Įkraunama...
Įkraunama...

Mickūnų miestelio mamytės

QUOTE(pirmune @ 2009 09 30, 11:36)
Mūsų vaikai eina į miesto daželį, bet kiek girdėjau-auklėtojos lietuvės atvažiuojančios iš miesto, kalba lietuviškai. Bet gyvai tai nežinau.

aciu 4u.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif

QUOTE(pirmune @ 2009 09 02, 14:59)
Labas smile.gif Mes taip pat iš Užupio g. wub.gif
važiuojant namo visada matau, kad daug vaikų mažų toj gatvėj, bet pabandysiu atspėti: ar jūs iš to namo, kur čiuožykla pastatyta mergaitei ir karstynės dar nebaigtos?
Beje, į kokį darželį keliaujate?

Tikrai taip atspėjai biggrin.gif Tik įdomu kaip taip pataikei g.gif
O keliaujam mes į N. Vilnios darželį. smile.gif

O tu iš kokio namo?

QUOTE(May05 @ 2009 09 22, 14:42)
Sveikos,
gal kas turite kokiu naujesniu ziniu apie Mickunu darzeli, kokia kalba kalbama grupese, ar daug vaikuciu lanko?


Mano draugė veda, tai labai patenkinta ir auklėtojom ir darželiu, na pas juos dar tik pati pradžia, mažiukas vaikutis.
Atsakyti
Ku ku, labas vakarėlis, kur visos dingusios g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kariste @ 2009 10 12, 15:48)
Labutis  4u.gif
Tikrai taip atspėjai  biggrin.gif  Tik įdomu kaip taip pataikei  g.gif
O keliaujam mes į N. Vilnios darželį.  smile.gif

ax.gif Atspėjau, kažkaip Užupio g. pasufleravo smile.gif o ir, kad dukrytė yra, nes mes pro jus paravažiuojam kasdien smile.gif Mes iš blokuoto namo, priešingoj kelio pusėj mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif
QUOTE(pirmune @ 2009 10 18, 15:56)
ax.gif Atspėjau, kažkaip Užupio g. pasufleravo smile.gif o ir, kad dukrytė yra, nes mes pro jus paravažiuojam kasdien smile.gif Mes iš blokuoto namo, priešingoj kelio pusėj mirksiukas.gif

Aišku, mes žinau tuos namus žiūrėjom norėdami pirkti vieną iš jų. Tai va pažinosim dar vienus kaimynus mirksiukas.gif Mūsų Urtės tai aplink tik mažiukai draugai, o prie jūsų ar yra vaikučių. Jums patiems turbūt nelabai aktualu, nes ir taip dviese bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kariste @ 2009 10 18, 19:19)
Labutis 4u.gif

Aišku, mes žinau tuos namus žiūrėjom norėdami pirkti vieną iš jų. Tai va pažinosim dar vienus kaimynus  mirksiukas.gif Mūsų Urtės tai aplink tik mažiukai draugai, o prie jūsų ar yra vaikučių. Jums patiems turbūt nelabai aktualu, nes ir taip dviese  bigsmile.gif

Na, va -būtumėm buvę visai kaimynai, o gal...būtumėt vietoj mūsų smile.gif
Blokuoti kaimynai turi visai mažytę-metukai greitai, o šalimais kaimynų berniukas-metais jaunesnis.Tai tas-draugas, ypač,kai į darželį adr nėjo-tai su aukle dažnai -pas jį eidavo. o dabar ir mes,irkaimynas-į daržą keliauja. Tad,kaip rimtiems užsiėmusiems žmonėms-laiko nėr lotuliukas.gif
O tu teisi-pas mus kompanija-tai kartais atrodo,kad kokie penki, kai jie susimuša doh.gif
Atsakyti
LABUTIS, o kur jūs į daržą vedat?

Smagu kad pas jus aplink jauni kaimynai.
O jūs kaip, ar iš čia kilę ar šiaip šitie kraštai patraukė?
Aplink mus tai vien vietiniai iš čia kilę.
Mes patys tai ankščiau N. Vilnioj gyvenom, o kai draugai sumastė namuką čia statytis tai ir mes iš paskos smile.gif Man tas važinėjimas iki miesto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kariste @ 2009 10 19, 11:08)
LABUTIS, o kur jūs į daržą vedat?

Smagu kad pas jus aplink jauni kaimynai.
O jūs kaip, ar iš čia kilę ar šiaip šitie kraštai patraukė?
Aplink mus tai vien vietiniai iš čia kilę.
Mes patys tai ankščiau N. Vilnioj gyvenom, o kai draugai sumastė namuką čia statytis tai ir mes iš paskos  smile.gif Man tas važinėjimas iki miesto  doh.gif

neeeeeeeeeeee, mes ne vietiniai ax.gif Tiesiog pasipainiojo toks variantas tinkamas. Mes tai iš vis fabuose gyvenom. Prie važinėjimo aš jau proratau, net ir džiaugiuosiu, nes, kai gyvenom fabuose-kamščiai amžiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiii blink.gif O čia-20 min ir vietoj. Tik va-reik verkiant antro auto...
į daržą vedam -centre, "Pasagėlė"-man prie darbo smile.gif
Atsakyti
Labutis, užsikasus darbuose tai nebeparašau doh.gif

Pirmune dėl kamščių tai ir aš džiaugiuose, bet aš tai iki darbo per 20 min neatvažiuoju nors ir be kamščių.
Aš tai džiaugiuosi kad prie darbo nevedžiau urtės į darželį, nes pasikeitė darbo vieta, tai dabar tiesiai per aplinkui važiuotume biggrin.gif

Mes tai pagaliau tvorą pabaigėm, žodžiu šių metų lauko darbų planas beveik įgyvendintas thumbup.gif

Kitais metais vėl su žole užsiimsim lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kariste @ 2009 10 29, 18:15)
Labutis, užsikasus darbuose tai nebeparašau  doh.gif

Pirmune dėl kamščių tai ir aš džiaugiuose, bet aš tai iki darbo per 20 min neatvažiuoju nors ir be kamščių.
Aš tai džiaugiuosi kad prie darbo nevedžiau urtės į darželį, nes pasikeitė darbo vieta, tai dabar tiesiai per aplinkui važiuotume  biggrin.gif

Mes tai pagaliau tvorą pabaigėm, žodžiu šių metų lauko darbų planas beveik įgyvendintas  thumbup.gif

Kitais metais vėl su žole užsiimsim  lotuliukas.gif

taigi, kad ir mano planuoja persikraustyti...Bet žiūrėsim, gal išlaviruosim kažkaip.

O dėl lauko darbų-tai mes su planais labai jau atsilikom-krizė-trizėpakišo koją. Kaip nors...Svarbu, kad žolė yra smile.gif
Atsakyti
Labutis smile.gif

QUOTE(pirmune @ 2009 10 30, 15:11)
taigi, kad ir mano planuoja persikraustyti...Bet žiūrėsim, gal išlaviruosim kažkaip.

O dėl lauko darbų-tai mes su planais labai jau atsilikom-krizė-trizėpakišo koją. Kaip nors...Svarbu, kad žolė yra smile.gif


Svarbu kad žolė yra, labai tikrai bjauru be jos.
O ką planuojat daryt, didelius gėlynus sodinsi? Mickūnuose tai mėgstamos klombos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kariste @ 2009 11 04, 12:21)
Labutis  smile.gif
Svarbu kad žolė yra, labai tikrai bjauru be jos.
O ką planuojat daryt, didelius gėlynus sodinsi? Mickūnuose tai mėgstamos klombos  lotuliukas.gif

Jooooooooo-klombos ir dar su išsikišusia plastmase lotuliukas.gif Pas mus paruošats dalinai alpinariumas, kuris vasarą buvo vasarinėm gėlėm apsodintas-atseit laikinai. Yra medžių. Ir toks a la daržiukas-pusapvalis, serbantais įrėmitas, gal bus kokie 6 kv m. lotuliukas.gif
Oi, daug pas mus dar yra ko daryti-ir terasa, ir plytelės laukia eilėje.
Atsakyti