Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytuvai - 2

QUOTE(Vikusia @ 2007 10 26, 07:20)
Mano nuomone didoka kaina, na jei tai tikrai pilnas aprašymas. Taip pat reikėtų atsižvelgti, kad yra du kompresoriai, nes pavyzdžiui man tai minusas..


Irodyk kad tai minusas.
Atsakyti
QUOTE(Vikusia @ 2007 10 26, 07:20)
Mano nuomone didoka kaina, na jei tai tikrai pilnas aprašymas. Taip pat reikėtų atsižvelgti, kad yra du kompresoriai, nes pavyzdžiui man tai minusas..

Man tai kaip tik didelis pliusas,kodėl tau minusas g.gif Aš žiūriu iki 2000lt pirkti,ir labai gaila ,kad tokia kaina praktiškai nėra su dviem kompresoriais verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2007 10 26, 09:51)
Irodyk kad tai minusas.


Nieko nesiruošiu niekam įrodinėti, juk parašiau, kad tai MAN minusas.
Papildyta:
QUOTE(dėja @ 2007 10 26, 11:16)
Man tai kaip tik didelis pliusas,kodėl tau minusas g.gif Aš žiūriu iki 2000lt pirkti,ir labai gaila ,kad tokia kaina praktiškai nėra su dviem kompresoriais verysad.gif


Man minusas todėl, kad su dviem kompresoriais šaldytuvo triukšmingumas yra didesnis ir MAN tai netinka, nes pas mane virtuvė ir svetainė vienoj erdvėj.

Atsakyti
QUOTE(Vikusia @ 2007 10 26, 13:43)
Nieko nesiruošiu niekam įrodinėti, juk parašiau, kad tai MAN minusas.
Papildyta:
Man minusas todėl, kad su dviem kompresoriais šaldytuvo triukšmingumas yra didesnis ir MAN tai netinka, nes pas mane virtuvė ir svetainė vienoj erdvėj.


Deje tai tik teoriskai.
Jeigu saldytuvas su 2 kompresoriais, kompresoriai yra mazesni ir skleidzia mazesni garsa, negu vienas didelis. Asmeniskai nematavau triuksmingumo, bet naturaliai klausant abu kompresoriai dirbdami dirba tyliau nei vienas didelis, aisku priklauso ir nuo paciu kompresoriu.
Atsakyti
Žilvinai,
gal patartumete koki šaldytuvą išsirinkti?
LIEBHERR ICN 30560
LIEBHERR KIKB 31460
LIEBHERR KIKv 30430
AEG-ELECTROLUX SC 81840-5 I
ELECTROLUX ERO 2924
Atsakyti
QUOTE(electronic @ 2007 10 29, 16:58)
Žilvinai,
gal patartumete koki šaldytuvą išsirinkti?
LIEBHERR ICN 30560
LIEBHERR KIKB 31460
LIEBHERR KIKv 30430
AEG-ELECTROLUX SC 81840-5 I
ELECTROLUX ERO 2924


Geriausias is ju LIEBHERR KIKB 31460.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2007 10 29, 18:41)
Geriausias is ju LIEBHERR KIKB 31460.



Ačiu, mes šį ir išsirinkom smile.gif
Atsakyti
Laba diena, ar galetum, Zilvinai, ar kas nors patarti, i koki saldytuva geriau ziureti su nofrostu. Zinau, kad tau tai nepatinka, bet manes negasdina. Kaina turetu suktis apie 1500lt ar siek tiek daugiau, kamera apacioje, spalva balta, visa kita nesvarbu. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki visi 4u.gif

O mes vis dar tupinėjam dėl šaldytuvo verysad.gif

Žilvinai, gal gali patarti, ką pasirinkti :

Blomberg KRD 1650
LG GR 459 QVJA ar
Whirpool ARC 7635 g.gif

No frosto nebijau smile.gif

Ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miglute: 05 lapkričio 2007 - 09:26
QUOTE(Žibuoklė @ 2007 10 20, 21:19)
Sveiki smile.gif

Ką galite pasakyti apie Blomberg firmos šaldytuvus ?  g.gif  Gal kas turite ? Kokie atsiliepimai ?

Aš turiu šaldytuvą, bet tik 5 mėnesius ax.gif Tai man jis patinka, nieko blogo negaliu pasakyti ir siaip manau kol naujas daigtas tai gerai ir veikia, o kas bus toliau neaisku, pirkau, nes labiausiai patiko dizainas ax.gif
Atsakyti
sveiki, renkames saldytuva, noriu kad butu su nofrostu, biofreshu, ne stiklinem lentynom, skyriais darzovem, mesai (atsaldymo kamera). Kol kas apsistojom ties LIEBHERR CUPESF 35530
user posted image
ir SAMSUNG RL41ECIS1
user posted image
privalumas butu antibakterine danga.

Kaip manot, kuris geriau? gal kokiu atsiliepimu turit?
Atsakyti
QUOTE(lapkrituke @ 2007 10 30, 11:39)
Laba diena, ar galetum, Zilvinai, ar kas nors  patarti, i koki saldytuva geriau ziureti su nofrostu. Zinau, kad tau tai nepatinka, bet manes negasdina. Kaina turetu suktis apie 1500lt ar siek tiek daugiau, kamera apacioje, spalva balta, visa kita nesvarbu. Aciu  4u.gif

Nesulaukiau atsiliepimu, bet jau sia savaite turetu atvezti http://www.salna.lt/...;pid=1145535708 LG GR-419 QVQA. Ka manot?
Atsakyti