Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryt, kai ėda rėmuo?

QUOTE(Wiwaa @ 2009 10 20, 19:08)
mergios atsargiai su METOM!!! rizikuojate netureti pienuko leliukams... girdejau, kad metos slopina pieno gamyba


Kas čia per mitai biggrin.gif Dar nepagimdė, o jau slopina. Netiesa ax.gif

Šiaip, kaip ir anksčiau rašiau, tai renie visai man nepadėjo, o jau šlykštu vien į jį pažiūrėti doh.gif Tai iki pat paskutinės dienos gelbėjausi Calcigran. Pasidedu šalia lovos vieną tabletę, kai pradeda kilti atsikandu 3 mm dydžio gabalėlį. Iš karto suveikia. Tai tos vienos tabletės man parai užtenka smile.gif
Atsakyti
pabandykit Maalox, po viena tablete 20min pries valgi.. man padeda ax.gif situs vaistus man gydytoja israse smile.gif
Atsakyti
aš naudojau tik Renie. Kartais vienos tabletės neužtekdavo verysad.gif
Atsakyti
geras,kad maalox galima bigsmile.gif ,nes man nors ir nedaug laiko bet rugstys kyla pastoviai,o renie man tai jokio poveikio
Atsakyti
Ziaurios problemos su tuo verysad.gif Visada po dvi tabletes Rennie pries miega,bet nepadeda,vistiek nakti prasibudinu,nes jauciu per miegus ta slykstuma verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(valerija90 @ 2009 11 01, 23:47)
Ziaurios problemos su tuo  verysad.gif Visada po dvi tabletes Rennie pries miega,bet nepadeda,vistiek nakti prasibudinu,nes jauciu per miegus ta slykstuma verysad.gif


Kai dar galiu kentėt tai naudoju Gastal arba Renie. Bet kai jau neįmanoma, tada griebiuosi vaistų DOMPERIDON ACTAVIS. Jie nuo refliukso. O ką daryt? negi lauksi kol rūgštis visą gerklę ir stemplę išdegins.... doh.gif
Atsakyti
sveikos merginos,

gal as cia ir kvailai uzklausiu,tad atiprasau is karto 4u.gif

Nezinau ka reiskia tas rugstingumas, kas per pojutis ir kaip ji apibudinti, kadangi niekada neturejau tokiu problemu.
Kiek zinau - jis pradeda kamuoti antroje nestumo puseje, kai kurias mamas....
bet gal kam yra buve, kad vos pastojus bet koks suvalgytas maistas 'stempleje stovi'?
Itariu, kad esu nestuke.gif . Atsirado va tos pilnos stemples pojutis jau keleta dienu is eiles.... g.gif

Aciu, jei atrasysit. blush2.gif
Atsakyti
na man rugstingumas,jausmas kad maistas 'stemplej stovi' neatsirado vos pastojus,bet kazkur gal 8 sav?bet as su skrandziu esu ir taip problemu turejus tai turbut man del to tai[p viskas anksti pasijaute.
pasidaryk NT ir zinosi ar nestuke.gif
Atsakyti
man padėdavo , tarkuotos morkos , pienas , metu arbata, migdolai , jei jau visai blogai renne ..
Atsakyti
man padedavo pienas, nemegstu jo ziauriai, bet o ka daryt, geriau biggrin.gif
Atsakyti
Man padeda rūgštūs obuoliai blink.gif kad ir kaip keistai beskambėtų...Šį būdą pasakė jau pagimdžiusi draugė ax.gif Nusistebėjau o paskui pačiai smalsu paliko ir pabandžiau biggrin.gif Dvi-tris val. prieš miegą pavalgau ir visą naktelė rami, nereikia sėdom miegoti . Žinoma, dar prieš tuos obuoliukus stengiuosi vakare neprisivalgyti doh.gif
Atsakyti
o geras cia su tais obuoliais biggrin.gif man ir ziauriai eda remeny ir pries uzmiegant visos rugstys atrodo burnos stovi ir tiek grauzia verysad.gif na kaip tik turiu skaniu obuoliuku tai snd imsiu ir uzkasiu as ju mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti