Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip turėti gražu užpakaliuką

QUOTE(Shaldi @ 2009 05 12, 13:55)
niu mergaites pasipasakokit kai sekasi sportuoti? ar jau pasiekete kokio nors rezultato? biggrin.gif  4u.gif  ax.gif


sekasi neblogai smile.gif nuo spalio is 88cm turiu 91 rolleyes.gif bet ir slaunytem biskuti prisidejo 1-2cm... (buvo 49, dabar 50-51), kas man nelabai patinka doh.gif o svoris prisidejo 1kg
dariau itupstus zingsniudama i prieki, 30-40 zingsniu x3 su 4-6kg (viso 8-12kg) svarmenimis rankose. Itupstus dariau jau senai, bet kadangi prisidejo pritupimai smito staklese (20x4) su siokiu tokiu svoriu (5-10kg) neskaitant pacios stangos ir koju kelimas klupint treniruoklyje (17x3), va ir turiu didesni uzpakaliuka... ir apvalesni
bet dar tikslas nepasiektas... rolleyes.gif tad nuo sausio prisidejo itupstai smito staklese (pakolkas stanga be svoriu, bet reikes); didinu svorius treniruoklyje, kur kilnoju kojas klupint; taip pat prisidejo naujas - sedmens kelimas, kai blauzdos ant kamuolio. Pries tai darydavau 2k/savaite pratimus kojoms, dabar 3k.. Beje, ne visus pratimus isvardijau, kuriuos darau. Pavasariop pradesiu intensyvesni deginima, kad isrysketu rezultatai smile.gif
O kaip jum sekasi? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *tiute*: 08 sausio 2010 - 11:11
Prasom sedmenims video pratimuku:

http://www.youtube.c...h?v=5LLFHwI3SJM
http://www.youtube.c...feature=related
http://www.youtube.c...feature=related


Parsisiuti juos galite per http://download.uzeik.net/

Jeigu domina ir kitu kuno daliu stiprinimas sudejau pratimukus Video pratimai
Atsakyti
Ikvepet prikrove tiek fainu pratimu dupsei padidint. Bandysiu nuo ryt pradet. wub.gif Nes tokios kaip dupces isvis neturiu. cool.gif MB kitaip aisku atrodo, bet as zinau kaip is tikruju yra ir to pakanka. blush2.gif
Atsakyti
Jūsų treniruotem svarbu ne tik pratimai, kurių yra nedaug, bet kaip jie yra atliekami. "Ryškesniam" yra vienaip atliekami pratimai, didesniam kitaip. Beje, įtūpstai yra riškesniam, mažesniam užpakaliui, o ne jo auginimui. Sekmės
Atsakyti
QUOTE(secrecy @ 2010 01 15, 21:03)
Prasom sedmenims video pratimuku:

1. http://www.youtube.c...h?v=5LLFHwI3SJM



1. deginimo, ir dar karta deginimo (ryskinimo) treniruote uzpakaliukui (ne didinimui), nes be svoriu ir labai trumpi mostai

kitu neatidare, negaliu pakomentuoti

QUOTE(Puodelis @ 2010 01 26, 12:49)
Jūsų treniruotem svarbu ne tik pratimai, kurių yra nedaug, bet kaip jie yra atliekami. "Ryškesniam" yra vienaip atliekami pratimai, didesniam kitaip. Beje, įtūpstai yra riškesniam, mažesniam užpakaliui, o ne jo auginimui. Sekmės


Sutinku. Tik nesutinku del nuomones apie itupstus. Jei su svoriais/stanga, gilus itupstai... vargu ar tai butu deginimas. Isskirciau du faktorius: pratimo amplitude ir naudojamas svoris. Jei mergina nesportavo visiskai, tai pradziai ir pratimai be svoriu padidins (darant juos letai, didelem amplitudem, kad kuo labiau raumuo butu istempiamas) bent jau pakels tai tikrai, o juk pakelus ir cm padaugeja. Taciau jau konkreciam auginimui reikia dideliu svoriu.

Siek tiek apie amplitude: norint, kad raumuo "pustusi" reikia dideliu amplitudziu, norint, kad jis "trauktusi" - mazu amplitudziu, kai pratimo metu raumuo visada sutrauktas ir nebuna istempiamas (kaip kad pirmame video, trumpi mostai). Va cia neretai daro klaida treniruojant pilvo presa. Tenka skaityti mergaiciu nusiskundimus, kad jos daro intensyviai pratimus pilvui, o jis ne mazeja, o atvirksciai, pilvas dideja. Taip nutinka tada, jei darant pvz. atsilenkimus pilvo raumenys buna istempiami.

Na ka, vaziuoju jau i sale... "daryti" uzpakaliuko rolleyes.gif

P.S. ir zinoma! nepamirskit baltymu (mesytes, zuvies ar pan.), o tai nebus is ko ta uzpakaliuko auginti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *tiute*: 26 sausio 2010 - 17:56
user posted image Sveikos esamos ir busimos mamytes. Parduodu visai nauja, gera mini aerobini steperi. Parduodu uz tiek, uz kiek pirkau. T.y. galutine kaina 165 Lt. Miestas - Kaunas. Tel.: 8-612-18907. Sitas skelbimas idetas ir kituose temose, bet beda ta, kad daug besikreipianciu, bet is ju nei vienos kaunietes, o as i kitus miestus nevazineju, siuntimais tikrai neuzsiimu. Beje, irenginys tikrai nera lengvas + prie jo dar priklauso hanteliai. Rasau tam, nes mamyte is Raseiniu labai norejo butent tokio steperio ir atvaziavo specialiai del jo, bet lb greit suprato, kad turint dideles problemas su stuburu ji bus nepajegi parsigabenti. Teliko tik patarti, kad ieskotu savo mieste.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neringa1974: 28 sausio 2010 - 08:36
Patariu pasižiurėti šita video tikrai geri pratimai thumbup.gif ir manau kad padeda g.gif pati nusprendžiau juos daryti pora mėnesiu ir žiurėsiu kaip bus. rolleyes.gif http://www.youtube.c...mp;feature=fvwp
Atsakyti
Mergiukai ar imanoma pratimais padidinti uzpakaliuka? Klausiu tu, kurios bande pratimais tai padaryti, o ne siaip pasvarstymu 4u.gif
Atsakyti
guli ant nugaros ir lenki kojas per kelius-dar geriau kokius svarelius prie koju prisirist tada is viso liuks
Atsakyti
QUOTE(Meiles_naktys @ 2010 02 11, 19:03)
Mergiukai ar imanoma pratimais padidinti uzpakaliuka? Klausiu tu, kurios bande pratimais tai padaryti, o ne siaip pasvarstymu  4u.gif


pasiskaityk CIA, gan neblogai surasyta info ir tuos pratimus pati darau kuris jau laikas, rezultatai yra.
Atsakyti
Sveikos, mergaitės,

Gal galėtumėt man padėti dėl dviejų klausimų. Aš irgi noriu užriesti užpakaliuką, bet tik kad jis riestųsi, o ne mažėtų. Esu smulkaus sudėjimo, apimčių mažinti nenoriu. Tik yra problema, kad neturiu galimybės vaikščioti į sporto klubą, o ir svorių negaliu kilnoti. Taigi, ką daryti? Antra problema tai ta, kad pastebėjau, kad sėdmenys pradėjo kvadratėt, o ne riestis. verysad.gif O tai jau labai labai blogai. Ir iš viso, man atrodo, kad jie mažėja. Aš norėčiau tik užriesti. Jūs čia pateikėt tikrai daug pratimų, rinktis yra iš ko, bet man atrodo, bent keli užkliuvo, kurie kaip tik kvadratina sėdmenis. Ir dar kai negaliu naudoti štangos tai iš vis kas belieka. Tai va, gal galite iš savo patirties pasakyti, kas tikrai tik riečia užpakaliuką, bet jis lieka moteriškas ir nemažėja. Bet kas tikrai žinot, kad nereikėtų paskui gailėtis. O antras dalykas, kad tie pratimai būtų skirti daryti namie ir be štangos. Suprantu, kaip tai skamba. biggrin.gif Bet vistiek gal galit ką nors patart. smile.gif

Ir dar norėjau paklaust dėl paties darymo. Visada darydavau visoms grupėms po nedidelį krūvį kas dieną, bet dabar paskaičiau ir pagalvojau, kad gal geriau vieną dieną vienoms, kitą kitoms daryt. Pavyzdžiui, vieną dieną nugara, kitą krūtinė ir rankos ir t.t. Ką apie tai manot? Ir kaip manot, kiek mano situacijoj būtų geriausia baltymų vienam kg suvalgyt? Esu liesa, nenoriu mažint apimčių jokiu būdu, į sporto klubą neinu.

Atsakyti
QUOTE(Evut @ 2010 02 26, 12:05)
Sveikos, mergaitės,

1. Tik yra problema, kad neturiu galimybės vaikščioti į sporto klubą, o ir svorių negaliu kilnoti. Taigi, ką daryti? Antra problema tai ta, kad pastebėjau, kad sėdmenys pradėjo kvadratėt, o ne riestis. verysad.gif 

2. Ir dar norėjau paklaust dėl paties darymo. Visada darydavau visoms grupėms po nedidelį krūvį kas dieną, bet dabar paskaičiau ir pagalvojau, kad gal geriau vieną dieną vienoms, kitą kitoms daryt. Pavyzdžiui, vieną dieną nugara, kitą krūtinė ir rankos ir t.t. Ką apie tai manot?

3.Ir kaip manot, kiek mano situacijoj būtų geriausia baltymų vienam kg suvalgyt? Esu liesa, nenoriu mažint apimčių jokiu būdu, į sporto klubą neinu.


1. ka turi omeny sakydama "kvadrateja" - pradejo ploksteti? labai keista... gal tik taip "vaidenasi" mirksiukas.gif ir kurie pratimai tavo manymu "kvadratina" sedmenis? siaip man trenere ne karta sake, kad dviratis plokstina, bet tai neturetu buti aktualu megejiskam dviracio minimui
mano tikslas uzpakaliuka uzriesti ir suapvalinti, jo nedidnti (nors dabar padidejes, bet cia dar tik pusiaukele), bet be svoriu, vargu ar to pasiekciau, kas zino, gal del to, kad nera polinkio ir "riestuma"... nzn.... bet kiek ir trenere kalbejusi ir is savo patyrimo, tam reikia ideti darbo, intesyvaus darbo ar su svoriais ar be...

2. neaisku kokio intensyvumo gaunasi tavo treniruote, nes man asmeniskai, kai padarau koki pusvalanduka pilvukui (gaunasi 700-900 kartu ivairiu atsilenkimu) pritupimus su 25-30kg stanga ir dar kokius kitus 3 pratimuis uzpakaliukui.... tikrai nebesinori nieko daugiau doh.gif biggrin.gif jei kruvis nedidelis ir darai visom grupem, tai viena diena vienokius, kita diena kitokius, trecia diena dar kitokius arba pirmu dienu kombinacija daryciau... jei butu tikslas tik forma palaikyti, bet jei sieki kazkokio rezultato, reiktu treniruote akcentuoti vienai - dviem raumenu grupems - vienos treniruotes metu, ypatingai jei treniruotes darai bent 4k. i savaite. pas mane asmeniskai eina visada pilvukas ir kokia kita raumenu grupe. Pilvas kaskart, nes labai stipri raumenu grupe ir sunkiai pasiduodanti, tad galima "kankinti".

3. Del baltymu kiekio yra labai ivairiu nuomoniu, ju pilna internete (bent anglu k.). As pati kartais stebiu, kad suvartociau grubiai apie 50g baltymu dienai (siuo metu sveriu ~55kg).

O siaip su pavydu nuziuriu profesionaliu sportininkiu apvalius (ir nedidelius) uzpakaliukus, bet tuo paciu metu suprantu, kad jos nieko specialiai nedare, o tokios formos gautos nuo nuolatinio didelio fizinio kruvio (begiojimo, ciuozimo ir t.t., ir t.t.) tokio kruvio kaip maziausiai kelios valandos per diena, ir ne metai ir ne dveju rezultatas, todel manau naivu butu tiketis greito pacios (kalbu apie save)rezultato
Atsakyti