Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Medeina @ 2006 11 14, 09:42)
mirksiukas.gif vakar ir aš dar turėjau vilčių mirksiukas.gif , bet šiandien sėdžiu "ant raudonos bangos" blush2.gif Nors dažniausiai esu nepataisoma optimistė, bet kartais reikia ir realiai įvertint situaciją rolleyes.gif

Medeinut, nera zodziu... labai labai gaila... wub.gif angel_sadangel.gif
laikykis console.gif
Atsakyti
Medeina laikykis oro_buckis.gif
Atsakyti
Mergaitės, labai džiaugiuosi, kad pas jus tiek daug gerų naujienų 4u.gif Negaliu atsidžiaugti mergaičių sėkme. Kojinės 2 aš truputėlį pasimečiau blush2.gif , o tu dareisi IVF, ar natūrliai gavosi? blush2.gif Pamenu, kad dareisi IUI blush2.gif
Atsakyti
smile.gif+2006 11 14, 11:21-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2006 11 14, 11:21)
Mergaitės, labai džiaugiuosi, kad pas jus tiek daug gerų naujienų 4u.gif Negaliu atsidžiaugti mergaičių sėkme. Kojinės 2 aš truputėlį pasimečiau  blush2.gif , o tu dareisi IVF, ar natūrliai gavosi? blush2.gif  Pamenu, kad dareisi IUI  blush2.gif



Nea, Tiesiog Aš, tiesiog nusileidau vyro įkalbinėjimams wink.gif

Nesidariau nei IUI nei IVF, tiesiog va taip...

Sėkmės tau. 4u.gif
Atsakyti
nu mergyte smile.gif sveikinu smile.gif gali nueiti priduoti krauja Geromedoj, Naugarbuko gatvej ir suzinosiu mazhu dar ir dvynukus turi smile.gif)

Pas tave vyriskos problemos lyg buvo, tiesa? smile.gif muset vyrai kazkokiu budu sy menesi vaisingi labai pasidare.. smile.gif


QUOTE(blndz @ 2006 11 13, 20:56)
aš vilniuje gyvenu. ir jeigu nerasiu kas per rytojų padėtų susigaudyt tarp tų brūkšniukų, tai išprotėsiu  ax.gif

Atsakyti
[quote=euromergele,2006 11 14, 15:17]
nu mergyte smile.gif sveikinu smile.gif gali nueiti priduoti krauja Geromedoj, Naugarbuko gatvej ir suzinosiu mazhu dar ir dvynukus turi smile.gif)


Tai, kaip supratau ji jau žino HCG atsakymą - prie policistukių parašė biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarūniukė: 14 lapkričio 2006 - 14:22
QUOTE(Medeina @ 2006 11 14, 09:42)
mirksiukas.gif vakar ir aš dar turėjau vilčių mirksiukas.gif , bet šiandien sėdžiu "ant raudonos bangos" blush2.gif Nors dažniausiai esu nepataisoma optimistė, bet kartais reikia ir realiai įvertint situaciją rolleyes.gif


Medeina verysad.gif angel_sadangel.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 11 14, 15:17)
nu mergyte smile.gif sveikinu smile.gif gali nueiti priduoti krauja Geromedoj, Naugarbuko gatvej ir suzinosiu mazhu dar ir dvynukus turi smile.gif)

Pas tave vyriskos problemos lyg buvo, tiesa? smile.gif muset vyrai kazkokiu budu sy menesi vaisingi labai pasidare.. smile.gif


aha, 4mln ir mano policistinės. merginos, pradėkim tikėti stebuklais...
Medeina wub.gif labai linkiu nepasiduoti. arba pasiduoti ir atsipalaiduot. aš kol stengiausi negert ir nerūkiau, tai nesisekė, tik pradėjau vėl - tai še tau tada.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blndz: 14 lapkričio 2006 - 19:30
QUOTE(blndz @ 2006 11 14, 19:32)
aha, 4mln ir mano policistinės. merginos, pradėkim tikėti stebuklais...

super thumbup.gif jums pasisekė blndz thumbup.gif thumbup.gif sveikinu 4u.gif 4u.gif
man dėja joks tikėjimas stebuklais nepadėtų, pagal mano diagnozę tokių stebuklų nebūna verysad.gif
Atsakyti
kol stengiausi negert ir nerūkiau, tai nesisekė, tik pradėjau vėl - tai še tau tada.
[/quote]
vat vat. Panašiai ir mums buvo. Kol vaistus abu rijome, operavomė ir t.t. ir pan. tai ir nieko, o kai į viską numojom ranka ir taip ,,žmoniškai" atšventėm Kalėdas tai po Naujų mmm ir nesulaukiau ax.gif Na, be abejo, vsas gydymas, procedūros ir t.t išjudina tas tingines kiaušides, o kai atsipalaiduoji, nėra psichologinės įtampos tai ir įvyksta nestuke.gif
Atsakyti
Shakira, kaip tu? gal jau turi kokių naujienų? 4u.gif

Saulės zuikuti, kaip Tavo nuotaikos? 4u.gif

Gal kas ką žino apie Ritusią? pasisekė gal jai? g.gif

Agut, sąrašiuką reikia pakoreguoti. ax.gif
Atsakyti
Ką reik koreguoti???
Atsakyti