Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių lopšeliai- darželiai

QUOTE(ligiukss @ 2007 07 20, 14:13)
Tai jau taip ,matai kai yra labai reikalas eiti į darbelį tai gaunasi ,kad reikia ir tiek,o kai čia va taip tai ir nežinai ir bijai ir dar visko prisimąstai!  blush2.gif

Man pavyzdžiui tiek su pirmu, tiek su antru nebuvo būtinybės grįžti į darbą nuo vaikų 1- rių metų. Į daržą išleidau pirmą 2,3, antrą- 2,6 metų. Tikrai nesigailiu ir nelaikau savęs bloga mama. Mano vaikai taip stipriai patobulėjo per tą laikotarpį iki 3 metų, šito namie aš tikrai nebūčiau gebėjusi suteikti schmoll.gif .
Atsakyti
Na man irgi nebuvo būtinybės, bet jau mačiau, kad pačiai norisi kelioms valandoms ištūkti ir pakeist aplinką blush2.gif blush2.gif blush2.gif o be to ir darželyje sekėsi puikiai, pradėjome pratintis dar likus kokiems 2 mėnsesiams iki darbo.....Buvom nusprendę taip- jei matysim, kad su darželiu nesiseka, tuomet liksiu dar namuose, bet ėjosi puikiai, mačiau, kad mano mažylei ten gerai, todėl ir grįžau į darbą...
Atsakyti
QUOTE(mažulka @ 2007 07 20, 15:54)
Man pavyzdžiui tiek su pirmu, tiek su antru nebuvo būtinybės grįžti į darbą nuo vaikų 1- rių metų. Į daržą išleidau pirmą 2,3, antrą- 2,6 metų. Tikrai nesigailiu ir nelaikau savęs bloga mama. Mano vaikai taip stipriai patobulėjo per tą laikotarpį iki 3 metų, šito namie aš tikrai nebūčiau gebėjusi suteikti schmoll.gif .


Tai taip tai jau ir vaikams geriau darželyje tikrai.
QUOTE(ramuniuks @ 2007 07 20, 16:05)
Na man irgi nebuvo būtinybės, bet jau mačiau, kad pačiai norisi kelioms valandoms ištūkti ir pakeist aplinką blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif o be to ir darželyje sekėsi puikiai, pradėjome pratintis dar likus kokiems 2 mėnsesiams iki darbo.....Buvom nusprendę taip- jei matysim, kad su darželiu nesiseka, tuomet liksiu dar namuose, bet ėjosi puikiai, mačiau, kad mano mažylei ten gerai, todėl ir grįžau į darbą...

Jo aplinką norisi kartais pakeisti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2007 07 20, 14:13)
Tai jau taip ,matai kai yra labai reikalas eiti į darbelį tai gaunasi ,kad reikia ir tiek,o kai čia va taip tai ir nežinai ir bijai ir dar visko prisimąstai!  blush2.gif

gal ištikrųjų jei nebūtu pasirinkimo būtu lengviau apsispręsti.
o dabar galvoji, galvoji ir galvojimams galo nesimato. doh.gif
bet tikiu, kad adaptuosimės lengvai.
nes jau ir dabar pastebiu kaip jai trūksta bendravimo su vaikais.
Atsakyti
QUOTE(renuteg @ 2007 07 20, 20:32)
gal ištikrųjų jei nebūtu pasirinkimo būtu lengviau apsispręsti.
o dabar galvoji, galvoji ir galvojimams galo nesimato. doh.gif
bet tikiu, kad adaptuosimės lengvai.
nes jau ir dabar pastebiu kaip jai trūksta bendravimo su vaikais.

Pamatysi viskas bus gerai.Nusiteiki,kad taip reikia toks gyvenimas ir toks dabar jame tarpsinis,kad vaikas auga ir turi eiti savo vagele.Tikiu,kad tikrai viskas bus gerai,o jei kas juk žinai,kad tu esi šalia ir vaikas visada žino,kad jei kas bus blogai,tu jam padėsi(dar tada kurį laiką pabūsit namie),o tada bandysit vėl.Tiesiog taip jau yra!Laikykimės!Ir man labai sunku ir visko prisimąstau! blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal yra mamyciu kurios zada vesti i "Azuoliuka" savo atzala??? taip netiketai radau informacijos, kad yra ten laisvu vietu... bigsmile.gif gal ka zinot apie si darzeli? kiek skaiciau, tai yra visokiu nuomoniu, nezinau ka ir galvoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(juraza @ 2007 07 23, 17:12)
Sveikutes, gal yra mamyciu kurios zada vesti i "Azuoliuka" savo atzala??? taip netiketai radau informacijos, kad yra ten laisvu vietu...  bigsmile.gif  gal ka zinot apie si darzeli? kiek skaiciau, tai yra visokiu nuomoniu, nezinau ka ir galvoti g.gif

Nuomonių visada bus įvairiausių tiesiog tau reiks nuspręsti ir apsispręsti mirksiukas.gif Sėkmės
Atsakyti
QUOTE(juraza @ 2007 07 23, 17:12)
Sveikutes, gal yra mamyciu kurios zada vesti i "Azuoliuka" savo atzala??? taip netiketai radau informacijos, kad yra ten laisvu vietu...  bigsmile.gif  gal ka zinot apie si darzeli? kiek skaiciau, tai yra visokiu nuomoniu, nezinau ka ir galvoti g.gif


O kuriam rajone randasi "AZUOLIUKAS" g.gif
Atsakyti
QUOTE(edita81 @ 2007 07 23, 21:13)
O kuriam rajone randasi "AZUOLIUKAS" g.gif

Ąžuoliukas yra Rūdės gatvėje, šalia "Juventos" mokyklos, buvusios 12 vidurinės mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(mažulka @ 2007 07 23, 23:04)
Ąžuoliukas yra Rūdės gatvėje, šalia "Juventos" mokyklos, buvusios 12 vidurinės mirksiukas.gif .

aaaa... doh.gif ACIU 4u.gif
gaila kad mums netinka unsure.gif
Atsakyti
o as tikriausiai pasikartosiu ir busiu ne populiari, bet esme ne darzelyje - o aukletojoje.
jei ji atsidaves vaikams zmogus, mokantis su jais bendrauti, juos sudominti, isradinga ir rupestinga ir pan. tai ir vaikui bus gerai nepriklausomai nuo darzelio reitingo. ir atvirksciai. koks puikus darzelis bebutu, bet jei nepatiks vaikui aukletoja, butent vaikui o ne jums pacioms, tai ir su darzeliu turesite bedos.

ir dar kazkur skaiciau, dabar nebeatrandu. norejau ta straipsni imesti cia i foruma.
i aplinka vaikai skirtingai reaguoja ir priklausomai nuo amziaus. yra tam tikri ypatumai. dabar as nepamenu tiksliai tas amziaus ribas, bet kuo mazesnis (jaunesnis), vaikui svarbu kad patiktu kitas zmogus ir jam su juo butu linksma, net gi visiskai svetimas. ir jo visikai netrikdo mamos nebuvimas salia. o nuo kaz kurio amziaus jis jau pradeda samoningai suvokti, kad mamos nera ir teks kuri laika pabuti be mamos. ir prisirisimas prie mamos yra stiprenis. na, nezinau ar as cia aiskiai isdesciau.
vnz., kuo jis mazesnis tuo lengviau skiriasi su mama.

bandysiu dar paieskoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 24 liepos 2007 - 12:02
QUOTE(janna @ 2007 07 24, 12:56)
o as tikriausiai pasikartosiu ir busiu ne populiari, bet esme ne darzelyje - o aukletoje.
jei ji atsidaves vaikams zmogus, mokantis su jais bendrauti, juos sudominti, isradinga ir rupestinga ir pan. tai ir vaikui bus gerai nepriklausomai nuo darzelio reitingo. ir atvirksciai. koks puikus darzelis bebutu, bet jei nepatiks vaikui aukletoja, butent vaikui o ne jums pacioms, tai ir su darzeliu turesite bedos.

Pritariu šimtu procentų drinks_cheers.gif Pas mus būtent tokia situacija ir yra. Kadangi grupėje yra dvi auklėtojos, tai su pagrindine - gerąja viskas tvarkoj, o ta kita doh.gif Tik įėjus į koridorių jau vaikas pagal balsą skiria kuri auklėtoja ir iš kart pradeda verkti išgirdus, kad ne geroji auklėtoja yra doh.gif
Atsakyti