Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių lopšeliai- darželiai

QUOTE(gazele @ 2006 11 24, 22:33)
Iš aštuonių darželių į kuriuos užrašiau sūnų reikėjo įrašyti į anketą ir abiejų tėvų darbovietes,taip buvo darželiuose -"Ąžuoliukas","Saulutė", "Klevelis","Žilvitis",
O užrašant į "Ežerėlį" "Žiburėlį","Kregždutę","Žirniukas" nereikėjo
Tą tai jau prisimenu puikiai tongue.gif

O Vyro darbovietė normali ir ne auksinė,net nemaniau ir nesitikėjau,kad kam nors tai užklius-eilinė statybinė organizacija doh.gif
Papildyta:

Tikrai ne visose anketose yra tos grafos mirksiukas.gif Bet yra ir kur būna
Papildyta:

O asmens kodo reikėjo tik dviejuose darželiuose,kitur nereikėjo mirksiukas.gif



O tai darbovietes reikėjo surašyti anketoje, ar rašėsi kažkur kitur? Nes anketos priėmimo į darželį visose įstaigose vienodos. Dipolio darbuotojai kai kūrė internetinius puslapius prašymus patalpino su Švietimo skyrium suderinę. Tai toms, kurios dar tik ruošiasi eit užrašyt vaikų siūlyčiau pirma nueit į int.svetaines tų darželių, kuriuos planuoja aplankyt, atsispausdint prašymus, užpildyt ir nunešus padėt ant stalo. O jei rašosi kažkur kitur, tai dar paklaust o kam reikia tos darbovietės. Joms neturėtų būt skirtumo kur tėvai dirba, nebent naudinga doh.gif
Atsakyti
Rašėsi į sąsiuvinį registracijos knygoje,
o Klevelyje ir Saulutėje,buvo anketa su grafa -tėvų darbovietė,bei pareigos ax.gif
Ne visi darželiai turi savo internetinius pusl.,tai jie turi kitokias anketas susikūrę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gazele @ 2006 11 25, 12:30)
Rašėsi į sąsiuvinį registracijos knygoje,
o Klevelyje ir Saulutėje,buvo anketa su grafa -tėvų darbovietė,bei pareigos ax.gif
Ne visi darželiai turi savo internetinius pusl.,tai jie turi kitokias anketas susikūrę ax.gif



Ir "Klevelis" ir "Saulutė" turi internetinius psl, kuriuose anketos, tiksliau prašymai priimti į daržą yra standartiniai (kaip ir visuose kituose). O kad rašosi į registracijos knygą tai čia jau kas kita. Gal čia tokia tvarka pas juos visada buvo ir bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(lita11 @ 2006 11 23, 23:53)
Tikriausiai, kuo toliau tuo bus blogiau, bet vistiek teks man irgi eiti pas tuos "vilkus", niekur juk nedingsi. doh.gif  g.gif

Nenusimink ir nenusiteik iš karto priešiškai, nieko ten baisaus juk... Su kai kuriom vedėjom teko tikrai maloniai pasikalbėti.
Atsakyti
Va cia tai bent. O banko saskaitos numerio nepaklause, ..... reikejo prie to pacio joms pasiulyti:)
Gerai, kad manes niekas darbovietes neklause, kitaip tiksliai vaiko nebutu prieme i darzeli. Pabijotu...
O as uzrasiau dukra i darzeli kai mums tik buvo 6 men. Is tiesu tai net nezinojau tiksliai nuo kada ir keliu metu mes ji lankysim. Ispradziu tai buvo lopsio grupe. Kai jau reikejo patikslinti ar eisim ar ne, tiesiog paskambinau vedejai ir pasakiau kad atidetu lankyma tam tikram laikotarpiui. Tokiu budu ir vieta issaugojom, ir lankyti pradejome nuo mums patogaus laiko ir problemu su eile neturejome.
Atsakyti
niu va mane cia taip apsauke,kad laiku neuzrasiau mazylio i darzeli,kad esu bloga mama ir nesirupinu,bet is tikro buvo ne taip unsure.gif mes i siaulius atsikrausteme kovo menesi ir as iskart nubegau uzregistruot savo mazyli i visus artimiausius pietinyje esancius darzelius biggrin.gif mano mazyli pazadejo priimt i darzeli pries naujus metus,bet isdure,na nereikejo taip garantuoti,o kai atejo terminas-pradejo aiskinti,kad nera vietu ir tt g.gif is 29 darzeliu man tiko koks 17,o is ju laisvu vietu radau tik 2 "ezerelyje" ir "kurciuju" rolleyes.gif ir jie abu prie auksinio berniuko g.gif is pietinio ten net autobusai nelabai vaziuoja,bet ka darysi. noriu i darba blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2006 11 27, 16:13)
niu va mane cia taip apsauke,kad laiku neuzrasiau mazylio i darzeli,kad esu bloga mama ir nesirupinu,bet is tikro buvo ne taip  unsure.gif  mes i siaulius atsikrausteme kovo menesi ir as iskart nubegau uzregistruot savo mazyli i visus artimiausius pietinyje esancius darzelius biggrin.gif mano mazyli pazadejo priimt i darzeli pries naujus metus,bet isdure,na nereikejo taip garantuoti,o kai atejo terminas-pradejo aiskinti,kad nera vietu ir tt g.gif is 29 darzeliu man tiko koks 17,o is ju laisvu vietu radau tik 2 "ezerelyje" ir "kurciuju" rolleyes.gif ir jie abu prie auksinio berniuko g.gif is pietinio ten net autobusai nelabai vaziuoja,bet ka darysi. noriu i darba blush2.gif



Na jo. Jei jau prižada 100 proc., kad vieta bus, tai paskui kažkaip negražu išsisukinėt ir sakyt, kad nėr. Gal direktorė manė, kad vietų bus, o vaikų daugiau susirinko nei tikėjosi. Aj nžn nžn g.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2006 11 27, 16:13)
niu va mane cia taip apsauke,kad laiku neuzrasiau mazylio i darzeli,kad esu bloga mama ir nesirupinu,bet is tikro buvo ne taip  unsure.gif 

Niekas ant tavęs nešaukė, nereikia hiperbolizuoti. Tiesiog papasakojome apie situaciją, kuri yra būtent mūsų mieste. Vaikai prirašomi į darželį tada, kai tik jie gimsta ir ne vėliau doh.gif . O apie tai, kad jūs galbūt visai neseniai avykote gyventi į Šiaulius, tai aš pirmiausiai ir pagalvojau, būtumei kokia nors asociali, nesinaudotumei kompiuteriu mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2006 11 27, 16:13)
niu va mane cia taip apsauke,kad laiku neuzrasiau mazylio i darzeli,kad esu bloga mama ir nesirupinu,bet is tikro buvo ne taip  unsure.gif  mes i siaulius atsikrausteme kovo menesi ir as iskart nubegau uzregistruot savo mazyli i visus artimiausius pietinyje esancius darzelius biggrin.gif mano mazyli pazadejo priimt i darzeli pries naujus metus,bet isdure,na nereikejo taip garantuoti,o kai atejo terminas-pradejo aiskinti,kad nera vietu ir tt g.gif is 29 darzeliu man tiko koks 17,o is ju laisvu vietu radau tik 2 "ezerelyje" ir "kurciuju" rolleyes.gif ir jie abu prie auksinio berniuko g.gif is pietinio ten net autobusai nelabai vaziuoja,bet ka darysi. noriu i darba blush2.gif

Nelengva tokį mažiuką tau bus vest į darželį (pusantrų metukų?). Ką darysi, jei sirgs? Ar duos darbdavys kaskart biuletenį ar turėsi kas pažiūri? Aš tai labai pirmus metus vargau su ligom, auklėm, ir t.t.
Atsakyti
4u.gif tai va tas ir yra,kad bijai vaiką vesti į darželį dėl ligų,mat susiradus naują darbą tikrai darbdavys biliotenio kas kart neduos. O ir vaiko gaila,jei taip dažnai serga.O auklė vėl ir brangu ir sunku gerą rasti.
Atsakyti
norejau paklausti mamyciu,kurios turi aukles,kiek mokate auklei uz valanda? g.gif ar uz menesi. bigsmile.gif
Papildyta:
idejau skelbima i laikrasti,bet net nezinau kokios siauliuose aukliu kainos,tik zinau,kad visos nori minimumo arba 3lt uz val. per agentura ,tai man per brangu,nors zinau,kad garantija yra. schmoll.gif radau aukle uz 400lt per menesi,uz 5 dienas per savaite. tik nezinau ar cia dziaugtis ar verkti blush2.gif nes kur gyvenom anksciau, 5-10lt per diena mokejom rolleyes.gif
Atsakyti
Manyciau, jog 400 per men. nera brangu, juolab jei moteriske dirbs visa darbo savaite.
Bet ar vaikuciui ji patinka. Jug pinigeliai dar ne viskas. Nors zinoma jei kito varianto nera....
Na kai man reikejo aukles, tai rinkosi dukra. O paskui jau derinau pinigelius.
Jug joms abiems draugauti reiks istisas dienas. Mano aukle dirbo pas mane istisa darbo savaite po 10 val per diena. Bet man iseidavo apie 450 o kartais ir daugiau. Ivertinus jog mes gyvenome mazame miestelyje, ir tai buvo pereitais metais kyla klausymas ar ne per maza suma Siauliams.
Mano ziniomis musu miestelyje jau dabar auklems moka maziausiai po 3 lt per valanda.
Kaz kaip mazoka atrodo.
Atsakyti