Įkraunama...
Įkraunama...

Mickūnų miestelio mamytės

Labutis, kaip nauji metai?
Mes tai dar niekaip eglės nenupuošiam doh.gif , kažkaip gaila, nors jau žiauriai byra spygliukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kariste @ 2010 01 08, 19:14)
Labutis, kaip nauji metai?
Mes tai dar niekaip eglės nenupuošiam  doh.gif , kažkaip gaila, nors jau žiauriai byra spygliukai  smile.gif

Su naujais-jau senais metais 4u.gif
Mes eglutę ir nupuošėm po trijų karalių, savaitgalį. Visi spygliai liko ant grindų doh.gif
Ča jūsų augintinis avatare?
Atsakyti
Labas vakariukas,

QUOTE(pirmune @ 2010 01 16, 13:23)
Su naujais-jau senais metais 4u.gif
Mes eglutę ir nupuošėm po trijų karalių, savaitgalį. Visi spygliai liko ant grindų doh.gif
Ča jūsų augintinis avatare?


Jo augintinė, pupa mūsų smile.gif

Kaip gyvuojat, ką veikiat? Ar šilta namuose?
Pas mus tai šilta, gera, židinuką dažnai pakūrenam. Žiemą man patinka vakarais ta židinio liepsna thumbup.gif
Atsakyti
LABAS..O KUR JŪS SUSITINKATE??SEKMADIENIAIS BAŽNYČIOJE AR PARDUOTUVĖJE??? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kariste @ 2010 01 17, 00:24)
Kaip gyvuojat, ką veikiat? Ar šilta namuose?
Pas mus tai šilta, gera, židinuką dažnai pakūrenam. Žiemą man patinka vakarais ta židinio liepsna  thumbup.gif


Šilta, šilta.
Mėgstam pasivolioti sniege, angelus daryti lotuliukas.gif
QUOTE(RUNA69 @ 2010 01 17, 01:59)
LABAS..O KUR JŪS SUSITINKATE??SEKMADIENIAIS BAŽNYČIOJE AR PARDUOTUVĖJE??? blush2.gif

???Ar čia klausimas, ar čia toks sarkazmas. Ne vietoj, šiaip jis...
Atsakyti
Labutis 4u.gif

Dabar kai aplink tiek daug sniego tai turbūt gražūs angeliukai gaunasi mirksiukas.gif

RUNA69, aš irgi nesupratau klausimo g.gif O kad ir bažnyčioj, o ką? ax.gif

Kaip planai pavasariui, mes tai jau prisirašėm vėl darbų lauke blink.gif doh.gif Labai noriu pasisodinti eglutes palei tvorą, kad kelia šiek tiek užstotų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kariste @ 2010 01 19, 11:16)
Kaip planai pavasariui, mes tai jau prisirašėm vėl darbų lauke  blink.gif  doh.gif  Labai noriu pasisodinti eglutes palei tvorą, kad kelia šiek tiek užstotų smile.gif

Kol kas jokių planų...Tiksliau jų tirk daug, tik galimybės susiaurėjo. Žiūrėsim , kaip bus. O sąrašas, tai oooooooooooooooooooooooooooooooi, koks ilgas smile.gif
Atsakyti
Labas, kažkaip tylu ramu čia ax.gif
Kaip šalčiai blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kariste @ 2010 01 25, 14:27)
Labas, kažkaip tylu ramu čia  ax.gif
Kaip šalčiai  blink.gif  doh.gif

Tyloka-nėr mamyčių iš pasaulio krašto lotuliukas.gif
šalčiai nelabai baisūs ax.gif tik, kad žiemos linksmybėm negalim pasinaudoti tokiu oru. Bet šiandieninė pūga man wub.gif aš myliu tikrą žiemą wub.gif , kai nereikia pačiai vairuot ax.gif
Atsakyti
Labuka esu naujoke Mickunuose... gyvenam Kalno gatveje kokia cia situacija darzeliuose bei mokyklose gal kuri turi info ir gali pasidalinti kaip cia yr? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(milicija @ 2011 01 21, 21:26)
Labuka esu naujoke Mickunuose... gyvenam Kalno gatveje kokia cia situacija darzeliuose bei mokyklose gal kuri turi info ir gali pasidalinti kaip cia yr? 4u.gif



beje dar apie eglutes pas mane pusis dar stovi vis nenupuosiam blush2.gif
Atsakyti
Labutis, smagu kad prisijungiai 4u.gif
Apie darželį galiu pasakyti, kad neblogas draugai veda savo sūnelį. Nežinau kas konkrečiai tave domina smile.gif
O apie mokyklą galėsiu po kokio mėnesio pasakyti, eisim patys domėtis. Galvojam dukrą leisti.
Atsakyti
QUOTE(Kariste @ 2011 01 22, 22:20)
Labutis, smagu kad prisijungiai  4u.gif
Apie darželį galiu pasakyti, kad neblogas draugai veda savo sūnelį. Nežinau kas konkrečiai tave domina  smile.gif 
O apie mokyklą galėsiu po kokio mėnesio pasakyti, eisim patys domėtis. Galvojam dukrą leisti.


aisku del darzelio, o dar kiek girdejau nauja darza greit atidarys tik kada nezinia? mane sis labiau domina...
ax.gif 4u.gif smile.gif
Atsakyti