Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių lopšeliai- darželiai

QUOTE(vikosiuks @ 2006 11 28, 23:02)
norejau paklausti mamyciu,kurios turi aukles,kiek mokate auklei uz valanda? g.gif ar uz menesi. bigsmile.gif
Papildyta:
idejau skelbima i laikrasti,bet net nezinau kokios siauliuose aukliu kainos,tik zinau,kad visos nori minimumo arba 3lt uz val. per  agentura ,tai man per brangu,nors zinau,kad garantija yra. schmoll.gif radau aukle uz 400lt per menesi,uz 5 dienas per savaite. tik nezinau ar cia dziaugtis ar verkti blush2.gif nes kur gyvenom anksciau, 5-10lt per diena mokejom rolleyes.gif

Kiek žinau, tai tokios kainos, kokias jau žinai. Už valandą apie 3Lt, arba per mėn. 400Lt - kaip kam tinka. o 400Lt yra mažiau, nei 3Lt per valandą. Gali rasti, aišku ir už kiek mažiau, bet turi pati spręst, ko tu iš auklės tikiesi - ar pajėgs ji lakstyt paskui vaikelį, išvest į lauką, nežiūrės ištisai serialų ir t.t.
Bet to irgi iš anksto nenumatysi... Turiu pažįstamą, kuti jau seniai vaikus prižiūri, tai 3Lt už valandą - 25Lt už dieną.
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2006 11 28, 22:02)
norejau paklausti mamyciu,kurios turi aukles,kiek mokate auklei uz valanda? g.gif ar uz menesi. bigsmile.gif
Papildyta:
idejau skelbima i laikrasti,bet net nezinau kokios siauliuose aukliu kainos,tik zinau,kad visos nori minimumo arba 3lt uz val. per  agentura ,tai man per brangu,nors zinau,kad garantija yra. schmoll.gif radau aukle uz 400lt per menesi,uz 5 dienas per savaite. tik nezinau ar cia dziaugtis ar verkti blush2.gif nes kur gyvenom anksciau, 5-10lt per diena mokejom rolleyes.gif

Mes mokam savo auklei per savaite 150 lt. pilna darbo diena - beveik nuo 7 iki 18 ....bet ji pas mus nevalgo, viska tvarko,grindis plauna, vaikuid aro valgyt , lygina,nors dėl namų ruošos darbų buvom nesusitarusios - ji čia savo noru ......O man aišku labai gerai...Ir manau (po ilgų ieškojimų) rasti normalią auklę už 400 lt. labai sunku g.gif Nors aišku visko pasitaiko....O auklei iš agentūros mokėjom tiek pat,bet prisimenu ją kaip kokį siaubą doh.gif ....
Atsakyti
kaip manote brangiosios mamytes g.gif koki darba dirbti geriau mirksiukas.gif batu parduotuveje kur alga 700lt ir procentai? ar mobiliuju telefonu salone? gal kas dirba ir galetu man patarti? doh.gif del tam tikru priezasciu negaliu dirbti darbo pagal specialybe,o taip greit specialybes nepakeisi... mirksiukas.gif o siems darbams specialybes nereikia. net neisivaizduoju, noriu i darba,nes nesu sutverta buti mama,tos sienos mane pradejo spausti. atsikrauscius i nauja vieta neturiu nei draugu,tiesiog istisa diena viena su mazyliu.juk gatveje neprisoksi prie zmogaus ir nesakysi "draugaujam" schmoll.gif man per sunku but mamyte. o gal tiesiog truksta drauges su kuria galeciau pasikalbeti.... blush2.gif gaila mazyli palikt ,bet butu dar blogiau,jei pati nepagalvociau ir apie save,nenoreciau atsidurt kokiam durnyne. schmoll.gif suprantat-turiu didele problema. esu labai bloga kulinare blush2.gif -tiksliau isvis nemoku gaminti,nes man tai atgrasu.mano gimineje gamina vyrai,o mano antrosios puses gimineje-moterys.taigi nei as nei maniskis-nemokam gaminti ir vaikui tai tikrai ne i nauda mirksiukas.gif manau,kad aukle arba darzelis ji isgelbetu nuo nemoksu teveliu mirksiukas.gif manau,kad ir auklei mokeciau daugiau jei ji dar ir gamintu bigsmile.gif
Papildyta:
esu labai savikritiska. ir nuo mazens nenorejau vaiku,nes visada zinojau,kad jie gali "numirti" badu, jei nepatinka kas nors tai ir nepatiks.tevai sakydavo ismoksi gamint,kai ateis laikas doh.gif bet laikas atejo ir eina,bet man vistiek tai didziausia gyvenimo tragedija. niekada sau neatleisiu,kad tokia gimiau schmoll.gif vyras nepriekaistauja as ji perspejau pirma musu pazinties diena,kad niekada negaminsiu maisto,bet as turiu sazine ir man gaila mano mazylio unsure.gif
Atsakyti
[quote=vikosiuks,2006 11 29, 15:35]
4u.gif ar gavai mano žinutę asmeninę? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2006 11 29, 16:35)
kaip manote brangiosios mamytes g.gif  koki darba dirbti geriau mirksiukas.gif batu parduotuveje kur alga 700lt ir procentai? ar mobiliuju telefonu salone? gal kas dirba ir galetu man patarti? doh.gif del tam tikru priezasciu negaliu dirbti darbo pagal specialybe,o taip greit specialybes nepakeisi... mirksiukas.gif o siems darbams specialybes nereikia. net neisivaizduoju, noriu i darba,nes nesu sutverta buti mama,tos sienos mane pradejo spausti. atsikrauscius i nauja vieta neturiu nei draugu,tiesiog istisa diena viena su mazyliu.juk gatveje neprisoksi prie zmogaus ir nesakysi "draugaujam" schmoll.gif man per sunku but mamyte. o gal tiesiog truksta drauges su kuria galeciau pasikalbeti....  blush2.gif

O kuriam rajone gyvenat? Jei pietiniam, tai gal galętume susitikt ir kartu pasivaikščiot, nes mano vaikas daržely, o aš kol kas nedirbu.
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2006 11 29, 16:35)
esu labai savikritiska. ir nuo mazens nenorejau vaiku,nes visada zinojau,kad jie gali "numirti" badu, jei nepatinka kas nors tai ir nepatiks.tevai sakydavo ismoksi gamint,kai ateis laikas doh.gif bet laikas atejo ir eina,bet man vistiek tai didziausia gyvenimo tragedija. niekada sau neatleisiu,kad tokia gimiau schmoll.gif vyras nepriekaistauja as ji perspejau pirma musu pazinties diena,kad niekada negaminsiu maisto,bet as turiu sazine ir man gaila mano mazylio unsure.gif

Jei jau papuolei į Supermamą, tai draugių tikrai gali greitai susirasti, Natelė, jau kviečia pasivaikščiojimui, kodėl nepabandžius, niekas per galvą neduos biggrin.gif .
O kas liečia valgio gaminimą, tai žinok aš irgi nieko nemokėjau, o ir negaminau valgyti, kol nepradėjau savarankiško gyvenimo ax.gif . Mano silpnybė- skaniai pavalgyti, tai teko mokintis gaminti ax.gif . Dabar visai pakenčiamai gaminu, bet žiauriai nemėgstu, tačiau ko nepadarysi dėl savo vaikų. Ir dar toks klausimas, kiek pačiai metų, toks jausmas, kad esi dar jauna.
Iš kitos pusės auklė aišku būtų išeitis, bet kur surasti gerą auklę, kuri vaiką mylėtų ir dar valgyti gamintų g.gif . Mano atveju išeitis buvo rastai, kai sūnų sutiko prižiūrėti jo močiutė- mano anyta. Gal tėvai ar uošviai pensininkai ar šiaip neturintys darbo, tai galėtų pagelbėti g.gif .
Atsakyti
Vikosiuks, neliudek!!! wub.gif
mes visada tavo paslaugoms!!!
ir problemos zinok visos isprendziamos!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
Na gal čia ir ne į temą, bet aš irgi noriu pasiguost. Valgyt siaubingai nemėgstu gamint, man tai kažkoks košmaras ir laiko švaistymas. Nors dar vaikiuko savo neturiu, bet nežinau, kaip reikės jam išgyvent su tokia valgyt nemėgstančia gamint mama unsure.gif Dar tikiuosi pamėgt...bet turbūt be šansų doh.gif

Nors jei jau esi priverstas gamint dar viena išeitis yra...padaryti iš to pramogą. Nežiūrėt kaip į katorgą kažkokią. Vikosiuks minėjo, kad jos šeimoje gamina vyrai, jos vyro šeimoje - moterys. Tiesiog reikėtų jiems abiems susivienyt ir gamint drauge smile.gif Padaryti tai ritualu, o ne rutina. Susigalvoti įdomesnių ir daug pastangų nereikalaujančių receptukų....įsijungt virtuvėj muzikikę ir pirmyn smile.gif Na aišku nėra taip lengva kaip atrodo..bet manau dėl vaikelio ir šeimos verta pasistengt...na bent pamėgint ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stikline: 30 lapkričio 2006 - 09:10
QUOTE(Stikline @ 2006 11 30, 10:05)
Na gal čia ir ne į temą, bet aš irgi noriu pasiguost. Valgyt siaubingai nemėgstu gamint, man tai kažkoks košmaras ir laiko švaistymas. Nors dar vaikiuko savo neturiu, bet nežinau, kaip reikės jam išgyvent su tokia valgyt nemėgstančia gamint mama  unsure.gif  Dar tikiuosi pamėgt...bet turbūt be šansų  doh.gif

Nors jei jau esi priverstas gamint dar viena išeitis yra...padaryti iš to pramogą. Nežiūrėt kaip į katorgą kažkokią.  Vikosiuks minėjo, kad jos šeimoje gamina vyrai, jos vyro šeimoje - moterys. Tiesiog reikėtų jiems abiems susivienyt ir gamint drauge smile.gif Padaryti tai ritualu, o ne rutina. Susigalvoti įdomesnių ir daug pastangų nereikalaujančių receptukų....įsijungt virtuvėj muzikikę ir pirmyn smile.gif  Na aišku nėra taip lengva kaip atrodo..bet manau dėl vaikelio ir šeimos verta pasistengt...na bent pamėgint  ax.gif

Kai mes savaitgaliais kartu su vyru imamės valgių gamybos, tai tikrai nėra taip nuobodu ar neįdomu paplepant ir pasitariant. O va kai kasdien ir dar vienai, tai jau nemėgstamas darbelis. Nors tų neitin mėgstamų kasdienybės darbelių yra tikrai ne šis vienas. Tad dažniausiai tiesiog priverčiu save, nes žinau, kad reikia. Kartais perverčiu televiz. programą, pasižymiu norimus filmus ar laidas, po to matau, kiek turiu iki to laiko ir stengiuos kažką vertingo nuveikt iki filmo. Dažnokai netgi žiūrėdama tel. ką nors pjaustau ar lupu... Dar geriau, jei televizorius virtuvėj. Arba leidžiu sau paskaitinėt kokį žurnalą ar kt. O sudėtingų patiekalų gamyba paprastomis savaitės dienomis tikrai neužsiminėju.
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2006 11 30, 12:33)
Kai mes savaitgaliais kartu su vyru imamės valgių gamybos, tai tikrai nėra taip nuobodu ar neįdomu paplepant ir pasitariant. O va kai kasdien ir dar vienai, tai jau nemėgstamas darbelis. Nors tų neitin mėgstamų kasdienybės darbelių yra tikrai ne šis vienas. Tad dažniausiai tiesiog priverčiu save, nes žinau, kad reikia. Kartais perverčiu televiz. programą, pasižymiu norimus filmus ar laidas, po to matau, kiek turiu iki to laiko ir stengiuos kažką vertingo nuveikt iki filmo. Dažnokai netgi žiūrėdama tel. ką nors pjaustau ar lupu... Dar geriau, jei televizorius virtuvėj.  Arba leidžiu sau paskaitinėt kokį žurnalą ar kt. O sudėtingų patiekalų gamyba paprastomis savaitės dienomis tikrai neužsiminėju.



Na jo. Jaučiu geriausias variantas - telikas virtuvėj smile.gif tada gamint ne taip nuobodu, vis žvilčiojant 4u.gif
Atsakyti
[quote=vikosiuks,2006 11 29, 15:35]
4u.gif praom prašom.Galim pabendrauti ir pasivaikščioti išeiti kada.O savo asmeninę dėžutę patikrinai? biggrin.gif
Atsakyti
na taip gyvenu pietiniame blush2.gif dainuose 4u.gif mielai iseiciau ir pasivaikscioti thumbup.gif ,kad stogas nenuvaziuotu bigsmile.gif
Papildyta:
niu va man katik leo istryne ligiuka is skypes,parasyk is naujo smile.gif
Atsakyti