Įkraunama...
Įkraunama...

Žaidžiame virtuvę su Glacee

Gleese, pas tave i tema alkanam geriau neit mirksiukas.gif tiesa, balandeliai is pekino kopusto pranoko mano lukescius. labai skanu thumbup.gif kadangi farso gavos nemazai, tai abu kopustus ir sudejau smile.gif tiesa, dar bandziau pamidorus marinuot su medum, tai irgi super... jej bogu plasmasiniai pamidorai uzmarinavus igauna nauja kvepavima biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lanaa: 18 lapkričio 2006 - 23:15
Išbandžiau šokoladinį keksą su cukinija wub.gif skanumėlis... flirt.gif

Ačiū Glacee už receptėlį 4u.gif
Atsakyti
lanaa
user posted image
Na jau, na jau - geriau neeit smile.gif)))) Ateik smile.gif
Labai džiaugiuosi, kad patiko balandėliai smile.gif Ir skonis geras ir, svarbiausia - darosi momentaliai smile.gif Labai patogu smile.gif Malonu, kad ir pomidorai atrado savo vietą smile.gif

@asta
user posted image
lia-lia-lia smile.gif Kekso mėgėjų draugija auga smile.gif Maniškė irgi raukėsi, kai pamatė, kad cukiniją dedu smile.gif))))) Po to ieškojo, ieškojo, bet niekaip nerado lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Glacee @ 2006 11 18, 16:43)
Ar nepastebėjote, kad Kalėdomis kvepia?... smile.gif

               

ojojoj...... wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
noliu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bea: 19 lapkričio 2006 - 18:27
Vaišinsiu šiandien kopūstais smile.gif Niekaip man neišeina normaliai raugintų pasidaryti - tai kopūstų nenusiperku, tai diena netinkanti tai lako nėra smile.gif))) Tad ant greičio šitokius kopūstus darau

Marinuoti kopūstai
Kažkada seniai išgirdau šį receptuką vienoje TV laidoje... bet kokioje - niekaip neprisimenu doh.gif
Šiuos kopūstus galima daryti ir vienus ir su burokėliais


Baltiems kopūstams reikia kopūstų, morkų ir česnakų:
vienas 1,5 - 2 kg kopustas
3 - 4 vidutinio dydzio morkos
6-7 cesnako skilteles

Raudoniems - kopūstų, burokėlių ir česnakų.
vienas 1,5 - 2 kg baltaguzis kopustas
3 - 4 vidutinio dydzio žali burokeliai
6-7 cesnako skilteles

Marinadas verdamas vienodas:
puse l vandens
150 g cukraus
150 ml 9% acto
2 v.š. druskos
100 ml aliejaus

Daržoves nesmulkiai supjaustyti. Išvirti marinadą iš visų ingredientų, tik nepilti aliejaus. Daržves užpilti marinadu, įpilti aliejų ir labai gerai apspausti. Uždengti lekštute ir palikti nakčiai kambario t-roje, po to įdėti į šaldytuvą ir mėgautis smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacee: 19 lapkričio 2006 - 20:45
Geras receptukas, turėtų būti skanu. Visada norėjau išmokti. Tik niekur nemačiau recepto. thumbup.gif
Tik man vienas klausimas pasistojo, ar burokėliai virti ar šviežūs. g.gif
Atsakyti
dianute
QUOTE
noliu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

biggrin.gif noliu-noliu, "nenolėk" user posted image o padaryk - viskas paprasta smile.gif ir tada jau mes žavėsimės smile.gif

laurindre
Skanūs šie kopūstai išeina smile.gif Aš darau su žaliais burokėliais, nors po to juos išmetu blush2.gif nes būtent jų skonis nei penki nei dešimt. Kai bandžiau su virtais, tai man ištyžo po visus kopūstus, niekaip buvo schmoll.gif
Pataisiau recepte smile.gif, ačiū smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacee: 19 lapkričio 2006 - 22:14
Gefiltefiš - žuvis žydiškai
Šiuo atveju rodau "šiokiadienio leidinį", gefiltefiš dar būna daroma kaip įdaryta žuvis - ir gabaliukais ir visa.

1 kg šviežios žuvies (karpis, starkis, lydeka)
pusė stiklinės baltos duonos trupinių
1 kiaušinis
didelis svogūnas
didelė morka
gabalėlis saliero gumbo
50 g aliejaus
30-40 g sviesto
druska, pipirai

1 didelis burokėlis, 3-4 svogūnai su lūkštais, 2 morkos

Žuvį išdoroti, ypatingai stengtis nereikia - jeigu ant kaulų lieka mėsos, tai po to tiesiog visus kaulus su stuburkauliu sumesti į vandenį ir išvirti. Tada mėsa labai lengvai nusiims nuo kaulų. Salierą, svogūną ir morką smulkiai supjaustyti, sušutinti svieste. Žuvį (šviežią ir virtą) permalti mėsmale, kartu sumalti ir šutintas daržoves. Įmušti kiaušinį, suberti trupunius, druską, pipirus.
Paruošti gilią keptuvę arba platų puodą, daržoves - burokėlį, svogūnus kartu su lukštais, morkas supjaustyti gan storais griežinėliais. Į keptuvę įpilti truputuką aliejaus, iškloti dugną dalimi daržovių. Likusį aliejų įpilti į lėkštutę, vilgant rankas aliejuje suformuoti kotletus ir dėti ant daržovių. Kotletus užkloti likusiomis daržovėmis, labai atsargiai įpilti vandens (pilti prie krašto) taip, kad kotletai būtų pusiau apsemti, uždengti dangčiu ir troškinti ant mažos ugnies apie valandą. Jeigu pritruks vandens - po truputį galima pripilti dar. Patiekti karštai, arba galima šaltai - drebučiuose, pagamintuose iš žuvies sultinio.

Atsakyti
Labas 4u.gif

aš savaitgalį dariau sriubą "Hašlama", skanu thumbup.gif gavosi gan aštroka, bet aš dėjau čili pipiro, nes mums patinka aštriai, tai tikrai liuks sriuba thumbup.gif 4u.gif už receptą
Atsakyti
QUOTE(Glacee @ 2006 11 19, 20:49)

laurindre
Skanūs šie kopūstai išeina smile.gif Aš darau su žaliais burokėliais, nors po to juos išmetu blush2.gif  nes būtent jų skonis nei penki nei dešimt. Kai bandžiau su virtais, tai man ištyžo po visus kopūstus, niekaip buvo  schmoll.gif
Pataisiau recepte smile.gif, ačiū smile.gif


Tai tada burokėliai gali būti ir didesniais gabalais, kad lengviau būtų išimti. biggrin.gif
Atsakyti
Glacee, pavyko kažkokį majonezą pagamint ax.gif . Bet gavosi žyymiai tirštesnis nei taviškis nuotraukoj. Aš vandens truputį įpyliau, tada normalesnis patapo. Gal kažkaip kitaip galima? O yra būdų liesesnį padaryti?
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2006 11 20, 11:30)
Glacee, pavyko kažkokį majonezą pagamint ax.gif . Bet gavosi žyymiai tirštesnis nei taviškis nuotraukoj. Aš vandens truputį įpyliau, tada normalesnis patapo. Gal kažkaip kitaip galima? O yra būdų liesesnį padaryti?


Gal per daug aliejaus įpylei, jei neklystu, tirštumas priklauso nuo aliejaus kiekio. g.gif
Atsakyti