Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip turėti gražu užpakaliuką

QUOTE(avone @ 2007 12 30, 23:34)
O mano uzpakaliukas visai neblogas  smile.gif , daryk jam ka nori: valgyk, sportuok, nieko  wub.gif  Bet man geriausia ejimas, daug vaikstau pesciomis, ir man priesingai nei draugei neskauda nei uzpakaliuko nei kojyciu, bet skauda soniukus  blush2.gif

o man nuo vaiksciojimo, skaityk visai dingo sedyne doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2008 01 13, 12:34)
o man nuo vaiksciojimo, skaityk visai dingo sedyne  doh.gif



Oje blink.gif

Man tai pats geriausias pratimas bet matau kiekvienai kitoks efektas g.gif Gal cia kaip eini priklauso.. na vienu pedutes labiau i viena puse kitu i kita... ax.gif
Atsakyti
O pvz. Bionce irgi labai nori riesto užpakaliuko, tai šią problemą išsprendė paprastai, tiesiog įsigijo kelnaites, su atitinkamai suformuotais sėdmenukais, kaip supratau su silikoninėmis pagalvėlėmis (kaip liemenukuose būna) doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(renata777 @ 2008 01 13, 21:58)
O pvz. Bionce irgi labai nori riesto užpakaliuko, tai šią problemą išsprendė paprastai, tiesiog įsigijo kelnaites, su atitinkamai suformuotais sėdmenukais, kaip supratau su silikoninėmis pagalvėlėmis (kaip liemenukuose būna)  doh.gif  lotuliukas.gif


nu jau geriau tada nuosavą turėt, negu žinot kad kažkas ant užpakalio prilipę beee.gif
Atsakyti
tai jau tikrai biggrin.gif ir dar kai papracai fotkina vos kilstelėjus sijonui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(renata777 @ 2008 01 13, 22:37)
tai jau tikrai  biggrin.gif  ir dar kai papracai fotkina vos kilstelėjus sijonui  thumbup.gif



Nezinau ar jos bet maciau foto lotuliukas.gif
Atsakyti
O man šitą padaro (sustanrina ir "pakelia" užpakalį) toks pratimas:
stovint į ką nors prieš save atsiremt (stalą ar kėdės atlošą), tada lenkiant koją per kelį kelt atgal, kol pajusit įsitempusius užpakalinius šlaunies ir dupcės raumenis, keliom sekundėm sustingt ir vėl. Taip kartot kiek pajėgiat, tada keist koją
Atsakyti
Oi kokios fainos programulkos. Reikes ismeginti. smile.gif
Anksciau turejau grazu uzpakaliuka, bet po ligos nukrito svoris ir jis dingo verysad.gif
Reikia atstatyt formas!
Aciu uz nuorodas. thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū visoms patarusioms 4u.gif
Prie savo programos pridėjau, kaip pasirodo, dar kelis lb vertingus pratimukus thumbup.gif

Nusprendžiau daryti ir tempimo pratimus ax.gif Net negalvojau, kad jie gali padidinti efektyvumą bigsmile.gif thumb_yello.gif

QUOTE(Micha @ 2006 11 14, 01:36)
Stai du pagrindiniai uzpakliuko tempimo budai:
user posted image
Atliekant sita, galite visai i prieki atsigulti, priekine sulenkta koja nebutinai turi buti labai smarkiai i sona (priklauso, ar jauciate tempima ar ne)
Niu ir:
uf... nerandu nuotraukos... unsure.gif  zodziu, atsiseskite ant zemes, viena sulenkta koja, uzdekite ant kitos slaunies, pasilenkite ir siekite pastarosios kojos (kuri gali buti tiesi arba kiek sulenta) blauzda su rankomis. Tai vat ta pati padarykite, tik atsigulus ant nugaros, o kojos iskeltos i virsu, traukyte istiestaja (na kuri gali buti ir kiek palenkta) koja prie krutines. 

Dar va toks visai neblogas:
user posted image
mirksiukas.gif


Vadovavausi instrukcija, bet niekaip nesuprantu kodėl darant 1mą pratimą visiškai nejutau tempiantis užpakaliuko raumenims, tačiau šlaunų raumenys netgi persitempė blink.gif 2 atveju taip pat jutau tik šlaunų raumenis doh.gif blush2.gif
Gal kas patartų, ką dariau netaip unsure.gif
Atsakyti
ačiū mergaitės už puikius patarimus.. 4u.gif vėl grįžtu ir pradedu viską iš pradžių rolleyes.gif Po ilgų 9 mėnesių reikės nemažai padirbėti ax.gif

QUOTE(Gustuke @ 2008 01 13, 23:11)
nu jau geriau tada nuosavą turėt, negu žinot kad kažkas ant užpakalio prilipę beee.gif


įdomu ką vyras pasakytų apie "prilipusį" užpakaliuką lotuliukas.gif


Atsakyti
QUOTE(Katė @ 2008 01 31, 17:38)
ačiū mergaitės už puikius patarimus..  4u.gif vėl grįžtu ir pradedu viską iš pradžių  rolleyes.gif Po ilgų 9 mėnesių reikės nemažai padirbėti ax.gif
įdomu ką vyras pasakytų apie "prilipusį" užpakaliuką  lotuliukas.gif


nu jo..o kažin jie nuo karščio neatliptų?stvertų koks vyriškis už užupakalio ir še tau..bandelės rankose lieka lotuliukas.gif
Atsakyti
http://www.youtube.c...h?v=QU5oOIk9CfQ

Šitie pratimukai tikrai thumbup.gif
Man dar ir be papildomu svoriu sunkoka visas tas 6minutes sportuot smile.gif
Atsakyti