Įkraunama...
Įkraunama...

Mažieji "pagalbininkai"

as irgi dziaugiuosi kad mano dukriukas tikra pagalbinke thumbup.gif viskas jai idomu ka as darau, tad taip pat stengiasi atkartoti, siurbliuoja grindis nusitverusi siurblio gala biggrin.gif , valo dulkes su servetele, o viena karta pamate kai veidrodzius valau tad kita karta jau ji nuejo ir langu valikli man atnese kad valyciau..lb gabus tokio amziaus vaikai, nes jie greitai isisvina ir mokosi..dar vis pagalvoju kokia esu laiminga augindama dukrytes, nes jos manau tikros pagalbininkes man bus wub.gif
Atsakyti
Mano suneliui metai ir keturi menesiai.Tai irgi tikras pagalbininkas.Is spinteles istraukia puodus poto megina sudeti, 'sutvarko' batu deze, o isvis labiausia jam patinka siurpt grindis ir poto dulkiu surblio laida suvinioti.O kai reikia siurbli padet i vieta pradeda rekti blush2.gif
Atsakyti
šiandien mano mažoji pagalbininkė (2m) padėjo man džiaustyti su dideliu džiaugsmu skalbinius ant radiatoriaus thumbup.gif vakar kartu dėliojom maltą mėsytę į maišelius sesutės košytėms thumbup.gif - labiausiai patiko papūsti į maišelį, kad jis prasiskleistų... bandė tėveliui padėti malti mėsytę, bet iš viso to išėjo tik rankenos pasiūbavimas į šonus lotuliukas.gif
padeda partempti bendrom jėgom pirkinių krepšį nuo durų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2012 01 08, 19:10)
šiandien mano mažoji pagalbininkė (2m) padėjo man džiaustyti su  dideliu džiaugsmu skalbinius ant radiatoriaus thumbup.gif  vakar kartu dėliojom maltą mėsytę į maišelius sesutės košytėms thumbup.gif - labiausiai patiko papūsti į maišelį, kad jis prasiskleistų...  bandė tėveliui padėti malti mėsytę, bet iš viso to išėjo tik rankenos pasiūbavimas į šonus lotuliukas.gif
padeda partempti bendrom jėgom pirkinių krepšį nuo durų smile.gif

Fainuole thumbup.gif
Maniskis (2.3m) ,tai plaka tesla ,kai keksa kepu.Laiko mikseri puokiausiai ,kol sudedu visus produktus smile.gif
Atsakyti
jei pritrupina, lekia sluotos atsinesti ir sluoja viska, megsta dar labai skalbinius isdziauti ir lekstes i kriaukle sumesti biggrin.gif (1,10)
Atsakyti
Mano dukrytė pusantrų metukų tai ima jau mane pamėgdžioti: nulekia pasiima šluostę stiklams valyti ir kad trina pribėgusi prie veidrodžio miegamajame.Arba kai džiaustau drabužius,tai ji man visada juos paduoda.Taip gera palieka,kad turiu jau pagalbininkę smile.gif
Atsakyti
Mūsų mažasis 1,8m labai mėgsta padėti sudėti skalbinius į skalbyklę, o paskui juos ištraukti. Tai įdomiausias jam darbas smile.gif ir aišku daug kur buityje nori prisidėti tongue.gif
Atsakyti
Mūsų dukrytė - tai tikra mamos pagalbininkė. Kartais norėčiau ir be jos apseiti, bet niekaip smile.gif

Tik pradėjo vaikščioti, tai ir padeda mamai. Rūbus sudeda į skalbimo mašiną, išima, savo kojines susidžiausto ant radiatoriaus. Jei kur ką išlieja, atsineša rankšluostį, pavalo. Gaminant maistą irgi visad šalia. Prisitumia kėdę prie spintelės, užsilipa ir žiūri. Tai duodu ir košę sugrūsti, ir mikseriu paplakti. Tai labai laiminga būna biggrin.gif kažkada bandė ir grindis plauti su šepečiu, tik kad tas šepetys už ją dvigubai didesnis, tai nepavyko..
Atsakyti
Mes su sūneliu visad dirbam kartu..Jam 1.5 metukų, bet ir šluoja (nupirkau mažą šluotelę), siurbliuoja, dulkes valo..Vakar valiau virtuvėj spinteles ir jis prisistatė,tai taip gražiai valė wub.gif
Manau, kad nuo mažens vaiką reikia pratinti kartu tvatkytis (tik be prievartos)..Lygiai taip pat kiekvieną vakarą sutvarkyti žaisliukus thumbup.gif
Atsakyti
visada padeda plakti tešlą blynams, padeda į vietą baatukus kai grįžtam po lauko. Vaikui metukai ir šeši mėnesiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laola: 22 kovo 2013 - 17:40
Mūsų mažajam pagalbininkui pusantrų smile.gif
Labai mėgsta siurbti, nusitveria siurblio kotą ir visur per kambarį pereina biggrin.gif Poto net atiduot nenori, tai tas kambarių siurbimas užtrunka doh.gif Šluota irgi, gali valandom po kambarius duotis "tvarkydamas". Keičiant maišus šiukšliadėžėse, duodu jam maišelius, kad nuneštų kur reikia. Tai paskirsto kuris maišas kuriai šiukšliadėžei, ir dar prieš man duodamas pakrato, ale kad maišiuko sienelės atsiskirtų lotuliukas.gif Dar mėgsta ar servetėles, ar madarinų žieveles (kas jau išmetama) pats išmest rolleyes.gif
Padeda ir skalbinius iš skalbimo mašinos ištraukt, ir iš indaplovės indus iškraut smile.gif

Vienu žodžiu, mėgsta jis visur kur tik gali padėt wub.gif Nors kartais tai ir užtrunka ilgiau, negu kad pati tai daryčiau, manau gerai kai vaikas turi noro pagelbėt thumbup.gif Be to ir jam, manau tai vienas smagiausių užsiėmimų - daryt taip kaip mama ar tėtis daro mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano berniukui 1,9m.Jis megdzioja mane ir deda rubus i skalbianke ir istraukia, vaiksto su sluota,bando sluoti,su samciu maiso tuscia puoda (valgyt verda biggrin.gif ), o kai pasakau, kad padetu surinkt kaladeles i maisa ir sutvarkyti, tai viska surenka, o po to ispila, ir tada jau kartu renkam smile.gif .Dar tiesa ismeta i siuksliu kibira ka paprasau (ir taip jau iskeliavo i konteineri keli arbatiniai sauksteliai biggrin.gif ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurguras: 24 kovo 2013 - 15:11