Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytuvai - 2

Nusipriko mano teta pries puse metu LIEBHERR. saldytuva. Yra patenkinta, tik sako, kad labai nervina „verkiancios sieneles“ doh.gif . Visgi, as savo LG su pilnu No Frost, esu labai patenkinta. thumbup.gif Gal jis ie veiks maziau , kokius 8 met, o LIEBHERR ..15metu, bet manau po 8 metu ir as jau noresiu naujo saldytuvo mirksiukas.gif .

Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Pagelbėkit išsirinkti blush2.gif . Ieškom balto, 2m aukščio šaldytuvo su nuline kamera... Baigiu nusišauti gun_bandana.gif . Parekomenduokit ką nors ax.gif .

paskutiniu metu apžiūrinėjom LG GR-459 QVJA. Gal kas nors turit arba galit ką nors apiejį gero/blogo paskyti ?
Atsakyti
o as turiu toki klausima, gal gan kvailokas, bet paaiskinkit, kaip atitirpdyti imontuojama saldytuva?kur tas vanduo is kameros subega?juk jis imontuotas blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2007 10 25, 13:22)
o as turiu toki klausima, gal gan kvailokas, bet paaiskinkit, kaip atitirpdyti imontuojama saldytuva?kur tas vanduo is kameros subega?juk jis imontuotas blush2.gif  g.gif


Koks modelis?
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2007 10 25, 15:53)
Koks modelis?

na mes dar nenusipirkom, tai tiesiog pamastymas, ar juose buna kazkokie stalciukai ar zarneles vandens isbegimui g.gif mastom apie ARDO ICO 30 SH
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dute_a: 25 spalio 2007 - 15:19
QUOTE(Miglute @ 2007 10 25, 11:26)
Sveiki  4u.gif

Pagelbėkit išsirinkti  blush2.gif . Ieškom balto, 2m aukščio šaldytuvo su nuline kamera... Baigiu nusišauti  gun_bandana.gif . Parekomenduokit ką nors  ax.gif .

paskutiniu metu apžiūrinėjom LG GR-459 QVJA. Gal kas nors turit arba galit ką nors apiejį gero/blogo paskyti ?



Pas mane toks, apie ji 32 lape rasiau. Siaip sita 0 zona tai nelabai tinka darzovem ar kokiem krapams laikyti , bet svieziai mesai, zuviai ir pan, tai super.
Tik gal jis labai garsiai veikia, ar tik man taip atrodo. Ar nuo elektros isijunginejimu apgedo, na zodziu reiks ziureti ko jis birbia smile.gif O saldo tai labai gerai. Ir man tikrai priimtiniau no frostas nei "verkiantis saldytuvas".
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2007 10 25, 15:13)
na mes dar nenusipirkom, tai tiesiog pamastymas, ar juose buna kazkokie stalciukai ar zarneles vandens isbegimui g.gif mastom apie ARDO ICO 30 SH


Paprastai instrukcijose buna nurodyta kaip atitirpdinti saldikli.
Sita modeli norint atitirpdinti, reiks isimti visus saldiklio stalcius, isjungti saldytuva ir palikti atviras saldiklio duris, o apacioje padeti kazkokiu skuduru, serveteliu kad vanduo neisbegtu ant baldu.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2007 10 25, 17:27)
Paprastai instrukcijose buna nurodyta kaip atitirpdinti saldikli.
Sita modeli norint atitirpdinti, reiks isimti visus saldiklio stalcius, isjungti saldytuva ir palikti atviras saldiklio duris, o apacioje padeti kazkokiu skuduru, serveteliu kad vanduo neisbegtu ant baldu.

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglute @ 2007 10 25, 11:26)
Sveiki  4u.gif

Pagelbėkit išsirinkti  blush2.gif . Ieškom balto, 2m aukščio šaldytuvo su nuline kamera... Baigiu nusišauti  gun_bandana.gif . Parekomenduokit ką nors  ax.gif .



Aš pasiūlyčiau Liebher CPB 40560 ax.gif thumbup.gif ploja.gif daktariška dešra guli stačiuje 5 diena net neapdžiūvo assa.gif
Atsakyti
Kokia nuomone del sio modelio? http://www.verta.lt/index.php?prod=478
(dabar akcijine kaina 3000Lt)
Atsakyti
QUOTE(mariukas @ 2007 10 25, 22:00)
Kokia nuomone del sio modelio? http://www.verta.lt/index.php?prod=478
(dabar akcijine kaina 3000Lt)


Mano nuomone didoka kaina, na jei tai tikrai pilnas aprašymas. Taip pat reikėtų atsižvelgti, kad yra du kompresoriai, nes pavyzdžiui man tai minusas..
Atsakyti
http://www.verta.lt/...u...der=&page=2
Aš turiu tokį, bet tik 2 savaitės ir labai juo patenkinta
Atsakyti