Įkraunama...
Įkraunama...

Valgiaraštis- II

pusryčiai---grūdėta varškė---242kcal
priešpiečiai---obuoliukas---61kcal
pietūs ---virtas vištos sparnelis+virtos daržovės(morkos,žiedinis kopūstas,žirneliai,svogūnas)---274kcal
pavakariai---jogurtas+frincripsas+lydytas sūrelis---288kcal
vakarienė---vištienos buljonas su ryžiais, kefyro puodelis su kviečių gemalų šaukštu, 3 vynuogės---435kcal
viso:1300kcal
Atsakyti
Labas rytas,vakarykštis:
PUSRYČIAI: vanduo ir ko, kiviukas, Activia+2 a.š. sėmenų, darbe - balta kava.
PRIEŠPIEČIAI: 200 ml pasukų, 1 r. duonos, 2 r. balto sūrio.
PIETŪS: m. kalakutienos kotlečiukas, 2 blauzdelės+2 v.š. raudonos mišrainės, pomodoras, krekeris.
PAVAKARIAI: 2in1, 2 obuoliukai, 10 Rūtos draže.
VAKARIENĖ: 1,5 samt. moliūgų kreminės sriubos (moliūgas, 2 morkytės, sultinio kubelis, kmynai, prieskoniai), 3 gab. rūkyto karšio.
NAKTIPIEČIAI: puodelis svarainių arbatos.
Atsakyti
sveikutes

mano vakarykstis

pusryciai: kiausiniene is 1,5 kiausinio, 1,5 parukytos desreles, 3 saukstai raugintu kopustu, puse riekeles rugelio, arbata su medaus 0,5 saukstelio

darbe kava su cukrum
obuolys

pietus tirstos zirniu sriubos su bulvem ir visu kitkuo dubenelis, riekele rugelio

vakariene tuno salotos is 1 skardines tuno aliejuje, saujos pekino kopustu, marinuoto agurkelio, 3 alyvuogiu, svoguno ir 0,5 citrinos sulciu,
riekele rugelio

15 gr.dziovintos jautienos, arbata su 1 sauksteliu cukraus
Atsakyti
Visos bijot skelbt savo negražius valgiaraščius...na, aš pirmoji- mano šiandieninis cool.gif
Pusryčiai: kava su pienu (50 kcal)
Pietūs: 3 apkepti- patroškinti kotletai, 200g bulvių košės, marinuotas agurkas (1100 kcal)
Pavakariai: 300 ml pomidorų sulčių (50 kcal)
Vakarienė: 300 ml kefyro (165 kcal)

VISO: 1365 kcal
Atsakyti
pusryčiai---grūzdinti javainiai+actimelis---301kcal
priešpiečiai---vynuogės---77kcal
pietūs--- cool.gif 2 vištos sparneliai virti+daržovės ---415kcal
pavakariai---obuoliukas+finncripsas+lydytas sūrelis---154kcal
vakarienė---vištienos sultinys su ryžiais + vynuogės+ plėšomo sūrio lazdelė---325kcal
viso: 1272kcal

P.S kad nepradėtumėt tyčiotis pasiaiškinu dar ir ryt pietus valgysius tokius pačius, sriubą jau pabaigiau. aš kaip dirbanti moteris renkuosi geriau vieną blogybę iš dviejų arba sėdžiu virtuvėj kiekvieną vakarą schmoll.gif arba valgau 2 dienas tokį pat maistą nu kartais išeina trys jei šeimyna labai protestuoja ir antrą dieną nevalgo cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arinva: 16 lapkričio 2006 - 19:14

na ka, bandysiu ir ash smile.gif Kcal nerashysiu ir nepazadu, kad kasdien rashysiu smile.gif

Pusryciai: didelis puodas shiltas vandens, bliudelis active skrudintu dribsniu su pienu
Prieshpieciai: bananas, maza keke zaliu vynuogiu
Pietus: shiandien praleidau netycia blush2.gif
Pavakariai: puodelis kefyro su kvieciu selenom
Vakariene: 4 ryziu galetes apteptos pashtetu ir su griezineliu pomidoro + bananas

Ishgerto vandens ir zalios arbatos kiekio nerashysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2006 11 16, 21:32)
na ka, bandysiu ir ash smile.gif Kcal nerashysiu ir nepazadu, kad kasdien rashysiu smile.gif

Gražus bandymas (na, išskyrus pietų nebuvimą...) thumbup.gif
O kcal rašyti nebūtina- čia daugiau taip savęs drausminimui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2006 11 16, 16:17)
Visos bijot skelbt savo negražius valgiaraščius...na, aš pirmoji- mano šiandieninis cool.gif

bet taigi juk skaniai pavalgiai, nu ir viskas... svarbu,kad nepadauginai bigsmile.gif taip manau g.gif

mano siandieninis:
pusryciai: 2 activia jogurtai ir kava su pienu. 300 kcal
pietus: makaronai su sparagais ir lasisa (350g) 500kcal. pora sauksteliu saltienos - bendradarbe atnese,paragavau... nu whatever, tegu buna dar 100kcal.
pavakariai: du suciulpti raudoni saldainiukai , tegu buna 100 kcal

vakariene 100g rukytos zuvies, gabaliukas duonos, kava su pienu. 250 kcal.

VISO: 1250 kcal. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo /Lapute/: 16 lapkričio 2006 - 22:04
QUOTE(meškutė_Nida @ 2006 11 16, 23:44)
Gražus bandymas (na, išskyrus pietų nebuvimą...)  thumbup.gif
O kcal rašyti nebūtina- čia daugiau taip savęs drausminimui mirksiukas.gif


Dekui 4u.gif
Ai, kad ishejau pasivaikshciot su reikalais ir uztrukau neplanuotai ilgai, tai nieko neliko kaip praleist pietus, nes jau buvo pavakariu laikas smile.gif
Atsakyti
Labas rytas

mano vakar

pusryciai: kiausiniene is 1,5 kiausinio ir 0,5 parukytos desreles, puse riekeles rugelio, 3 saukstai raugintu kopustu, arbata su sauksteliu medaus (visai be fantazijos ta pati valgau 2 dienas is eiles)

darbe balta nesaldinta kava

priespieciai-obuoliukas mazuliukas

pietus zirniu sriubos tirstos dubenelis

pavakariai 2 obuoliukai

vakariene(o cia jau bardakas nes grizau po treniruotes isbadejus ir dar pms)
2 saukstai likusiu nuo uzvakar tuno salotu
3 saukstai marinuotos silkes su duona
2 parukytos surio lazdeles (butu uzteke ir vienos blush2.gif )
nesaldi arbata ir 1 siurprizo saldainiukas

visa diena daug arbatu ir vandens
Atsakyti
Mano vakarykštis saldokokas meniu:

PUSRYČIAI: vanduo ir ko, kiviukas, activia+2 a.š. sėmenų, darbe - balta kava.

PRIEŠPIEČIAI: 100 ml pasukų ir 2 riekelės dietinės duonos su natūralia rama ir 2 r. balto sūrio.

PIETAI: 0,5 porcijos siurbos su 1 frikadele, nerealaus skonio griešno dydžio varškės apkepo su dž. vaisiais porcija (į komplektą įėjo uogienė+grietinė, bet jų valgiau nedaug).

PAVAKARIAI: b. kava, 6 Žaros dražės, 2 sausainukai, 60 g. jogurto su miusliukais.

VAKARIENĖ: riekelė duonos su rama ir 2 krablazdėm (susivėlinus išeinant iš darbo), 1,5 samčio moliūgų sriubos, 2 m. kalakutienos kotlečiukai su 2 v.š. r. kopūstų salotom.

NAKTIPIEČIAI: arbata su svarainiais.
Atsakyti


Na va, prisiduosiu ir shiandien smile.gif

Pusryciai: didelis puodas shilto vandens + skrudintu dribsniai su pienu
Prieshpieciai: bananas
Pietus:: virtas jautienos gabaliukas su virtais kalafijorais
Vakariene: liesa varshke su selenom ir prieskoniais+ sveikuolishkos duoneles 2 riekutes

Aishku per diena daug vandens ir zalios arbatos bei kramtushkes smile.gif Kavos negeriu smile.gif Shiandien jau turbut nevalgysiu arba jei labai noresiu tai sugriaushiu koki vaisiu ar ishgersiu kefyro puodeli su selenom smile.gif
Atsakyti