Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytuvai - 2

QUOTE(dėja @ 2007 12 14, 12:56)
O kokia kaina,pravažiavom per parduotuves,tai nėra didelio pasirinkimo iš SUMSUNG .Kažkaip aplamai jų tiek visokių daug ,o išsirinkti tikrai sunku,internetinėse pard didesnis pasirinkimas,bent man taip atrodo


Taip ir yra, lengviau juos ten patalpinti smile.gif
be to internetinėse parduotuvėse turit klausti ar turi "gyvai", jei ne, gali tekti užsakyti ir palaukti kokias porą savaičių. Tad turėtumėt apsispręsti ne paskutinę minutę kai jau reikia daikto.
Kitu atveju teks pirkti iš parduotuvės... bet brangiau smile.gif
Atsakyti
Sveiki, noriu paklausti, kuri jusu manymu labiau verta pirkti:
Bosch KGS33V10 ar Liebherr CUP 31530?
Atsakyti
QUOTE(Tarena @ 2007 12 18, 15:41)
Sveiki, noriu paklausti, kuri jusu manymu labiau verta pirkti:
Bosch KGS33V10 ar Liebherr CUP 31530?


Liebherr yra vienas iš šaldytuvų gamintojų lyderis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donatas ir Monika: 18 gruodžio 2007 - 15:17
Aciu 4u.gif
Atsakyti
sakykite, o kuo blogai no frost saldiklyje?

Gal galite pasiulyti Liebheri apie 180 - 190 aukscio su nuline kamera , no frostu saldiklyje?
Siaip kur pigiausiai galima isigyti panasu Liebheri? Kur reikia pirkti saldytuvus???

Dar klausimas, kai buna Biofresh dvi zonos, viena mesai, kita darzovems dregnesne, ar ji tinka bulvems laikyti? maciau viena , bet ten nupiestos morkos ir kitos darzoves.
Atsakyti
QUOTE(vilnele @ 2007 12 27, 01:29)
sakykite, o kuo blogai no frost saldiklyje?

Dar klausimas, kai buna Biofresh dvi zonos, viena mesai, kita darzovems dregnesne, ar ji tinka bulvems laikyti? maciau viena , bet ten nupiestos morkos ir kitos darzoves.

no frost šaldiklyje yra tik gerai, nieko blogo. vieninteliai nedideli minusai - daugiau triukšmo (dėl no frost ventiliatoriaus burzgimo) ir šiek tiek didesnės energijos sąnaudos. no frost nereikalingas šaldytuve,t.y. viršutinėje dalyje, nes normalus šaldytuvas neturėtų šekšnoti.

dėl biofresh zonos tinkamumo bulvėms: nuo kada bulves reikia laikyti šaldytuve? ir dar plius nulinėje zonoje? doh.gif
Atsakyti
LAbas mane domina SHARP šsldituvas modelio nepamenu jis toks didielis aukštas ir platus labai jo noriu bet nezinau ar geras ,zinau tik tiek ,kad B klases sunaudoja daugiau elektros bet elektra man ne beda apskritai ar kokibiškas patarkit ir pakomentokite jai galite aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaciu smile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(kajola @ 2007 12 27, 11:49)
LAbas  mane domina SHARP šsldituvas modelio nepamenu jis toks didielis aukštas ir platus labai jo noriu bet nezinau ar geras ,zinau tik tiek ,kad B klases sunaudoja daugiau elektros bet elektra man ne beda apskritai ar kokibiškas patarkit ir pakomentokite jai galite aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaciu smile.gif  g.gif

aš kaip rinkausi tai sharp dizainas labai fainas,ir daug visko juose prikišta,ten tų sistemų.Bet energijos klasė B ir ten kamera viršuje atskira.O aš norėjau ,kad būtų apačioje šaldiklis.Bet draugė turi sharpą ,nesiskundė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kajola @ 2007 12 27, 13:49)
LAbas  mane domina SHARP šsldituvas modelio nepamenu jis toks didielis aukštas ir platus labai jo noriu bet nezinau ar geras ,zinau tik tiek ,kad B klases sunaudoja daugiau elektros bet elektra man ne beda apskritai ar kokibiškas patarkit ir pakomentokite jai galite aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaciu smile.gif  g.gif


SHARP gaminami Tailande, charakteristikos prastokos, bet jei jau dizainas patiko, tai galit rinktis smile.gif
Teisingai pastebėjo Dėja, pas juos kamera viršuje. Šeimininkei vargas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donatas ir Monika: 27 gruodžio 2007 - 17:38
aciu uz komentarus bet nesuprantu ,kodel vargas del kameros viršuje ,kad reikies lengtis produktu paimti bet kiek tien reikia lenktis o beto judesiai figurai nepakenks. jai galite dar pakomentokite aciu
bigsmile.gif
Atsakyti
Aš jau 10 metų turiu Samsungą su kamera viršuje ir nematau vargo ax.gif. Norėjau ir naujam butui su kamera viršuje, kad vaikams patogiau būtų, bet tokio įmontuojamo neradau verysad.gif. Tiksliau, yra tokių, bet su labai jau maža kamera.
Atsakyti
QUOTE(kajola @ 2007 12 28, 13:21)
aciu uz komentarus bet nesuprantu ,kodel vargas del kameros viršuje ,kad reikies lengtis produktu paimti bet kiek tien reikia lenktis o beto judesiai figurai nepakenks. jai galite dar pakomentokite aciu
bigsmile.gif

aš ir nekomentavau ,kad man vargas būtų pasilenkti produktų ,kaip viršuje kamera.Man nepatinka,nes ten kaip paprasta kamera,aš norėjau ,kad būtų su stalčiais.
Atsakyti