Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galima sužinoti turint tik vardą, pavardę ar...

Prisimenu, kiek vienas vaikinas sužinojo apie mane, žinodamas tik vardą ir kur mokausi doh.gif Nejaukiai pasijutau, kai pradėjo vardinti, kur buvau, kokiam rajone gyvenu ir dar kažką... Pagalvojau, kad jis gal turi priėjimą prie kažkokių duomenų, o pasirodo viską rado internete. Pagal vardą ir mokslus rado pavardę, o toliau užtiko straipsnį universiteto laikraštyje, kuriame buvau pasakojusi savo įspūdžius. Net nežinojau, kad tą straipsnį buvo galima paskaityti ir internete.
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2006 11 11, 01:30)
blink.gif  blink.gif Įmanoma paprastam mirtingam g.gif ?


O būna nepaprastų mirtingųjų? blink.gif

Jei rimtai, tai kiekvienas kompiuterių mėgėjas susidomėjęs įsilaužimais (hakeriavimu) gali labai daug ką sužinoti ir padaryti.
Atsakyti
smile.gif+2006 11 11, 17:25-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2006 11 11, 17:25)
O būna nepaprastų mirtingųjų?  blink.gif
Jei rimtai, tai kiekvienas kompiuterių mėgėjas susidomėjęs įsilaužimais (hakeriavimu) gali labai daug ką sužinoti ir padaryti.

Va va va kaip cia idomu smile.gif. Ko reiktu nedaryti, kad nepaliktum jokiu slapuku? Ar ka daryti, kad apsisaugotum nuo savu slaptazodziu atskleidimo? Gal kokie specialus internet narsykliu nustatymai?
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2006 11 11, 00:30)
blink.gif  blink.gif Įmanoma paprastam mirtingam g.gif ?



smile.gif+2006 11 11, 17:25-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2006 11 11, 17:25)
O būna nepaprastų mirtingųjų?  blink.gif

Jei rimtai, tai kiekvienas kompiuterių mėgėjas susidomėjęs įsilaužimais (hakeriavimu) gali labai daug ką sužinoti ir padaryti.

doh.gif doh.gif doh.gif
tai gal tikrai KAS NORS gali patarti kaip apsisaugoti nuo siu veiksmu???
Atsakyti
QUOTE(jovka @ 2006 11 10, 19:49)
3. jei baigęs magistą galima rast jo magistrinio temą smile.gif

hm, aš kažkaip saviškio niekad inerneto pagalba neradau bigsmile.gif O dar ir senos informacijos nebeatitinkančios tikrovės galima prisirinkt tongue.gif

Baigiu susidomėt hakeriavimu tongue.gif
Atsakyti
Niekad nekilo toks klausimas. Tai dabar pabandžiau įvest į google, tai radau, kad yra teisėja mano vardu ir pavarde, ir save radau, kai laimėjau skrydį oro balionu bei ex telefono numerį, va taip va biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(septyniuke @ 2006 11 13, 00:27)
Niekad nekilo toks klausimas. Tai dabar pabandžiau įvest į google, tai radau, kad yra teisėja mano vardu ir pavarde, ir save radau, kai laimėjau skrydį oro balionu bei ex telefono numerį, va taip va  biggrin.gif


sia tema provokuoju supermamas sniukstineti info internete ax.gif
Atsakyti
Bet bent jau man tai šiuo metu aktuali tema smile.gif Norim padaryti didelį klasės susitikimą su kuriais nors metus teko mokytis...Žmonių gaunasi tikrai nemažai,o ir daug tokių apie kuriuos kiti klasiokai nieko nežino blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rusne @ 2006 11 11, 18:53)
Va va va kaip cia idomu smile.gif. Ko reiktu nedaryti, kad nepaliktum jokiu slapuku? Ar ka daryti, kad apsisaugotum nuo savu slaptazodziu atskleidimo? Gal kokie specialus internet narsykliu nustatymai?


Slaptų duomenų (tokių kaip banko kortelių slaptažodžiai ir pan.) GRIEŽTAI negalima laikyti kompiuteryje (jeigu yra internetas, žinoma). Tos programos, kurios užkoduoja Jūsų slaptažodžius ir išsaugo juos kompiuteryje dažniausiai tik pritraukia negerų žmonių dėmesį.

Dėl naršyklės, nerekomenduojama naudoti Internet Explorer. Geriau naudokite Opera, Mozilla Firefox. Jos abi nemokamos ir kartu saugesnės už IE. Čia dėl internete naudojamų slaptažodžių.

O šiaip, dėl kompiuteryje esančių duomenų saugumo, naudokite patikimą antivirusinę programą (dėl Trojan Horse (backdoor) virusų prevencijos) bei BŪTINAI ugniasienę (iš bėdos tinka Windows XP SP2 ugniasienė).

Meskite lauk Windows 98, nes jie yra labai labai ir dar kartą labai, nesaugūs. Viena iš saugesnių operacinių sistemų yra Linux. Ji, beje, yra nemokama.

Jei kyla daugiau klausimų - rašykite privačiai.
Atsakyti
Pabandžiau ir aš save rasti ... spėkit biggrin.gif ... tokiu pat vardu radau dar keletą žmonių ,bet manęs ačiū dievui tarp jų nebuvo doh.gif ... na ir prigązdinot tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Jazminėlė @ 2006 12 06, 22:48)
Pabandžiau ir aš save rasti ... spėkit  biggrin.gif ... tokiu pat  vardu radau dar keletą žmonių ,bet manęs ačiū dievui tarp jų nebuvo  doh.gif ... na ir prigązdinot  tongue.gif

Aš irgi nieko gero neradau apie save mirksiukas.gif Matyt labai jau paprasta asmenybė esu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Jazminėlė @ 2006 12 06, 21:48)
Pabandžiau ir aš save rasti ... spėkit  biggrin.gif ... tokiu pat  vardu radau dar keletą žmonių ,bet manęs ačiū dievui tarp jų nebuvo  doh.gif ... na ir prigązdinot  tongue.gif


Nu va o aš apie save tai nemažai radau ir dabartine pavarde, ir mergautine. Na sena pavarde, tai netgi daugiau, ten net seną savo meilą radau, kuris net nežinau ar egzistuoja smile.gif
Atsakyti