Įkraunama...
Įkraunama...

Žaidžiame virtuvę su Glacee

QUOTE(voveriena @ 2006 11 24, 19:50)
Aciu, Glacce, leksiu ziuret...Tik vyras snairuos..nemegsta jis kocelu..Kazi kodel? biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O..... su tokiu kočėlu moteris netyčia virsta terminatoriumi smile.gif)))) štai ir bijo ... maniškis susitaikė, nes perdaug koldūnus mėgsta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Glacee @ 2006 11 24, 08:33)
voveriena
kremas ir turi būti poskystis, geriau įsigers, nebijok, jau gali truputį ir paslėgti smile.gif nieko neišbėgs smile.gif
Kočėlą pirkau kažkada Thomas Filips, lyg ir dabar tokius mačiau. Tai yra marmuro presuoti trupiniai. Man jis tarnauja jau daugiau nei devynis metus, jis superinis - visas tešlas vos nie vienu paspaudimu iškočioja smile.gif. Koldūninę tešlą labai lengvai kočioti, medaus smile.gif

As esu maciusi metalini nu galvoju ka galima iskocoit su tokiu,o dabar gailiuosi,kad nenusipirku,nes su mediniu vienas vargas reikes pavaikscioti po parduotuves gal gausiu nusipirkti.
Atsakyti
vovieriena blink.gif blink.gif blink.gif tai ziurau nesismulkini... valgio gaminimo kursus iskart nuo torto pradejai biggrin.gif thumbup.gif
o as eisiu babaganus daryt, nes saldytuve dziovinu baklazanus doh.gif tiesa, gleese, gal ka nors esi darius is jaucio sirdies, ar bent isisvaizduoji ka ten galima su ja daryt (tikrai nereikalauju, kad specialiai ieskotum kazkokio konkretaus recepto 4u.gif ) g.gif cia tik pasvarstymui...as sumasciau tik, kad galima ja apkepti ir patroskinti. zinau, kad kaukazo virtuvej ja kepa ant ikaitintu akmenu, ale cia jau man kazkokis tai cudas wacko.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lanaa: 25 lapkričio 2006 - 10:48
lanaa
babaganuš - jėga! smile.gif Dėl širdžių tai nieko naujo nepasakysiu - arba patroškinti, arba išvirti iki minkštumo, padaryti paniruotę, lengvai apkepti - kad tik paniruotė apkeptų ir tiek smile.gif , arba virtus sumalti įdarui smile.gif Dar darau salotas su širdimi - ryžiai, sūris, česnakai, širdys, obuolys, galima paprikos o galima ir be jos smile.gif arba pievagrybiai, porai, širdys ir pekino kopūstai, majonezas ir vienu ir kitu atveju. Šiaip tai aš mėgstu dar labai plonai, tiesiog pematomai jas papjaustyti ir pašlakstyti balzaminiu actu ir valgyti smile.gif Klausyk, o gal virtus galima pamarinuoti???? tokia pašėlusi mintis atėjo...
voveriena labai teisingai pasielgė - juk tą tortą nėra taip sudėtinga gaminti, kaip atrodo, ir iš karto kiti receptai bus lengvi smile.gif Tai dabar laukiame rezultato - ar patiks smile.gif

Aš kol kas tik kavutę geriu ir morališkai rengiuosi tetos vardadieniui smile.gif tuoj lėksiu, reikia padėti smile.gif svečių susirinks. Padariau obuolių sambuką, nufotkinsiu vietoje smile.gif

Prisijunkite prie kavos smile.gif O dar noriu parodyti, kaip mano dukrytė drebučius puošė smile.gif


Atsakyti
Glacee, ar medaus torte galima soda pakeisti kepimo milteliais? 1:1 ar kitokiu santykiu ?
Noriu torto bigsmile.gif
Papildyta:
ufff, triju dienu neislauksiu....... swoon.gif
Taip, sekantis - kokia zelatina naudojat jus ? As turiu tik zelatinos lapeliu (17 g) Ar zelatina lapeliais ir zelatina grudeliais atitinka 1:1 ? (kazko atrodo, kad ne mastau.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupa_uoga: 25 lapkričio 2006 - 12:13
Na, išbandžiau šiandien kiaušinukus smile.gif
Nuuuu, pasakiška, labai skanu. Vyras suvalgė porelę ir sakė, kad net deserto (!!!!) nereikia smile.gif O jis be deserto nepavalgo smile.gif Liepė kept kas antrą dieną, ale to nedarysiu, nes taps kaip eiline kiaušiniene thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Sveika Glacee,

pagaliau išsikepiau labai šokoladinį tortą "Triufelis" blush2.gif . Na pavyko jis man tikrai gerai, kaip pirmą kartą. Labiausiai privargau su glaistu - jis labai greit ėmė stingti ir taip gražiai, kaip norėjau, nuglaistyti man nepavyko. Tai nuotraukytės šį kartą nedėsiu blush2.gif .Gal klaidą padariau, kad pertepusi įdėjau į šaldytuvą, o po to tepiau glaistą ant šalto torto doh.gif . Bet matau, kad čia reikia praktikos su tuo glaistu ax.gif . O ganašas tai mane sužavėjo - labai šokoladinis toks thumbup.gif .
Dar papasakosiu, kaip bandžiau balto šokolado glaistą padaryt - visiškas nesusipratimas gavosi su juo. Nežinau, ar šokoladas buvo prastas, bet jisai man net nesilydė doh.gif . Dariau, kaip sakei, po tekančiu vandenuku bandžiau, bet gavosi kažkokia kieta košė unsure.gif . Spėju, kad tas šokoladas visiškai netiko tokiems bandymams. Reiks su Schogetten pabandyt kitą kart.
O tortą jau ragavau - skonis laaaabai man patiko. Galiu sakyt, kad skanesnio šokoladinio torto nesu iki šiol valgiusi. Visko užtenka - ir drėgnumo ir skonio, ir nepersaldus. Super thumbup.gif . Rekomenduoju visoms pabandyti mirksiukas.gif
Ačiū labai už receptuką wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugnužė: 25 lapkričio 2006 - 14:51
QUOTE(Glacee @ 2006 11 24, 17:38)
Babaganuš

2-3 vidutiniai baklažanai, geriau pailgi
50 g sviesto arba porą šaukštų alyvuogių aliejaus
1 mažiukas svogūnas
druska, chili pipirai
petražolių žalumynai
jeigu yra - tahini pasta

Baklažanus kepti ant griliaus, orkaitėje arba ant viryklės kol suminkštės. Nenupjaukite uodegėlės, nes su ja lengviau pasukti baklažanus. Nebaisu, jei iš viršaus baklažanai apdegs. Nuvalyti odelę, baklažano minkštimą iš pradžių supjaustyti peiliu, (aš pjaustau tiesiai dubenėlyje), o po to sumaigyti šakute. Į šiltus baklažanus sudėti sviestą arba aliejų ir išmaišyti. Po to tahinį, druską, pipirus. Pabarstyti smulkiai kapotais petražolių lapeliais. Patiekti su balta duona, pita, lavašu. Aš dar pabarstai plonai supjaustytais svogūnais.


Man tai babaganudž be tahinijos ne babaganudž schmoll.gif Ir vyras kai daro, tai visada deda jogurto ir česnako ax.gif Su daug tahinijos ir jogurto niam niam kaip skanu bigsmile.gif

Beje, kartais to kepto baklažano per daug gaunasi, tai puikiausiai galima šaldiklyje laikyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Glacee @ 2006 11 22, 22:23)
Kaliteja
O kokioje formoje kepei, kad tokia nesėkminga?

Kažkokią Tome Philips nusipirkau,pirkau dvi,tai viena kitokia labai gera-ji su pilku padengta,o ta visa juoda-tai prasta,sakiau ieškosiu su pilkumu,nes geresnė matyt g.gif
Man kiaušiniai kumpio griežinėliuose thumbup.gif reikės pamėginti,tik keksinių betrūksta iki pilnos laimės blush2.gif

Atsakyti
pupa_uoga
smile.gif
kepimo miltelius su soda keisti santykiu 1 : 1 negalima. Juos reikia skaičiuoti pagal miltų kiekį. Ant pakelio paprastai yra nurodyta, kokiam miltų kiekiui jie skirti - dažniausiai 500 g arba 1 kg.
dėl želatinos lapeliais, dėja, iš savo praktikos nieko nepasakysiu, vienintelis dalykas, ką žinau iš teorijos, vienas lapelis želatinos - 2 g želatinos. Ir dar, kad želatina lapeliais geriau, nei milteliais smile.gif

Katu
Oi, kaip džiaugiuosi bigsmile.gif ir puikiai suprantu, nes mums irgi labai patiko drinks_cheers.gif Kaip skaniai atrodo, garuoja smile.gif

Ugnužė
Visu pirma, negaliu pasakyti, kaip man malonu 4u.gif 4u.gif 4u.gif . Tikiuosi, neprivargai, kol biskvitus iškepei, bet čia ir yra fokusas, kad perpjautas biskvitas neduoda tokio efekto, reikia kepti atskirai smile.gif Galjus nepasidavė, nes perdaug lyginai, taip manau. Jo negalima ilgai "makaloti" smile.gif O jeigu jau pasidarė toks šiurkštokas, tai galima užmaskuoti šitaip smile.gif įpili truputį glajaus į tutelę ir papašyti įvairių raštų ant torto smile.gif nieko nesimatys smile.gif)))))) Jokios klaidos tu nepadarei smile.gif

Insomnia
Pas mus kažkaip nesigauna perdaug lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Kaliteja
Na štai, matai, kaip mažai reikia - tik keksinių smile.gif)) O kiaušinienė tai iš tikrųjų skani smile.gif
Atsakyti
Aciu glacee uz atsakyma, apie zelatina radau Sonatinos recepte vienam.tai dariau 1:1, viskas gerai.Kepiau plikytos teslos torta su plakta grietinele.Tik vietoj vysniu dejau saldytas avietes.Man tesla gavosi kietoka, gal todel, kad kiausiniai nebuvo labai dideli, o pas mus raidem nemaciau, kad butu suzymeta mastau.gif Nepaisant to, iskepe gerai, tik va snaiges nesigavo , nekokia is manes snaigiu pieseja doh.gif Papuosiau sokoladu, kas vyrui patiko ne maziau, nei, kad butu patike snaiges laugh.gif Skonio, tai vyras pripazino skaniu.
Atsakyti
Ačiū, Glacee, Tu visada padrąsini mirksiukas.gif . Dariau iš pusės normos, repetavau smile.gif . Bet kadangi visiems kuriuos vaišinau, labai patiko ir dar dėl to, kad, pastebėjau, po poros dienų tortas dar skanesnis tapo, tai "Triufelį" gaminsiu ir didžiosioms šventėms. Na, bent jau taip manau, kol neparagavau plikytos tešlos tortuko su snaigėm blush2.gif mirksiukas.gif .
Atsakyti