Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Alytuje

Ar lankote sporto klubą, kokį, koks geriausias ir kodėl? Pasidalinkite savo nuomonėmis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė Pagnė @ 2006 11 12, 11:40)
Ar lankote sporto klubą, kokį, koks geriausias ir kodėl? Pasidalinkite savo nuomonėmis  mirksiukas.gif

kazkada lankiau margiri, bet nelabai man ten patiko schmoll.gif
ir dabar neapsiprendziu kur eiti sportuoti, nes po gimdymo likes visas turtas ax.gif nelabai patinka blush2.gif
gal kas turi kokiu pasiulymu?
Atsakyti
QUOTE(jurgaval @ 2006 11 21, 12:08)
kazkada lankiau margiri, bet nelabai man ten patiko  schmoll.gif
ir dabar neapsiprendziu kur eiti sportuoti, nes po gimdymo likes visas turtas  ax.gif nelabai patinka   blush2.gif
gal kas turi kokiu pasiulymu?


žiūriu mažokai sportuojančių smile.gif aš tai lankau favoritą (reklamą padarysiu lotuliukas.gif ) man ten super kaip patinka. visada malonu, treneriai pastoviai prižiūri, kas du mėnesiukus programą sudaro. ir šiaip aplinka tokia draugiška smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė Pagnė: 21 lapkričio 2006 - 13:48
QUOTE(Agnė Pagnė @ 2006 11 21, 14:47)
žiūriu mažokai sportuojančių smile.gif  aš tai lankau favoritą (reklamą padarysiu lotuliukas.gif ) man ten super kaip patinka. visada malonu, treneriai pastoviai prižiūri, kas du mėnesiukus programą sudaro. ir šiaip aplinka tokia draugiška smile.gif

man sita kluba viena drauge rekomendavo, bet nelabai atsimenu kur jis yra.
gal zinai tikslu adresa?ir kokios kainos abonimento?
aciu
Atsakyti
QUOTE(jurgaval @ 2006 11 21, 15:56)
man sita kluba viena drauge rekomendavo, bet nelabai atsimenu kur jis yra.
gal zinai tikslu adresa?ir kokios kainos abonimento?
aciu


prie gulbynės ežero, kitoje gatvės pusėje. ten yra kažkokia autodetalių parduotuvė ir 3 aukšte tas klubas. Naujoji 17. kainos... m... kad žinok nelabai žinau smile.gif už 2 kartus be dušo 55, su dušu 60, o už tris... gal kokia 65 ir 70. nebepamenu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė Pagnė @ 2006 11 22, 15:35)
prie gulbynės ežero, kitoje gatvės pusėje. ten yra kažkokia autodetalių parduotuvė ir 3 aukšte tas klubas. Naujoji 17. kainos... m... kad žinok nelabai žinau  smile.gif už 2 kartus be dušo 55, su dušu 60, o už tris... gal kokia 65 ir 70. nebepamenu smile.gif

o AS SIUO METU LANKAUSI "MARGIRI" ax.gif MAN TAI TEN PATINKA, IR KAINA N ORMALI 50LT. IR EINI KADA NORI IR KIEK NORI smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurg@ @ 2006 11 26, 16:18)
o AS SIUO METU LANKAUSI "MARGIRI" ax.gif MAN TAI TEN PATINKA, IR KAINA N ORMALI 50LT. IR EINI KADA NORI IR KIEK NORI  smile.gif


man reikalinga pastovi priežiūra tai man geriau favoritas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė Pagnė @ 2006 11 26, 15:22)
man reikalinga pastovi priežiūra tai man geriau favoritas smile.gif

O tai kokia ten prieziura g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurg@ @ 2006 11 26, 16:30)
O tai kokia ten prieziura g.gif


mano stuburas iškrypęs, todėl parenkami specialūs pratimai būtent man ir žiūri ar gerai darau, kad dar labiau jis nekryptų. ir atmosfera tokia labai draugiška ten ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, as irgi ieskau kur Alytuje pasportuoti. Kaip sporto klubas "Saule" gal ka girdejot gero ar blogo?
Atsakyti
Lankiau Margirį, dabar lankau Favoritą, todėl galiu palyginti. Margiry gal ir pigiau, ir darbo valandos lankstesnės, ir eiti gali kada nori ir kiek nori, bet man ten laaabai nepatiko, kad nėra jokios trenerių priežiūros. Sudaro programą, parodo vieną kartą, o po to sėdi savo kambarėly ir kompu žaidžia. Darai darai pratimus, o po mėnesio koks nors seniai sportuojantis vaikinukas sako - tu visai ne taip darai doh.gif , ne taip kvėpuoji ir t.t, nors treneriai to prieš tai nepastebėjo.
Po gimdymo pradėjau lankyti Favoritą. Tikrai ten daug geriau thumbup.gif - individuali programa, pastovi trenerio priežiūra. Tik darbo valandos galėtų būti ilgesnės, nes žmonių srautas didelis, patalpos mažos, kartais net nėra kur kilimėlį pasitiesti. Bet šiaip man ten thumbup.gif Ateina visokių apimčių moterų ir niekas nešnairuoja.....
Atsakyti
QUOTE(egle__p @ 2007 01 02, 22:55)
Sveikos merginos, as irgi ieskau kur Alytuje pasportuoti. Kaip sporto klubas "Saule" gal ka girdejot gero ar blogo?


nu man ten nepatiko. drabužiai palikti belen kur. nerakinama patalpa. gali bet kas ateiti ir pasiimti. patalpa degtuko dydžio. moterys viena kitai galvas spardo... žodžiu pakraupusi... tikrai man ten nepatiko schmoll.gif

QUOTE(Lolka @ 2007 01 26, 12:33)
Lankiau Margirį, dabar lankau Favoritą, todėl galiu palyginti. Margiry gal ir pigiau, ir darbo valandos lankstesnės, ir eiti gali kada nori ir kiek nori, bet man ten laaabai nepatiko, kad nėra jokios trenerių priežiūros. Sudaro programą, parodo vieną kartą, o po to sėdi savo kambarėly ir kompu žaidžia. Darai darai pratimus, o po mėnesio koks nors seniai sportuojantis vaikinukas sako - tu visai ne taip darai  doh.gif , ne taip kvėpuoji ir t.t, nors treneriai to prieš tai nepastebėjo.
Po gimdymo pradėjau lankyti Favoritą. Tikrai ten daug geriau  thumbup.gif  - individuali programa, pastovi trenerio priežiūra. Tik darbo valandos galėtų būti ilgesnės, nes žmonių srautas didelis, patalpos mažos, kartais net nėra kur kilimėlį pasitiesti. Bet šiaip man ten  thumbup.gif  Ateina visokių apimčių moterų ir niekas nešnairuoja.....


aš ir, tik už favoritą 4u.gif
Atsakyti