Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių lopšeliai- darželiai

Sutinku - nuo auklėtojos labai daug kas priklauso, bet ir mes, mamytės, manau, truputį turėtume pasistengti ir įtikinti vaikutį, kad darželyje bus smagu ir auklytės ne tokios blogos ir vertinti jas ne pagal tai, kaip jos pasirodė mums, o kaip patinka vaikui. Mano dičkis, kai ėjo į darželį, tai viena auklėtoja man nepatiko, nes kaip man pasirodė ji buvo per griežta ir grubi. O sūneliui ji labai patiko ir jis labai laukdavo kada ji dirbs, nes pasirodo ji labiau užsiimdavo su vaikais, nei ta geroji blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(joginte @ 2007 07 24, 19:42)
Sutinku - nuo auklėtojos labai daug kas priklauso, bet ir mes, mamytės, manau, truputį turėtume pasistengti ir įtikinti vaikutį, kad darželyje bus smagu ir auklytės ne tokios blogos ir vertinti jas ne pagal tai, kaip jos pasirodė mums, o kaip patinka vaikui. Mano dičkis, kai ėjo į darželį, tai viena auklėtoja man nepatiko, nes kaip man pasirodė ji buvo per griežta ir grubi. O sūneliui ji labai patiko ir jis labai laukdavo kada ji dirbs, nes pasirodo ji labiau užsiimdavo su vaikais, nei ta geroji  blush2.gif

Taip tikrai taip!
Atsakyti
na mūsų reikalai jau sutvarkyti, dokumentai priduoti, taigi nuo rugsėjo 1d. mes jau oficialios darželinukės. thumbup.gif
lankysim darželį "voveraitė" 2 grupė "nykštukai".
ieškom darugų! mirksiukas.gif
gal netyčia irgi kas nors lankys šį darželį, o gal net tą pačią grupę!!! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(renuteg @ 2007 07 27, 12:25)
na mūsų reikalai jau sutvarkyti, dokumentai priduoti, taigi nuo rugsėjo 1d. mes jau oficialios darželinukės. thumbup.gif
lankysim darželį "voveraitė" 2 grupė "nykštukai".
ieškom darugų! mirksiukas.gif
gal netyčia irgi kas nors lankys šį darželį, o gal net tą pačią grupę!!! bigsmile.gif



Mes lankom voveraitę jau senokai ax.gif . Mažius patenkintas. Nuo praito rudens jau į darželio grupę einam. Lankėm ir lopšelinę (pabiručių). Auklėtojos neblogos mirksiukas.gif , o svarbiausia kad vaikui patinka thumbup.gif
Atsakyti
Gal jau kas žinote gal Trys nykštukuose jau sąrašai pakabinti?
Atsakyti
QUOTE(renuteg @ 2007 07 27, 13:25)
na mūsų reikalai jau sutvarkyti, dokumentai priduoti, taigi nuo rugsėjo 1d. mes jau oficialios darželinukės. thumbup.gif
lankysim darželį "voveraitė" 2 grupė "nykštukai".
ieškom darugų! mirksiukas.gif
gal netyčia irgi kas nors lankys šį darželį, o gal net tą pačią grupę!!! bigsmile.gif


bigsmile.gif Kaip jums faina... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(redžikė @ 2007 07 27, 14:54)
Mes lankom voveraitę jau senokai  ax.gif . Mažius patenkintas. Nuo praito rudens jau į darželio grupę einam. Lankėm ir lopšelinę (pabiručių). Auklėtojos neblogos  mirksiukas.gif , o svarbiausia kad vaikui patinka  thumbup.gif

kaip faina, kad patiko! bigsmile.gif
man irgi atrodo ten bus gerai.
labai jau mielos moterys mus priemė! smile.gif

QUOTE(edita81 @ 2007 07 27, 15:48)
bigsmile.gif Kaip jums faina... verysad.gif

o kodėl jums liūdna? g.gif
nepatekot į darželį?
Atsakyti
QUOTE(renuteg @ 2007 07 27, 16:31)

o kodėl jums liūdna? g.gif
nepatekot į darželį?

verysad.gif tai kad nera niekur vietu pietiniam kur mums butu tinkami darzeliai ,nuo gimimo uzsirase buvom centre,bet issikraustem... verysad.gif ,dabar laukiam pavasario ...
Atsakyti
tai dabar užsirašykit.
nelaukit pavasario.
tai tikrai žinosit, kad pateksit. mirksiukas.gif
o kurie darželiai jums arčiausiai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(renuteg @ 2007 07 27, 16:39)
tai dabar užsirašykit.
nelaukit pavasario.
tai tikrai žinosit, kad pateksit. mirksiukas.gif
o kurie darželiai jums arčiausiai? g.gif

niu niu,tai mes ir uzsirasem,tai sake anksciausiai vieta gali but tik balandzio men.
uzrasiau i darzeli prie savo mamos -"Pupu ******",nes man patogiausia butu kad ji galetu paimt is darzelio,nes dar neaisku kokias darbo valandas teks dirbt susiradus darbeli,va teip unsure.gif
Atsakyti
na tai tada viskas tvarkoj.
o kad prie močiutės darželis irgi didelis pliusas.
mano irgi uošvienė prie darželio gyvena, tai žinau tikrai,kad pasiims kai reikės.
Atsakyti
QUOTE(edita81 @ 2007 07 27, 16:37)
verysad.gif tai kad nera niekur vietu pietiniam kur mums butu tinkami darzeliai ,nuo gimimo uzsirase buvom centre,bet issikraustem... verysad.gif ,dabar laukiam pavasario ...

Tai jo sunku,o kur randasi tas pupų pėdas?
Atsakyti