Įkraunama...
Įkraunama...

Pupuliukų maudynės!

ir mes dalyvaujam 4u.gif
nors ir su sena nuotrauka, bet tikiuosi patvirtins
Atsakyti
Nu cia, itariu, bus apie tukstanti nuotrauku... mes neturim, deja, labai idomios ir kokybishkos, bet vistiek sudalyvausim... labai jau knedi blush2.gif
Konkursas ziaaaaaaauriai keliantis nuotaika thumbup.gif.. Bet issirinti, manau, bus sunku.. dabar krito i aki 3: Neptunas (nu ir gaurai pas maziu), fontanas su teciu ir "mamyte, noriu islisti" - uz tooooooooooooooookias nuostabias akis pas mergaiciuke... kazkodel atrodo, kad ten mergaite biggrin.gif
Atsakyti
patvirtino, patvirtino yahoo.gif

na,prizinės vietos, gal nenuskinsim, bet nors pasirodysim mirksiukas.gif
Atsakyti
Ale šitoj nuotraukoj tikrai ne metinukas 4u.gif http://www.supermama...p...w&phid=8933
Toks nemažas sakyčiau, o ir dantų kiek lotuliukas.gif
Ale, negalėjau nepastebėt lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nu gal diskusijai temą užvesiu, cha, cha cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Veitė @ 2006 11 14, 08:07)
Ale šitoj nuotraukoj tikrai ne metinukas 4u.gif http://www.supermama...p...w&phid=8933
Toks nemažas sakyčiau, o ir dantų kiek lotuliukas.gif
Ale, negalėjau nepastebėt lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Nu gal diskusijai temą užvesiu, cha, cha cool.gif


Žinom, tai iškart išsiaiškinom su nuotraukos autore, tik nelabai dabar įsivaizduoju kaip ji buvo patekus į galeriją g.gif Gal vietoje "ištrinti" paspaudžiau "patvirtinti" unsure.gif X-failai - reikia gal kavos išgerti kad išsibudinčiau lotuliukas.gif Nuotrauka pašalinta.
Atsakyti
o man pačios gražiausios su dvynukais (nu kai pati turiu tai jau taaaaaaip gražu)
ta kur valtyje tokioj geltonoj pripučiamoj ir kur su tėveliu baseine thumbup.gif

dar vieną labai fainą radau kur vaikas dubeny ant pečiaus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rustė: 14 lapkričio 2006 - 08:49
nuotraukų jau tikrai daug, bet man jos visos tokios vienodos g.gif daugumoj tik vaiko galva matosi, o man norisi kad su veiksmu nuotrauka būtų, kol kas tik kelias tokias randu, o favuritų kol kas neturiu unsure.gif
Atsakyti
O man šis konkursas nelabai patinka schmoll.gif Pagal tai kiek jau nuotraukų įkelta, tai iki konkurso pabaigos bus apie 500 nuotraukų ir visos laaaabai paanašios. Vargas bus, kai norėsim jas apžiūrėti ir balsuoti doh.gif Nors užteks peržiūrėti tik kažkuo išsiskiriančias nuotraukas. Pasisekė tik toms, kurioms patinka masiniai konkursai, kurioms bet kuria kaina svarbiausia sudalyvauti, nes šiam konkursui tinkančią foto ras kieviena mama.
Atsakyti
mes ir įdejom fotke i konkurselį ax.gif ax.gif bet tik paskui paskaičiau kad nuogulių schmoll.gif negalima dėti ,o dabar nežinau kaip pakeisti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo =SVAJA=: 14 lapkričio 2006 - 09:46
nenoriu nieko uzgauti, bet dar pora nuotrauku yra tikrai, kur bent man aiskiai matosi vaikiuko lytis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Almuka @ 2006 11 14, 11:00)
nenoriu nieko uzgauti, bet dar pora nuotrauku yra tikrai, kur bent man aiskiai matosi vaikiuko lytis ax.gif

tai negi maudyt vaikus aprengtus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
ar kai fotkini pridengti ranka doh.gif o gal reikėjo lapelius ant nuotraukų uždėti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Almuka @ 2006 11 14, 11:00)
nenoriu nieko uzgauti, bet dar pora nuotrauku yra tikrai, kur bent man aiskiai matosi vaikiuko lytis ax.gif



šiame konkurse visiškai to išvengti nepavyks, bet bent jau atrenkamos tokios, kuriose nėra labai ryškiai matoma.
Atsakyti