Įkraunama...
Įkraunama...

Mažieji "pagalbininkai"

Mano dukrytė irgi didžioji mamos pagalbininkė! biggrin.gif
Padeda daryt valgyt, o ypač patinka, kai maišom tešlą – tada būtinai paragauja, ar skanu (neskanu dar nebuvo biggrin.gif ) Dar padeda valyt dulkes, į skalbimo mašiną sudėt ir išimt drabužius, vėliau juos išdžiaustyt. Labai mėgsta valyt grindis, bet bijo dulkių siurblio ir nudirbti šį darbą leidžia man vienai. rolleyes.gif
Atsakyti
Visi vaikuciai dirba panasius darbelius thumbup.gif
Nusinesa pampersa i siuksliu deze, kitas siuksles kai paprasom.
Deda skutamas bulves i vandeni ir jas plauna.
Sluosto dulkes.
Plauna grindis.
Sudeda ir isima skalbinius is masinos.
Plauna indus.
Kloja lova.
doh.gif
Atsakyti
Mes visad kartu siurbiam..Aš arba žmona siurbia, o jis "padeda" eidamas iš paskos, rodydamas į siurblį pirštu ir šaukdamas: "Brmmmm"..
Atsakyti
Maniškė maža pedantė, nors nei aš nei vyras ne tokie.. daro viską: valo dulkes, šluoja, indus "plauna", maistą gamina, net tūliką bando valyt, tik spėk gaudyt.. geriausia buvo kai būdama metų ir poros mėnesių pamatė parduotuvėj valytoją ir užsimanė jai padėti! Vargšė moteris net truputį išsigando, kai toks kleckas pribėgo ir bandė šluotą iš rankų atimti doh.gif
Atsakyti
Oj padeda, nieko neina daryti be jo, o jei pati padarau - pyksta biggrin.gif
Vienu metu neleido man duru atidarineti - tik jis biggrin.gif
Atsakyti
Mūsiškis pampersą irgi nuneša į šiukšlių dėžę.
Visas duris ir dureles uždaro, kartais atsitempia šluotą ir kambarius šluoja smile.gif
Skalbinius sukrauna arba padeda iškraut ir džiovint smile.gif Vieną kart sėdžiu sau svetainėj, kažko jaučiu, kad vaikas per ilgai ramus kažkur tapu tapu, tapu tapu smile.gif Pasižiūriu, o jis iš batinės visus batus, sandalus, šlepetes po vieną, po dvi neša ir į skalbimo mašiną krauna biggrin.gif Tai taip ir skalbiamės smile.gif
Atsakyti
manoji irgi viska padeda smile.gif
pridaryti siuksliu ir paskui ismesti,ispilti ka nors ir tada sluostyti,indus nuo stalo nurinkti nesvarbu ar pilni ar tusti smile.gif O rubus visus kuriuos tik ne vietoj pamato tai tuoj velka i skalbimo masina smile.gif neseniai pamate kaip ploviau sviezias bulves tai kita diena ziuriu po viena bulve nesioja ir i kriaukle meto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(temporary @ 2011 08 05, 09:56)
Mūsiškis pampersą irgi nuneša į šiukšlių dėžę.
Visas duris ir dureles uždaro, kartais atsitempia šluotą ir kambarius šluoja smile.gif
Skalbinius sukrauna arba padeda iškraut ir džiovint smile.gif Vieną kart sėdžiu sau svetainėj, kažko jaučiu, kad vaikas per ilgai ramus kažkur tapu tapu, tapu tapu smile.gif Pasižiūriu, o jis iš batinės visus batus, sandalus, šlepetes po vieną, po dvi neša ir į skalbimo mašiną krauna biggrin.gif Tai taip ir skalbiamės smile.gif

Panasiai ir maniskis daro biggrin.gif
Atsakyti
pas mus yra darbu, kuriuos vyresnieji privalo daryti ir darbu kuriuos jie nori patys padet daryti.Privalo susitvarkyti zaislus, nusinesti indus nuo stalo. vyresnelis plauna indus 2 k i savaite, o pavalges kasdien susiplauna savo, 1 k savaitej pjauna zole, tvarkosi savo kambari, spinta.
Valgio gamyboje jiekartais irgi man padeda, ypac kai gaminam ka nors saldaus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Bramune @ 2011 05 30, 18:18)
Visi vaikuciai dirba panasius darbelius  thumbup.gif
Nusinesa pampersa i siuksliu deze, kitas siuksles kai paprasom.
Deda skutamas bulves i vandeni ir jas plauna.
Sluosto dulkes.
Plauna grindis.
Sudeda ir isima skalbinius is masinos.
Plauna indus.
Kloja lova.
doh.gif

Maniskis irgi taip padeda mamytei drinks_cheers.gif
Atsakyti
Maniškei 1.8m. Jai patinka šluoti, "plauti" grindis su popierium arba drėgnom servetėlėm, išmeta šiukšles, pampersus, "valo" dulkes nuo guminių žaisliukų, vaikštynės, atneša nešvarius rūbus plaut.
Atsakyti
mano panele 1.8 men tikra darbinike, taip daro jusu visus isvardintus darbus, grindis plaunant sausas grindu skuduras netinka, vakar nulupo visa svoguna ir dar taip svariai,bet ne siaip netvarkingai, pamegdziojo mane, pasieme suoleli ir siuksliu deze issieme i i ja lupo:) kiekviena diena vis zaviuosi savo mazaja, nors ir dickis neatsilieka:)
Atsakyti