Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

truputi is cia issiregistruosiu blush2.gif dideles sekmes visoms laukiancioms rezultatu, proceduru 4u.gif ir visoms besilaukiancioms 4u.gif jei kartais atsiras saules_zuikutis tai jau busiu nebe as blush2.gif paprasiau kad isregistruotu, nes toki linksma ir minkstuti nika gal nores kita kuri pasiimt cia uzklydusi smile.gif sekmes visoms, aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saules_zuikutis @ 2006 11 15, 16:30)
truputi is cia issiregistruosiu  blush2.gif  dideles sekmes visoms laukiancioms rezultatu, proceduru  4u.gif  ir visoms besilaukiancioms  4u.gif  jei kartais atsiras saules_zuikutis tai jau busiu nebe as  blush2.gif  paprasiau kad isregistruotu, nes toki linksma ir minkstuti nika gal nores kita kuri pasiimt cia uzklydusi smile.gif sekmes visoms, aciu uz pagalba  4u.gif

zuikuti wub.gif kas gi cia dabar verysad.gif niekur nepabek, zinok visoms kartu linksmaiu ir lengviau siekti savo tikslo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabre: 15 lapkričio 2006 - 16:33
QUOTE(saules_zuikutis @ 2006 11 15, 17:30)
truputi is cia issiregistruosiu  blush2.gif  dideles sekmes visoms laukiancioms rezultatu, proceduru  4u.gif  ir visoms besilaukiancioms  4u.gif  jei kartais atsiras saules_zuikutis tai jau busiu nebe as  blush2.gif  paprasiau kad isregistruotu, nes toki linksma ir minkstuti nika gal nores kita kuri pasiimt cia uzklydusi smile.gif sekmes visoms, aciu uz pagalba  4u.gif

blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(saules_zuikutis @ 2006 11 15, 15:30)
truputi is cia issiregistruosiu  blush2.gif  dideles sekmes visoms laukiancioms rezultatu, proceduru  4u.gif  ir visoms besilaukiancioms  4u.gif  jei kartais atsiras saules_zuikutis tai jau busiu nebe as  blush2.gif  paprasiau kad isregistruotu, nes toki linksma ir minkstuti nika gal nores kita kuri pasiimt cia uzklydusi smile.gif sekmes visoms, aciu uz pagalba  4u.gif



Nesupratau zuikuti unsure.gif Kas atsitiko, kartu ejome link tikslo ir dabar taip dingsi verysad.gif Juk tiek nebedaug liko laukti g.gif

O man labai keisti pojuciai. Sesta diena po isodinimo. Sianakt atsileido krutines tinimas, bet ir toliau isliko jautri. Ir kuno temperatura pastoviai laikosi-37.2-37.3, bet gal cia nuo progesterono g.gif
Visa seima sako kad as nescia, o as netikiu verysad.gif Ka gi lauksiu toliau.


Simbute, kelinta diena tau po isodinimo.

Shakira, kaip tu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaneta1: 15 lapkričio 2006 - 16:59

Simbute, o kada tau buvo isodinimas? kelinta siandien laukimo dienele? ax.gif wub.gif Kiek zirniuku isodino?
[/quote]

Man isodino 3 zirniukus, šeštadienį, taigi jau kaip ir 5 diena tam siaubingam laukime doh.gif
Atsakyti
[/quote]
Man isodino 3 zirniukus, šeštadienį, taigi jau kaip ir 5 diena tam siaubingam laukime doh.gif
[/quote]
Simbute, kantrybės ir didelės sėkmės tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zaneta1 @ 2006 11 15, 16:56)
Nesupratau zuikuti unsure.gif  Kas atsitiko, kartu ejome link tikslo ir dabar taip dingsi verysad.gif  Juk tiek nebedaug liko laukti g.gif

O man labai keisti pojuciai. Sesta diena po isodinimo. Sianakt atsileido krutines tinimas, bet ir toliau isliko jautri. Ir kuno temperatura pastoviai laikosi-37.2-37.3, bet gal cia nuo progesterono g.gif
Visa seima sako kad as nescia, o as netikiu verysad.gif  Ka gi lauksiu toliau.

Zinok kiekviena diena pojuciai kitokie wub.gif ir net sunku galvoti ar tu jau nescia ar ne wub.gif As tikrai laukiau kazkokiu super isskirtinu pozymiu jei pastosiu smile.gif bet deja nieko labai skirtingo tarp 1 IVF kai nepastojau ir tarp 2 IVF kai pastojau nepajutau 4u.gif Tiesiog kantrybes ramybes ir tikejimo biggrin.gif Vat tiesa vienas skirtumas buvo - antrasyk as labai labai tikejau as labai tikejau rolleyes.gif
Atsakyti
Mergaites, sitame skyrelyle oi kaip laukiame tik teigiamu rezultatu. Labai stenkites victory.gif
Atsakyti
QUOTE(zaneta1 @ 2006 11 15, 16:56)

Shakira, kaip tu


Na pas mane kol kas jokių naujienų. Kadangi mmm dar nepasirodė, tai vis laukiu ir tikiuosi.. Bet va kad temperatūra pakilusi iki 37.3, tai neramu..
Atsakyti
QUOTE(Shakira @ 2006 11 15, 20:04)
Bet va kad temperatūra pakilusi iki 37.3, tai neramu..


aš tai džiaugčiaus tokia temperatūra mirksiukas.gif nors man ir ji laimės neatnešė doh.gif
Laukiu gerų naujienų iš tavęs wub.gif

Žanetuk, iš tavęs irgi wub.gif wub.gif
Atsakyti

Simbute, kantrybės ir didelės sėkmės tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
[/quote]

Gintarija 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(simbute @ 2006 11 15, 18:40)
Man isodino 3 zirniukus, šeštadienį, taigi jau kaip ir 5 diena tam siaubingam laukime doh.gif


zinau ka tai reiskia wub.gif laikykis


Papildyta:
QUOTE(Shakira @ 2006 11 15, 21:04)
Na pas mane kol kas jokių naujienų. Kadangi mmm dar nepasirodė, tai vis laukiu ir tikiuosi.. Bet va kad temperatūra pakilusi iki 37.3, tai neramu..


zenklai tikrai gera zadantys 4u.gif o kelinta siandien laukimo diena?
lauksim geru ziniu wub.gif
Atsakyti