. o kad man bega tai jiems neidomu, buvo kalba kad renkam pinigus ir taisom, bet jie piktybiskai neduoda ir viskas. I savivaldybe kreipemes liepe kreiptis i bendrija, jie niekuo padet negali. Ir visur atsimusam kaip i siena, jau kiba reikes spauda kokia kviestis, nes vieni pas kitus siuntineja ir viskas...

Lieka aukotis, gadint savo sienas, lubas, grindis, nelopyt stogo patiem, kad ir kaimynai pradėtų šlapt biggrin.gif tada bent jau minimum du butai mesis ant stogo taisymo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Ieva-: 02 sausio 2015 - 17:22
QUOTE(@KIMIRK@ @ 2014 02 05, 18:34)
labas vakaras,senden atejo namo pirmininkas rinkti parasus namo renovacijai....as nesutikau,kolkas nepasirasiau....
tik kilpa ant kaklo kokiai 10 ciai metu.o jei neteksiu darbu kaip tada,kas paaiskins,nes as dar neapsisprendziu.

pas mane panaši situacija.
tik man kilpa 20 metų, nes esu bedarbė, 2 mažamečiai vaikai, o namas priklauso bendrijai, name 20 butų, iš jų tik 4 butai, kurie dirbantys vidutinio amžiaus žmonės, visi likę - pensininkai.
-----
laba,
namo renovacijos pirkimas jau padarytas ir darbus pradės kovo 1 dieną UAB "Statybų vizija".
Žinau, kad dar iki tol turi būti susirinkimas.
Tad klausiu, ar reikia iš anksto kažkokius dokumentus pradėt rinktis, ar laukt susirinkimo?
bute savininkė esu aš ir mano tėtis. butas - 54,55 kv.m (18 kv.m - yra tėtės, jis jau pensijinio amžiaus).
Tiesa, bute registruota tik aš ir mano mažamečiai vaikai. V jau keli metai gyvena užsienyje, mano bute nėra registruotas. Mes santuokoje, tik gyvenam skyrium.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 28 sausio 2015 - 08:51
QUOTE(vovere16 @ 2015 01 02, 19:07)
o visiems vienodai, nes jiems matai nebega. o kad man bega tai jiems neidomu, buvo kalba kad renkam pinigus ir taisom, bet jie piktybiskai neduoda ir viskas. I savivaldybe kreipemes liepe kreiptis i bendrija, jie niekuo padet negali. Ir visur atsimusam kaip i siena, jau kiba reikes spauda kokia kviestis, nes vieni pas kitus siuntineja ir viskas...

O tai kur į savivaldybę jūs konkrečiai kreipėtės? Yra savivaldybėse statybų inspektoriai. Kiek žinau jie užsiima tokias dalykais. Pvz. mūsų DNSB beveik kasmet tikrina ir surašo darbų, kuriuos privaloma atlikti sąrašą. Na kai kuriuos padarom, nuo kai kurių nusimuilinam. Žinau tik tiek, kad jie privalo tikrinti ir ar atlikti darbai.
Atsakyti
Aš čia pagalvojau, kad yra dar vienas būdas. Apsidraudžiat butą. Gerai bėgant per stogą draudimas sumokės. A vo tada draudimas sėkmingai išieškos iš bendrijos. Porą tokių kartelių ir visiems daeis, kad suremontuot pigiau.
Dar vienas, bet labai jau bjaurus dalykas - teismas. Stogas yra visų gyventojų nuosavybė. Vadinasi, fiksuojat sienų, lubų sugadinimo faktą ir duodat į teismą bendriją. Labai tokiu atveju praverstų rimtas raštas bendrijos pirmininkui (aš tai dar ir viešai namo skelbimo lentoj iškabinčiau) su nuorodom ir į civilinį kodeksą, ir į DNBS įstatymą. Siųst registruotu laišku arba įteikt asmeniškai po parašu.
Pabandykit pasiskambint dar vo čia http://bustorumai.lt/. Jų vadovas mums vedė labai talkovą paskaitą.
Atsakyti
QUOTE(vovere16 @ 2015 01 02, 17:07)
o visiems vienodai, nes jiems matai nebega. o kad man bega tai jiems neidomu, buvo kalba kad renkam pinigus ir taisom, bet jie piktybiskai neduoda ir viskas.

Nemokat papilt keletą kibirų vandens į kampą ant grindų, kur bėga, kad pas visus pradėtų bėgt? cool.gif Tuoj suremontuos.
Atsakyti
Turiu problema su namo bendrija, si problema del ivaziavimo i kiema vieno automobilio darbo metu, kadangi siuo metu patalpas isnuomojau, buvo automatiniai vartai turejome pulteli, dabar perprogramavo savo pultelius ir neleidzia ivaziuoti i kiema. Patarkite ka tureciau daryti, juk esu lygiateise namo bendrasavininke ir bendrija pazeidzia mano interesus.
Atsakyti

Sveiki, noriu patarimo. Neseniai nusipirkau būstą. Name yra 4 butai, visų įėjimai atskiri (p.s. nėra patalpų kur naudotųsi visi gyventojai) kiekvieną mėnesį turiu mokėti mokestį ir nelabai suprantu už ką. Ar galėčiau bendrijos atsisakyti? Kaip tai padaryti? Kur kreiptis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aagnyte: 19 spalio 2015 - 18:22