Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip turėti gražu užpakaliuką

lotuliukas.gif
QUOTE(com @ 2006 11 14, 11:33)
Micha,

nu tu saunuole, tiek info ir su pavyzdziais.
Man treneris irgi sakydavo, kad pagrindas - pritupimai su stanga, pasilenkimas su stanga (mirties trauka), kojos atmetimas atgal, itupstai (i prieki arba atgal). Dar yra neblogas pratimukas ant suoliuko, taip pat kaip nugaros apaciai, tik reikia atrama sureguliuoti ne ties dubeniu, o ties slaunimis - lenkiesi zemyn, o tada atgal i virsu ir itempi raumenukus.
Na, bet tavo pasiulytu pratimu sociai dailiam, riestam uzpakaliukui. smile.gif

tikrai, po tavo paskaitos, sakyciau ne trenerio nebereikia lotuliukas.gif
Atsakyti
Micha, matau tu cia pas mus kaip trenere tikra. Aciu! smile.gif
Kazkur sakei, kad nuo kardio treniruoliu, svoris gali padideti. Dar tik kelios dienos kaip nusipirkau (orbi treka). Ir isminu kol kas tik 15min ant lengviausios programos. Nes po gimdymo esu 4 menesiai, jauciuos labai istezus, ir jegu kol kas tiek nera, kad valanda isminciau. Dabar man svarbiausia numesti svorio, nors kokius 4-5kg, atsikratyti lasiniu nuo sonu, ir uzriesti uzpakaliuka. Prirasiau daug, o norejau paklausti tik vieno: kokius svarelius geriau pirkti, ar uzteks 2kg? Ir ant treniruoklio kai 15min isminsiu, ar geriau sunkinti mynima, ar ant tos pacios lengvos programos minti ilginti laika?
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2007 01 11, 20:58)
Micha, matau tu cia pas mus kaip trenere tikra. Aciu! smile.gif
Kazkur sakei, kad nuo kardio treniruoliu, svoris gali padideti. Dar tik kelios dienos kaip nusipirkau (orbi treka). Ir isminu kol kas tik 15min ant lengviausios programos. Nes po gimdymo esu 4 menesiai, jauciuos labai istezus, ir jegu kol kas tiek nera, kad valanda isminciau. Dabar man svarbiausia numesti svorio, nors kokius 4-5kg, atsikratyti lasiniu nuo sonu, ir uzriesti uzpakaliuka. Prirasiau daug, o norejau paklausti tik vieno: kokius svarelius geriau pirkti, ar uzteks 2kg? Ir ant treniruoklio kai 15min isminsiu, ar geriau sunkinti mynima, ar ant tos pacios lengvos programos minti ilginti laika?


Nesu as trenere... ax.gif
Na del to svorio priaugimo, tai aplamai pradejus sportuoti po nemazos pertraukos (ar kardio ar bile koki kita sporta), gali nekisti, o net gi padideti svoris. Raumenukai tankeja... dideja - sunkeja. O kadangi raumenukai sunkesni nei lasinukai, toks efektas ir gaunasi.
2kg svareliai, mano manymu, tikrai pats tas megejiskam sportavimui. Geriau daugiau pakilnok, tik pradzioje nepersistenk. Sportuok su treniruokliu vienu priejimu tiek laiko, kad po to jaustumeisti dar zvalesne. Pradzioje, kai kunas dar nera prates, nebusi zvalesne, prirpasi mirksiukas.gif savaime noresi ilginti laika, nes jausi, kad jau gali ir daugiau. Tik neskubek su rezultatais!!! Svarbu gera savijauta!!!! Negalvok apie rezultata, jis ateis savaime! mirksiukas.gif

Siaip, kad nebutu monotonija, tiek paciai sau, tiek paciam kunui, patarciau pakaitalioti, viena karta siek tiek sunkesne programa, bet trumpiau, kita karta ilgiau, bet lengviau. Didink abu palaispniui. O kiek dabar ant tos pacios programos sportuoti, na kaip rasiau, pajusi, kad jau gali daugiau, tad ir didink laika/sunkuma.

Dar karta noriu akcentuoti, nesu trenere, kas manote ne taip, visada prasom!
Atsakyti
QUOTE(Micha @ 2007 01 14, 23:18)
Nesu as trenere...  ax.gif
Na del to svorio priaugimo, tai aplamai pradejus sportuoti po nemazos pertraukos (ar kardio ar bile koki kita sporta), gali nekisti, o net gi padideti svoris. Raumenukai tankeja... dideja - sunkeja. O kadangi raumenukai sunkesni nei lasinukai, toks efektas ir gaunasi.
2kg svareliai, mano manymu, tikrai pats tas megejiskam sportavimui. Geriau daugiau pakilnok, tik pradzioje nepersistenk. Sportuok su treniruokliu vienu priejimu tiek laiko, kad po to jaustumeisti dar zvalesne. Pradzioje, kai kunas dar nera prates, nebusi zvalesne, prirpasi  mirksiukas.gif  savaime noresi ilginti laika, nes jausi, kad jau gali ir daugiau. Tik neskubek su rezultatais!!! Svarbu gera savijauta!!!! Negalvok apie rezultata, jis ateis savaime!  mirksiukas.gif

Siaip, kad nebutu monotonija, tiek paciai sau, tiek paciam kunui, patarciau pakaitalioti, viena karta siek tiek sunkesne programa, bet trumpiau, kita karta ilgiau, bet lengviau. Didink abu palaispniui. O kiek dabar ant tos pacios programos sportuoti, na kaip rasiau, pajusi, kad jau gali daugiau, tad ir didink laika/sunkuma.

Dar karta noriu akcentuoti, nesu trenere, kas manote ne taip, visada prasom!


Nuosirdziai aciu  mirksiukas.gif

Atsakyti
Micha, saunuole tu bigsmile.gif 4u.gif Noriu tuo paciu paklaust blush2.gif svorio mest nenoriu nes sveriu normaliai manau blush2.gif apie 52kg ziurint kiek uzvalgau is vakaro, o tai daryti labai megstu bigsmile.gif ugis 172cm. Siaip figura tai turbut nepavydetina, nes platus peciai...siauri klubai, o kur uzpakaliukas tai nzn, sunku rast blush2.gif na jis toks vos ne su nugara lygus. Lankiau aerobika 8 metus, kazkaip tada nerupejo dar uzpakaliuko grozis, nors turejau normalu, nedideli bet ir neriesta blush2.gif o tokio vat labai noriu. Va po gimdymo krito svoris labai...Tai jei daryciau tuos pratimus su stangom tai reiktu man kiek suprantu didesnius svorius nuoat (aisku po pradiniu treniruociu, ne iskart) ? Na kad raumuo augtu nes svoris kad kristu tikrai nenoriu. Iki siol darydavau tik 3 pratimukus uzpakaliukui kuriuos atsiminiau, tai koju kelimas stovint, paskui klupint ir uzpakaliuko kilnojimas. Bet tikrai pasizadu sau isigyti stanga nes kolkas negaliu vaikscioti i gyma...Vienu zodziu prirasiau daug doh.gif o esmes mazai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eimante @ 2007 01 21, 23:13)
Va po gimdymo krito svoris labai...Tai jei daryciau tuos pratimus su stangom tai reiktu man kiek suprantu didesnius svorius nuoat (aisku po pradiniu treniruociu, ne iskart) ? Na kad raumuo augtu nes svoris kad kristu tikrai nenoriu. Iki siol darydavau tik 3 pratimukus uzpakaliukui kuriuos atsiminiau, tai koju kelimas stovint, paskui klupint  ir uzpakaliuko kilnojimas. Bet tikrai pasizadu sau isigyti stanga nes kolkas negaliu vaikscioti i gyma...Vienu zodziu prirasiau daug  doh.gif o esmes mazai  doh.gif


Labukas, o gal neskubek tos stangos pirkti, gal uzteks ir hanteliu. Nebent ir vyras noretu tureti stanga namuose, bet pradzioje tau jos tikrai nereikes, gali buti per sunku. O dabar dar patupinek ir be svoriu mirksiukas.gif

Beje, geriau padaryti neistesejus, nei sulauzyti pazada net ir sau mirksiukas.gif
Papildyta:
Geriau padaryti neprisizadejus.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Micha @ 2007 01 24, 06:13)
Labukas, o gal neskubek tos stangos pirkti, gal uzteks ir hanteliu. Nebent ir vyras noretu tureti stanga namuose, bet pradzioje tau jos tikrai nereikes, gali buti per sunku. O dabar dar patupinek ir be svoriu  mirksiukas.gif

Beje, geriau padaryti neistesejus, nei sulauzyti pazada net ir sau  mirksiukas.gif
Papildyta:
Geriau padaryti neprisizadejus.... smile.gif


Aciukas uz atsakyma 4u.gif hantelius jau turiu senai ax.gif naudoju aisku, ne tik turiu biggrin.gif vyrui tai tos stangos tikrai namie nereikia nes jis i gyma vaiksto smile.gif tai gerai, tupineju toliau biggrin.gif

Bet galvoju kad turbut nelabai tiksliai visus pratimus ankscia dariau blush2.gif greiciau is inercijos blush2.gif nes juk tupineju senai doh.gif ir pries nestuma ir nestumo metu (kai kuriuos pratimus) ir po jo doh.gif o dabar darau labai susikaupus, tiksliai tiksliai kaip paveiksleliuose biggrin.gif iskart pasijaute doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eimante @ 2007 01 25, 11:48)
iskart pasijaute


Smagu girdeti bigsmile.gif Ne kiekybe, o kokybe svarbiausia bigsmile.gif
Atsakyti
sveikutes... noriu paklausti gal cia yra mergaiciu kurios lanko klaipedoje vandens aerobika? labai noreciau suzinoti kur randasi...? kazkaip mano paieskos labai nevaisingos.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2007 01 11, 20:58)
Micha, matau tu cia pas mus kaip trenere tikra. Aciu! smile.gif
Kazkur sakei, kad nuo kardio treniruoliu, svoris gali padideti. Dar tik kelios dienos kaip nusipirkau (orbi treka). Ir isminu kol kas tik 15min ant lengviausios programos. Nes po gimdymo esu 4 menesiai, jauciuos labai istezus, ir jegu kol kas tiek nera, kad valanda isminciau. Dabar man svarbiausia numesti svorio, nors kokius 4-5kg, atsikratyti lasiniu nuo sonu, ir uzriesti uzpakaliuka. Prirasiau daug, o norejau paklausti tik vieno: kokius svarelius geriau pirkti, ar uzteks 2kg? Ir ant treniruoklio kai 15min isminsiu, ar geriau sunkinti mynima, ar ant tos pacios lengvos programos minti ilginti laika?


jeigu išeina tai mink kuo ilgiau ir efektas tikrai bus fitness3.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bittute.. @ 2007 02 08, 17:39)
sveikutes... noriu paklausti gal cia yra mergaiciu kurios lanko klaipedoje vandens aerobika? labai noreciau suzinoti kur randasi...? kazkaip mano paieskos labai nevaisingos.. blink.gif



Vandens aerobika yra Central Gyme (Klaipedos viesbuti). smile.gif
Atsakyti
dailinau dailinau savo uzpakaliuka...ir leliukas pasibelde..tuk tuk tuk biggrin.gif po to pradesiu vel is pradziu, tad jusu, mergaites, patarimai dar pravers mirksiukas.gif
Atsakyti