Įkraunama...
Įkraunama...

Žaidžiame virtuvę su Glacee

QUOTE(Glacee @ 2007 01 09, 23:38)
Bet plakimui tai reikia turėti atitinkančią aparatūrąsmile.gif 


O kokia čia dar aparatūra blink.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2007 01 10, 07:25)
Ale gerai jums panos vyrai pagiria, o pas mane mano vyrai kai paklausiu ar skanu. Pakelia akis nuo televizoriaus ir sako valgoma doh.gif

lotuliukas.gif gal mes su tuo pačiu gyvenam?
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2007 01 10, 08:25)
Ale gerai jums panos vyrai pagiria, o pas mane mano vyrai kai paklausiu ar skanu. Pakelia akis nuo televizoriaus ir sako valgoma doh.gif


Offtopic smile.gif
Užuojauta... Nu neįsivaizduoju gyvenimu su tokiu vyru - po metų aš jam palikčiau tą televizorių ir visa kita ir išeičiau laimės ieškot smile.gif
Mano vyras - auksas, o gal ir visas lobis - nors kiaušinienę jam iškepk paprastą, tai vis tiek pagirs, kad labai skanu, kad jį lepinu ir panašiais komplimentais apmėto ir visada padėkoja, kad stengiuosi dėl jo smile.gif O šiaip jis ir kas rytą mane pagiria, ką tik iš lovos išvirtusią, baisią kaip gyvenimas, kad aš kiekvieną dieną gražėju doh.gif Nu, jis tuo momentu būna be akinių, gal todėl taip sako doh.gif biggrin.gif

Atsakyti
[quote=Glacee,2007 01 08, 17:53]

Dabar iš eilės smile.gif
Dėl kepimo. Kepimo temperatūra plikytiems gaminiams yra nustatyta nuo 200 iki 230 laipsnių. Tai yra parašyta net konditerijos vadovėlyje mirksiukas.gif . 170 laipsnių - tai temperatūra keksams, biskvitams (ne biskvitiniams lakštams), mieliniams gaminiams kepti. Nežinau, nebent viryklės gamintojas kokį "slapuką" įdėjo smile.gif Aukšta temperatūra plikytai tešlai yra mažiau pavojinga, nei žema. Taip pat yra pavojingas orkaitės durelių atidarymas pradinėje kepimo fazėje, nes nuo "skersvėjų" tešla krenta. Taip pat tešla gali sukristi, jeigu temperatūra yra žema. Pagal vieną mokykla gaminiai padžiovinami dar orkaitėje, pagal kitą - ne. To papildomo džiovinimo metu gali kiek labiau sukietėti plutelė, tai reikia turėti omeny. Lengvas drėgnumas viduje leistinas. Bet šiaip, visoje literatūroje patariama iškepti bandinį. Nors aš jo niekad nekepu, o reguliuoju kepimo metu.
O dėl kremo tai tikrai nežinau, ką pasakyti... pusantros valandos ir nesutirštėjo???? blink.gif tongue.gif aš kremą dariau maks. penkiolika minučių...

sveikos:)

Gundėt gundėt ir sugundėt Karpate. Vakar vakarą teko praleist virtuvėj... 4u.gif
Tai va - nereliai skanus kremas wub.gif . Dar nemažai liko, tačiau abu mano vyrai vos pasidalino. Tik gal per tirštas gavos, nes recepte buvo parašyta, kad turi susigert, tačiau maniškis nelabai susigėrė. O gal su lakštais kažkas ne taip - tokie visa sausi gavosi ir dar gerokai paskrudo (kepiau tiek laiko kiek nurodyta, bjojau anksčiau liest, kad nesukristų). Kiek prisimenu pirktinius eklerus, tai jie gan drėgnoki g.gif Bet vistiek viskas labai labai skanu bigsmile.gif
Kai kitąkart kepsiu tikriausiai darysiu tešlos visą porciją , o kremo puse, nes dabar visko po 1/2 dariau (nors ir vienas kremas einamas dalykėlis lotuliukas.gif)
Labai ačiū už receptuką 4u.gif

Ir dar - norėjau paklaust, kaip visgi padaryt gražius/lygius torto kraštus. Temoje minėta kokia tai juosta, ale aš, tundra, iki galo ir neįsikirtau. Bandžiau landžiot po rusiškus forumus, bet ten teradau tik kaip rožytes gamint blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Glacee @ 2007 01 10, 01:38)
Portuke
na štai kokia kaprizinga dama tavo orkaitėsmile.gif reikia prisitaikyti:) reikės kepti bandynius smile.gif O iš baltymų tai aš dažnai darau baltyminį omletą ant garų. Mano vyras labai mėgsta, tai neturiu problemųsmile.gif Pas mane dažniau tryniai lieka

Ogal būtų galima sužinoti baltyminio omleto receptą, pagal kurų kepi?
Buvau visai pamiršus, kad toks patiekalas yra, tai net nepasiieškojau kaip būtų galima pagamint jį blush2.gif Tad baltymus sunaudojau morenginiam - citrininiam vyniotyniui (morengą kepiau pagal Sonatinos receptą, o kremą daraiau pagal Mišelę ,kad "užmušti tą saldumą smile.gif ). Kadangi nesu dedelė beze mėgėja, tai gaminį įvertinau "gerai", o vyras tokius mėgsta, ti "parašė puikiai" ax.gif
Bet kiek džiaugsmo buvo,kai gaminau pirmą kartą kažką tokio ir pavyko bigsmile.gif bigsmile.gif

QUOTE(tavi @ 2007 01 10, 09:25)
Ale gerai jums panos vyrai pagiria, o pas mane mano vyrai kai paklausiu ar skanu. Pakelia akis nuo televizoriaus ir sako valgoma doh.gif

Pabandytų man taip pasakyt, tai po kokio trečio karto pats sau kiaušinienę keptus, o aš sau gaminčiau tai kas man skanu tongue.gif (žinoma, porcija būtų tik vienam asmeniui)
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2007 01 10, 07:25)
Ale gerai jums panos vyrai pagiria, o pas mane mano vyrai kai paklausiu ar skanu. Pakelia akis nuo televizoriaus ir sako valgoma doh.gif

Čia aišku poster_offtopic.gif , ale ir aš pasakysiu. Maniškis tai dar pakritikuoja: čia neskanu, čia kažkas kartu, šito nemėgstu, čia kremo per daug, čia per kieta, čia per sausa doh.gif gun_bandana.gif bash.gif gun_rifle.gif Ir dar nesupranta ko aš pykstu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smiltis @ 2007 01 10, 10:14)
O kokia čia dar aparatūra  blink.gif  unsure.gif

Gera mikserį ar kombainą lotuliukas.gif
Panos pas mane ne tik vyras, bet ir sūnus toks lotuliukas.gif Kartais pagrasinu, kad vietoj pietų gaus šieno gniūžtę lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tavi: 10 sausio 2007 - 12:02
Glacee, norejau padekoti tau uz citrusinio tirto recepta ir tiek daug patarimu 4u.gif Didelis aciu!!! Dariau ant kaledu, tai kaip ir gavosi, bet netycia iskrito ant grindu ir tiesiog istizo, o buvo gaminamas i svecius nest, tai teko nauja gamint. Gerai dar, kad tos juostos aplink nebuvo, bet vistiek gaila buvo. Tik kai paragavau to iskritusio, tai labai jau jis man rugstus gavosi. Ko gero mano citrinos per dideles buvo, o ir apelsinai labai nesultingi pasitaike. Kita karta maziau citrinu desiu ax.gif Antra torta gaminau pagal tavo biskvito recepta (super biskvitas abu kartus gavosi clap.gif ), tik pertepiau su mascarpones surio ir grietineles misiniu ir likusiu persiku nuo gelyciu i vidu pripjausciau. O jau tos geles, grozis nenusakomas, ir tikrai netikejau, kad taip ypatingai lengvai pagaminamos wub.gif Gaila tik, kad juostai laiko pritruko, bet turbut groziui nepakenke, nes is 4 tortu per sventes, mano dingo pirmas blush2.gif Dar karta tau didelis aciu aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2007 01 10, 12:01)
Gera mikserį ar kombainą lotuliukas.gif


Nu o kas tai yra geras mikseris g.gif Aš tai plakiau su plakikliu kur ir baltymus plaku g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smiltis: 10 sausio 2007 - 15:23
QUOTE(Smiltis @ 2007 01 10, 17:23)
Nu o kas tai yra geras mikseris  g.gif Aš tai plakiau su plakikliu kur ir baltymus plaku  g.gif

Pala ar elektriniu? Geriausia kai yra elektrinis. Aš turiu Riwa, š.. žinoma, bet plaka ne taip jau blogai ir tik 19.90 kainavo. Bet kai yra šeima, priėjau išvados geriausia turėti kombainą(mano svajonė) unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2007 01 10, 18:27)
Pala ar elektriniu? Geriausia kai yra elektrinis. Aš turiu Riwa, š.. žinoma, bet plaka ne taip jau blogai ir tik 19.90 kainavo. Bet kai yra šeima, priėjau išvados geriausia turėti kombainą(mano svajonė) unsure.gif


Na, aš irgi kažkada svajojau turėti kombainą, ir jį įsigijau. Po metų naudojimo, susipirkau viską atskirai ir jis stovi aukštai užkeltas. Na nesuper man jis - tarkuoja, pvz, bulves, blogai (pirkau bulviatarkę). Salotom morkas, agurkus irgi negražiai (prameta gabaliukais) sutarkuoja, todėl pirkau gerą tarką ir tarkuojuosi rankom. Vakar bandžiau užsimaišyt mielinę tešlą - vis tiek pabaigiau rankom, o po to dar ploviau to kombaino dalis, dar prabėgo dalis tešlos pro skylę, tai kol apsivaliau pusę virtuvės, užtrukau 30 minučių. Kremų niekada jame neplaku - geriau suplaka paprastas mikseris (gal Scarlet turiu)... Sultis spaudžia prastai - labai ilgai užtrunka, užtad pirkau sulčiaspaudę... Na, nebent man labai nepasisekė ir užsiroviau ant netikusio kombaino (Krinonoj pirkau Prokit 666 ar kažkokie panašūs skaičiai), nors žiūrint į apsukas, galią, nesiskiria nuo kitų (Philips ir Braun), bet gal tie kiti kaip nors geria usukonstruoti - mažiau bereikalingų skylių turi, pro kurias gali pusė morkos ar bulvės praslįst arba tešla išbėgt...
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 01 10, 17:52)
Na, aš irgi kažkada svajojau turėti kombainą, ir jį įsigijau. Po metų naudojimo, susipirkau viską atskirai ir jis stovi aukštai užkeltas. Na nesuper man jis - tarkuoja, pvz, bulves, blogai (pirkau bulviatarkę). Salotom morkas, agurkus irgi negražiai (prameta gabaliukais) sutarkuoja, todėl pirkau gerą tarką ir tarkuojuosi rankom. Vakar bandžiau užsimaišyt mielinę tešlą - vis tiek pabaigiau rankom, o po to dar ploviau to kombaino dalis, dar prabėgo dalis tešlos pro skylę, tai kol apsivaliau pusę virtuvės, užtrukau 30 minučių. Kremų niekada jame neplaku - geriau suplaka paprastas mikseris (gal Scarlet turiu)... Sultis spaudžia prastai - labai ilgai užtrunka, užtad pirkau sulčiaspaudę... Na, nebent man labai nepasisekė ir užsiroviau ant netikusio kombaino (Krinonoj pirkau Prokit 666 ar kažkokie panašūs skaičiai), nors žiūrint į apsukas, galią, nesiskiria nuo kitų (Philips ir Braun), bet gal tie kiti kaip nors geria usukonstruoti - mažiau bereikalingų skylių turi, pro kurias gali pusė morkos ar bulvės praslįst arba tešla išbėgt...

Aš turiu kombainą Braun ir naudoju, bet vistiek esu įsitikinusi, kad geriau kiekvienas daiktas atskirai, tada kokybiškiau atlieka savo funkcijas. Dabar man labai trūksta mikserio, bet norėčiau būtent tokio, kur 3 dalykai yra. 4u.gif
Atsakyti