Įkraunama...
Įkraunama...

Pupuliukų maudynės!

QUOTE(vaidicita @ 2006 11 13, 15:50)
palauk, ja turi patvirtinti. Turetum rasti prie nepatvirtintu kol kas wink.gif

aaa.ok.taip ir pamaniau. ji ir stovi dabar prie nepatvirtintu.tik pamirsau lietuviskas raides rasyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(katytia @ 2006 11 13, 14:56)
aaa.ok.taip ir pamaniau. ji ir stovi dabar prie nepatvirtintu.tik pamirsau lietuviskas raides rasyt  doh.gif


sugrąžinta į "Neužpildytas" - ten galima pataisyti liet. raides.
Atsakyti
As norejau pasiklausti ar tiks nuotraukele jai su maziuku bus kartu ir kitas vaikutis siek tiek vyresnis... ?? g.gif
Nors jai tetciai su mamom gali salia dalyvauti,tai broliukas ir turetu nepamaisyti.... bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristina-buziene: 13 lapkričio 2006 - 15:33
jau kiek plaukų bigsmile.gif thumbup.gif neptūnas
Atsakyti
nuotraukytės thumbup.gif thumbup.gif , o dar iki konkurso galo oi grožybių prisižiūrėsim wub.gif galvojau, kad mano vyrukas su kasom gimė, nu bet Neptūnas thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif super nuotrauka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristeu @ 2006 11 13, 15:12)
nuotraukytės  thumbup.gif  thumbup.gif , o dar iki konkurso galo oi grožybių prisižiūrėsim wub.gif galvojau, kad mano vyrukas su kasom gimė, nu bet Neptūnas  thumbup.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif super nuotrauka lotuliukas.gif

O man Neptunas,tai nuotrauka,kaip nuotrauka rolleyes.gif .....Saunu,kad plaukuciu tiek dauk,bet ispudingo as ten nieko nematau unsure.gif unsure.gif .....Sorry uz tiesmukiskuma......Ka as kalta ,kad tiesiai sviesiai issireiskiu bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
o man nerodo mano mergytes nuotraukytes.jau idejau senokai,bet vistiek nera. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(agniuliuxas150 @ 2006 11 13, 16:47)
o man nerodo mano mergytes nuotraukytes.jau idejau senokai,bet vistiek nera. verysad.gif



žr. konkurso aprašymą:
QUOTE
(maudynės jūroje ir kt. vandens telkiniuose, esančiuose lauke – netinka).
Atsakyti
Tėti, o tai ką,
mamytė dabar mus abu praus?


Jeeeeeeeeeeeee!!!! yahoo.gif Nuogų vyrų padavė bigsmile.gif

Vandens fontanas...

Ale kaip nehigieniška mastau.gif
Atsakyti
neperskaiciau iki galo taisykliu g.gif ...idejau vyresnio vaikiuko, nei metuku laiko. Na bet manau nepatvirtins, o tada pakeisiu i kudikiska nuotrauka blush2.gif
Atsakyti
Ko visos taip uztile?? g.gif ..Ka nera apie ka padiskutuoti? rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2006 11 13, 17:56)
Vandens fontanas...

Ale kaip nehigieniška mastau.gif

Ai, nu kas ten nehigienisko irnesakyk.gif biggrin.gif Uztai man si foto pati pati graziausa kol kas wub.gif
Atsakyti