Įkraunama...
Įkraunama...

Namų bendrijos

QUOTE(vikka @ 2010 10 01, 12:36)
Gal kas galit patarti,kur reikia kreiptis,norint gauti kompensaciją renovacijai?

kreiptis reikia i savo savivaldybe
http://www.siauliai....stas_modern.php

o cia siaip apie istatymu pakeitimus gal idomu bus pasiskaitinet...
http://klaipeda.dien...-salygos-301841
http://www.delfi.lt/...s.d?id=36788095
Atsakyti
QUOTE(vikka @ 2010 10 01, 13:36)
Gal kas galit patarti,kur reikia kreiptis,norint gauti kompensaciją renovacijai?

Pas mus Kaune, tai pirmiausiai reikia iš Soc.rūpybos skyriaus gauti pažymą, kad priklauso kompensacija renovuojant namą.Būtina sąlyga, kad namo bendrija turi būti paėmusi iš banko paskolą, paskui tvarko dokumentus namo renovacijos projekto administratorius.
Atsakyti
QUOTE(viktner @ 2010 10 02, 06:25)
Pas mus Kaune, tai pirmiausiai reikia iš Soc.rūpybos  skyriaus gauti pažymą, kad priklauso kompensacija renovuojant namą.Būtina sąlyga, kad namo bendrija turi būti paėmusi iš banko paskolą, paskui tvarko dokumentus namo renovacijos projekto administratorius.

Jei nesunku,gal dar mane pakonsultuosite...O tas namo renovacijos administratorius,tai čia pirmininkas,ar,koks kitas asmuo???Tiesiog kažkoks nesusipratimas su ta kompensacija-visos įstaigos,į kurias kreipiausi atsiriboja ir nieko aiškaus negaliu sužinoti. 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikka: 06 spalio 2010 - 12:47
QUOTE(vikka @ 2010 10 06, 14:45)
Jei nesunku,gal dar mane pakonsultuosite...O tas namo renovacijos administratorius,tai čia pirmininkas,ar,koks kitas asmuo???Tiesiog kažkoks nesusipratimas su ta kompensacija-visos įstaigos,į kurias kreipiausi atsiriboja ir nieko aiškaus negaliu sužinoti. 4u.gif

Kreipkites į Būsto agentūra.Pas mus tai pirmininkas paskirtas teismo - tai jis neužsiima.
Atsakyti
Laba diena.Aš gal čia ir ne į temą.Mano buto koridoriuje, šlampa siena.Toje vietoje kur šlapia, sienoje yra lietaus vamzdžiai.Kai tik lyja ar tirpsta sniegas tai per gerą sprindį drėgna,nuo lubų iki grindų kad net reikia valyt.džiovint.Kreipiausi i namo pirmininke,sakau gal tie lietvamzdžiai ten sutruko,ar kokia hidro izoliacija susidėvėjo,tai pasakė,jeigu drėgtu bendram koridoriuj tai butu namo reikalas,o dabar kadangi buto viduje tvarkykitės patys.Gal kas galit patart kur kreiptis,kad sužinot ar tuos lietvamzdžius turiu tvarkyt pati.Taigi siaubas,reikia bute puse sienos griaut,kažkoks absurdas.Kaip pavyzdį sakau jeigu paskutiniam namo aukšte teka stogas,tai ne to buto reikalas kurio lubos šlapios.Tada stogą taiso visas namas.Ar aš neteisi?
Atsakyti
Sveiki... : ax.gif

Labai busiu dekinga jei kas galesite patarti.. verysad.gif
Nusipirkau buta Klaipedoje, yra bendrija. blink.gif Pati gyvenu uzsienyje, o buta nuomoju. taciau komendante neduoda ramybes mano mamai, skambina kelis kartus per savaite ir reikalauja kad mama vaziuotu isvalytu laiptine, rusy, nuomininkas aplaiste kaimynu langus kazkokiu gerimu (netycia) vel skambutis mamai reikalauja kad ji vaziuotu ir valytu dabar tuos langus. Reikalauja susitvarkyti rusy. (nenoriu nieko tvarkyti kol pati ten nesiruosiu grizti gyventi)

Idomu ar komendante turi teise sitaip terorizuoti mano mama, juk nei mama, nei as pati ( buto savininke) ten negyvename, kodel ji negali tiesiogiai su ten gyvenanciu asmeniu tartis?

Ar zmogus kuris nuomuojasi privalo buti toje bendrijoje?

Ps tame bute siuo metu niekas nera registruotas, ar komendate elgiasi teisingai sitaio ikyredama zmogui kuriam net neprilauko tas butas ( mano mamai). g.gif


Atsakyti
[quote=oopsy23,2011 04 16, 21:45]
Sveiki... : ax.gif

Labai busiu dekinga jei kas galesite patarti.. verysad.gif
Nusipirkau buta Klaipedoje, yra bendrija. blink.gif Pati gyvenu uzsienyje, o buta nuomoju. taciau komendante neduoda ramybes mano mamai, skambina kelis kartus per savaite ir reikalauja kad mama vaziuotu isvalytu laiptine, rusy, nuomininkas aplaiste kaimynu langus kazkokiu gerimu (netycia) vel skambutis mamai reikalauja kad ji vaziuotu ir valytu dabar tuos langus. Reikalauja susitvarkyti rusy. (nenoriu nieko tvarkyti kol pati ten nesiruosiu grizti gyventi)

Idomu ar komendante turi teise sitaip terorizuoti mano mama, juk nei mama, nei as pati ( buto savininke) ten negyvename, kodel ji negali tiesiogiai su ten gyvenanciu asmeniu tartis?

Ar zmogus kuris nuomuojasi privalo buti toje bendrijoje?

Ps tame bute siuo metu niekas nera registruotas, ar komendate elgiasi teisingai sitaio ikyredama zmogui kuriam net neprilauko tas butas ( mano mamai). g.gif
[QUOTE]
Aš esu šiek tiek susidūrusi su tuo smile.gif Na skambinti jūsų mamai ir kažką liepti daryti ji tikrai negali. Tačiau ji gali reikalauti iš buto savininko, ar nuomininko (jei nuomojate pagal sutartį, arba kad ir be sutarties tačiau mokate valstybei priklausomus mokėti mokesčius, nes pagal dabar galiojančią tvarką LT ir nuo tokių pajamų priklauso mokėti GPM, ta prasme nuomininkas susimoka komunalinius mokesčius, o jūs nuo tos sumos sumokate 15 proc. valstybei - absurdas bet ką padarysi, ne tokių stebuklų LT yra) kad būtų valoma laiptinė, tvarkomas rūsys ar pan. Šiaip su pirmininke pyktis nepatariu, nes ką gali žinoti kas ten per susirinkimus nuspresta ir visai nesvarbu kad jūs tik neseniai įsigijote butą, tačiau privalote tos tvarkos prisilaikyti. Be to dar galit CK pasiskaityti ir ten šiek tiek apie tai rašoma.
Atsakyti
labas vakarelis, gal galite kas pasakyti nuo kokio vaiko amziaus reikia moketi bendrijos mokescius (liftas, bendra elektra, siuksles, ir t.t.)
Atsakyti
QUOTE(gravkyte @ 2011 04 22, 19:03)
labas vakarelis, gal galite kas pasakyti nuo kokio vaiko amziaus reikia moketi bendrijos mokescius (liftas, bendra elektra, siuksles, ir t.t.)

Na mano atveju, kadangi kūdikio gyvenamąją vietą deklaravau kur gyvenu pati, tai pradėjo skaičiuoti vos tik naujagimį iš ligoninės parsivežiau. O jeigu tie mokesčiai pas jus skaičiuojami, kaip sakoma nuo "galvų", tai ir skaičiuos iš karto.
Atsakyti
QUOTE(oopsy23 @ 2011 04 16, 21:45)
Sveiki... :    ax.gif

Labai busiu dekinga jei kas galesite patarti..    verysad.gif
Nusipirkau buta Klaipedoje, yra bendrija. blink.gif  Pati gyvenu uzsienyje, o buta nuomoju. taciau komendante neduoda ramybes mano mamai, skambina kelis kartus per savaite ir reikalauja kad mama vaziuotu isvalytu laiptine, rusy, nuomininkas aplaiste kaimynu langus kazkokiu gerimu (netycia) vel skambutis mamai reikalauja kad ji vaziuotu ir valytu dabar tuos langus. Reikalauja susitvarkyti rusy. (nenoriu nieko tvarkyti kol pati ten nesiruosiu grizti gyventi)

Idomu ar komendante turi teise sitaip terorizuoti mano mama, juk nei mama, nei as pati ( buto savininke) ten negyvename, kodel ji negali tiesiogiai su ten gyvenanciu asmeniu tartis?

Ar zmogus kuris nuomuojasi privalo buti toje bendrijoje?

Ps tame bute siuo metu niekas nera registruotas, ar komendate elgiasi teisingai sitaio ikyredama zmogui kuriam net neprilauko tas butas ( mano mamai). g.gif

Jeigu tame bute niekas negyventu, tai ir problemu neturetu kilti del tvarkymo...bet kadangi ten gyvena nuomininkai, tai buto savininkas uz juos yra atsakingas. Jei pirmininke gerai supyks, tai ir policija gali iskviest ir gali tekt bauda susimoket, jei paaiskes, kad nuomojat ir nemokat uz tai valstybei g.gif . O jus savininke, tai ir privalot gyvent pagal bendrijos taisykles, ypac jei tai susirinkimuose patvirtinta. Mes taip pat laiptine valome patys tam tikru grafiku, nuomininkai taip pat. Jei priemet netvarkingus, tai ziurekit, kad dar kokiais teismais nesibaigtu jums- del apleidimo vandeniu, triuksmo ar dar ko... Pazystama du metus bylinejos ir gavo kelis tukst. sumoket apatiniam butui, nes nuomininkai vandeniu apleido...
Atsakyti
sveiki smile.gif gal kas galit apsviesti kaip siandien galima ikurti bendrija? nuo ko realiai pradeti?
Atsakyti
sveikutes cool.gif . Susiduriau su problema , kad pradejo slapti lubos , gyvenu virsutiniame aukste , kreipiausi i administruojancia imone tai liepe gauti 50 +1 gyventoju parasa , kad sutinka remontuoti kiaura stoga ir prasidejo vargai , niekas nesutinka nes stogas,, ziauriai ''naujas - 20 metu senumo . Gal kuri susidurete su panasia situacija .name bendrjos nera
Atsakyti